Join Last.fm or log in to leave a shout for miniAppleTree.
-
-
-
PedroMarin12PM
Que tal, como va todo?? "I WILL GLAM" DE PEDRO MARIN NOMINADO A MEJOR ALBUM DEL AÑO... VOTA Y VIAJA GRATIS A ESTAMBUL!!! http://www.shangay.com/?q=Votacion_Premios_Shangay_2009
Actions
-
-
-
-
-
-
JakobSuster
:DD hehe ne! Veš ko sva se nekaj pogovarjala, da bi si jaz tvojo muziko dal na ipoda! Blo je kr nekaj bolj pozdrav kot ne :)
Actions
-
JakobSuster
miniappletree syncs my portable music station when does she? :D ni nekak šlo :D kaaak je?
Actions
-
-
nastya9
heej, sem vidla ja za killerse.):) kr nisem mogla verjet najprej. too good to be true ane:) ampak zgleda se je nš dragi Mobitel mal potrudu. sej je biu že čas da kej nardi za ns zveste naročnike:) aja pa še neki. a veš slučajno zdej kej za maximo kdaj se sploh začne ker je povsod neki drugač napisan :S
Actions
-
-
-
untilwebleed
thanks. :> I've received quite a few recommendations from lots of different people lately. weighing up my options at the moment. i'll definitely be taking yours into consideration too :>
Actions
-
-
mmayaa
Majaa! Jaz sem čisto navdušena nad No you girls in upam, da je celi album tako super. Si bom še kaj dol potegnila. Aja, in zelo mislim, da bodo letos na Glastotu. Ker lani so bli samo presenečenje, zato jih letos po moje morajo dat na malo večji oder glede na to, da majo novi album (kaj je že sploh zunaj al še ne?)
Actions
-
-
-
JakobSuster
Film sem gledal že nekaj časa nazaj, ampak se mi je glasba v filmu zdela zanimiva in sem snel kar celi soundtrack ja, ni naključje torej ;D
Actions
-
-
JakobSuster
Maja! Pozabil sem se ti zahvalit za tisti cd, ki si nam ga nardila za na pot; no jaz sem si ga v bistvu kar prilastil ;D Zdaj ga cel čas v avtu poslušam - ful fajna muzika morem rečt :) Tista prva pesem in tretja sta me prav obsedli :D Mislim da sta naslova electric feel in heartbeat! Ful poslušljivo! Cheersssss
Actions
-
rozakthegoon
hi, thought you may like http://www.last.fm/music/This+Beautiful+Thief sorry for bothering you if you dont :)
Actions
-
willthepill
wow. we listen to very similar music. ive never been to slovenia? is it a 24/7 party? x
Actions
-
-
-
kkristinaa
Draga Maja!Večer je tukaj noč je že, jaz pa si grem downloadat pesem od Tvojih dragih The killers-ov-tra la la tralala tra lala. Ne morem več čakati (na cd). Maja, Lep pozdrav ti želim
Actions
-
mmayaa
Same back and no, not yet. Vidim, da je pa pri tebi drugače, kar je super, ker že maš enega koncertnega prijatelja and more to go. Jaz se ti z veseljem pridružujem, če sem le sprejeta=). Če ne bo nihče letos na G. vemo kaj je naslednje leto - Španija (sej ne ve, da je to njegova država, kajne?) Zdaj pa se grem pripravljat na tekmo meseca.
Actions