Date
Saturday 10 May 2008
Location
Amfiteatr w Parku Sowińskiego
Elekcyjna 17,
Warszawa,
01-128,
Poland
Tel: +48 22 836 22 15
Link
Description
WARSAW CHALLENGE 2008
Plan imprezy:
9 Maja – Before Party w klubie HARLEM
10 Maja - Sobota
10.00 – Przyjęcie i rejestracja zawodników
12.00 – 12.45 – Pierwsze cztery battle eliminacji Breakdance( 1 battle: 8 min. )
12.50 – 13.40 – Koncert: Raggamoova
13.50 - 14.30 – Pierwsza runda turnieju Popping – (1 battle: 6 minut )
14.40 – 15.40 – Koncert: Pezet
15.50 – 16.40 – Drugie cztery battle eliminacji Breakdance ( 1 battle: 8 min. )
16.50 – 17.25 – Półfinał turnieju Popping – (1 battle: 7 min.)
17.35 – 18.40 - Koncert: Grammatik
18.50 – Bitwa o 3 miejsce w turnieju Popping – ( 1 battle: 7 min. )
19.00- Pokaz Hilty & Bosch
19.15 – Final turnieju Popping – 8 min
19.35 – Koncert: Tunisiano ( Sniper )
21.30 – Koniec pierwszego dnia Warsaw Challenge
– Between party WARSAW CHALLENGE 2008 – klub Harlem „POŁÓWKA W HARLEMIE”
11 Maja - Niedziela
10.00 – Przyjęcie i rejestracja zawodników
12.00 – 13.50 – Pierwsza runda turnieju głównego Breakdance ( 1 battle - 8 min. )
14.00 – 15.00 – Koncert: Don Gural Esko
15.10– 16.00 – Druga runda turnieju głównego Breakdance ( 1 battle - 8 min. )
16.10– 17.15 – Koncert: Molesta Ewenement
17.25 – Pierwszy półfinał turnieju głównego Breakdance – 10 min
17.35 – freestyle battle
17.55 – Drugi półfinał turnieju głównego Breakdance – 10 min.
18.10 – 18.50: Beatbox Show Al Fatnujah
19.00 – Battle o trzecie miejsce Breakdance - 12 min.
19.20– Show Salah`a ( inny niż w edycji 2007 )
19.40 - Finał Turnieju Breakdance - 12 min.
---------------- MINUTA HAŁASU
20.00 – Koncert Główny – Dilated Peoples
22.00 – Koniec imprezy WARSAW CHALLENGE 2008 22.30 – HARLEM
Sędziowie Breakdance 6 vs 6:
Hefo - Polska
K- Mel - USA
Crazy Legs – USA
Salah – Francja
Zulu Gremlin - USA
Sędziowie Popping 2 vs 2:
Hilty - Japonia
Bosch – Japonia
Salah - Francja
Zaproszone grupy taneczne:
- Rockforce & Killafornia ( USA )
- Pockemon ( Francja )
- Style Crax ( Niemcy )
- Hustle Kidz ( Holandia )
- Camelot ( Łotwa )
- Allthemost ( Rosja )
- Lajony Kingz ( Polska )
- Drifterz ( Korea )
Oprawa muzyczna:
DJ Woodo
DJ Spike
DJ Ojciec Karol
Vocal na żywo
Saksofon
Trąbka
Klawisze
Prowadzący:
- Rufin MC Nagrody:
Breakdance 6 vs 6 – 10 000 pln + Puchary
Popping 2 vs 2 – 4500 pln + Puchary
Dodatkowo: Jam Graffiti
Line-up (10)
Don't want to see ads? Upgrade Now