Join Last.fm or log in to leave a shout for Eithell.
-
Replies
-
-
-
vanaheim666
No to fajnie byłoby zebrać jakąs trojmiejska ekipę i jechac jednym pociagiem :) Ja jak zwykle na płytę. Tym razem muszę się przebić do barierek ;) Na Opeth'cie niestety się nie udało, choć i tak calkiem blisko bylem.
Actions
-
vanaheim666
Masz jeszcze jedną szanse na zobaczenie Opeth live! Wspomnianych ponizej Dreamów też ;) Bydgoszcz 30 września, orgazmus totalus :D
Actions
-
vanaheim666
kope lat! że my się nie widzieliśmy na koncercie riverside to aż dziwne ;) pozdro
Actions
-