A new version of Last.fm is available, to keep everything running smoothly, please reload the site.

Related Tags

Blero (Blerim Muharremi) - Albanian Pop & RNB Singer

Blero e pershkruan veten si njeri te thjeshte dhe mjaft romantik. Se pari u be i njohur nga dueti me Memli Krasniqin ne kengen "Kthehu". Ne vitin 2004 ka realizuar albumin e titulluar "Hapi i pare". Thote se per albumin e pare ka punuar 5-6 vjet, por ia ka vlejtur puna. "Eshte nje album origjinal, kenget jane te punuara te produksioni i cili per shume cka nuk do te plasonte kenge te… read more

Top Tracks

Don't want to see ads? Subscribe now

Top Albums

Similar Artists

Don't want to see ads? Subscribe now

Top Listeners

People Listening Now

API Calls