Join Last.fm or log in to leave a shout for Rodilo.
-
-
marija1706
U potpunosti se slazem sa tobom...jedna od retkih serija koja ostavlja bez daha od pocetka do kraja :)
Actions
-
-
-
PinkTink21
Heyy! Im sorry to shout you, but you've got an awesome taste in music! How are you? Drop me a line! ;) xx
Actions
-
This shout is unavailable.
-
midnightcitizen
Kao svirali nezainteresovano i toliko lose da im treba pucati u anus. Pif, cudak.
Actions
-
midnightcitizen
Gledao i zbog njih mi je celo leto savrseno. Bio u prvom redu (doduse, oni koji su ih znali i bili su u prva 4 reda) i bas je super bilo. Mada neko iz Srbije se prokenjao za njih na last.fm stranici. :S
Actions
-
midnightcitizen
Hah, interesantno kako su nam omiljene iste pesme od Breaking Benjamina - Diary of Jane, obe verzije. ^^
Actions
-
-
-
dope_revenge
Im gonna see Nas today...i'm tellin everybody...Oh and good look wit tha Tenacious D!!!
Actions