A new version of Last.fm is available, to keep everything running smoothly, please reload the site.

Jul 21

Castle Party 2011

Featuring Atari Teenage Riot, Blindead and 31 more artists at Zamek

Date

Thursday 21 July 2011Sunday 24 July 2011

Location

Zamek
Zamkowa 1, Bolków, 59-420, Poland

Web:

Show on map

Description

Castle Party 2011
Bolków, Castle, 21-24 July

Bilet jednodniowy - piątek, sobota, niedziela
- przedsprzedaż - 100zł
- w dniu festiwalu - 120zł

Karnet - czwartek + piątek + sobota + niedziela
- przedsprzedaż - 210zł
- na zamku 240zł

Bilety można zamawiać poprzez internet u naszego oficjalnego sprzedawcy - firmy Shortcut, http://www.shortcut.pl/bilety-przejazd-CASTLE-PARTY-FESTIVAL-BLINDEAD-FIXMER-MCCARTHY-ATARI-TEENAGE-RIOT-21-07-2011.html

Lineup i program

CZWARTEK

start: 20:00 - klub Hacjenda

20:00 - 20:45 - H-EXE
21:00 - 21:45 - LECTER
22:00 - 22:45 - SYNCHROPATH
23:00 - 24:00 - MONSTERGOD
24:00 - 04:00 - DJ Maniac (PL) - EBM, Synth, Electro

PIĄTEK

start: 15:00 - Zamek

HYOSCYAMUS NIGER (pl)
CASTRATI. (fr)
ŚMIAŁEK (pl)
THE CUTS (pl)
SANTA HATES YOU (de)
FIXMER/MCCARTHY (de)
CLOSTERKELLER (pl)
ATARI TEENAGE RIOT (de)

start: 20:00 - Kościół Katolicki przy Staromiejskim Rynku

OTHER DAY (de)

start: 21:00 - klub Piwnica - Beats’n’Freaks Night

21:00 - 21:50 - KRZYŻ:KROSS (pl) - live act
22:00 - 00:00 - dj Bonus (Unholy Grace, pl) - ebm, electro-industrial, tbm, harsh electro
00:00 - 02:00 - dj Ergo (SDGE, Epicentre, Terror Militia Corp., ua) - harsh electro, terror ebm, aggro industrial, future pop
02:00 - 04:00 - Tendrill & Horrid (Vicious Night, pl) - d'n'b, psychedelic, industrial rock, indie electro
04:00 - 06:00 - dj Vitaliy Stranger (gothic.com.ua, ua/de) & dj Featon (gothic.com.ua, ua) - ukrainian & russian gothic, ndh, electro-industrial, ebm

start: 19:00 - klub Hacjenda

19:00 - 20:00 - HIEROS GAMOS (SK)
20:00 - 22:00 - Promostrefa HALOTAN RECORDS
22:00 - 23:30 - DJ Einar (PL) - EBM, Electro-Industrial, Gothic
23:30 - 01:00 - DJ Cute (PL) - Dark/Harsh Electro, TBM, Alternative
01:00 - 02:30 - DJ Fallen (PL) - Electro-Folk, Dark/Harsh Electro
02:30 - 04:00 - DJ Faust (PL) – Terror-EBM, Electro-Industrial, Harsh Electro

SOBOTA

start: 15:00 - Zamek

MONOLIGHT (pl)
FREAKANGEL (ee)
HETANE (pl)
BLINDEAD (pl)
NOSFERATU (gb)
ZERAPHINE (de)
UMBRA ET IMAGO (de)
DIARY OF DREAMS (de)

start: 22:00 - klub Hacjenda

22:00 - 23:30 - DJ EKD (PL) - Electro, EBM, Dark Wave
23:30 - 01:00 - DJ MasLo (PL) - EBM, Aggrotech, Electro-industrial
01:00 - 02:30 - DJ Serafin (PL) - Synth Pop, Dark Electro, EBM
02:30 - 04:00 - DJ Rafaelo (PL) – Gothic, Dark Wave, Dark Electro

NIEDZIELA

start: 15:30 - Zamek

REACTOR7X (pl)
BRATRSTVO LUNY (cz)
CONTROLLED COLLAPSE (pl)
DOPE STARS INC. (it)
DIORAMA (de)
SUICIDE COMMANDO (be)
PROJECT PITCHFORK (de)

start: 22:00 - klub Hacjenda

22:00 - 23:30 - DJ Gothzilla (PL) - Gothic Rock, Dark Wave
23:30 - 01:00 - DJ Maniek (PL) - Dark/Harsh Electro, Electro-Industrial
01:00 - 02:30 - DJ Octahedron (PL) - Powernoise, Rhythmic Industrial
02:30 - 04:00 - DJ Mirage (CZ) – Synthpop, EBM, Gothic

Line-up

Don't want to see ads? Subscribe now

API Calls