Registrati su Last.fm o accedi per inviare un messaggio a splinterization.
-
Il messaggio non è disponibile.
-
Il messaggio non è disponibile.
-
AuSSchwitz
interesant cantecelu tau din inbox.. da, turboweekend are cantece interesante...bassu imi place...plus ca-s danish)))
Azioni
-
AgelessDesire
Hahah)) , se pare ca am ajuns la limita originalitatii))) lack of inspiration :D
Azioni
-
AuSSchwitz
Master, Master, where's the dreams that I've been after? Master, Master, you promised only lies Laughter, Laughter, all I hear or see is laughter Laughter, Laughter, laughing at my cries
Azioni
-
-
-
-
AgelessDesire
Tu ai vazut? Ai vazut ce gusturi bune in muzica am? :)))) Chiar daca Bassnectar mi-a fost initial "vparita" de un vechi prieten))) eu nici nu stiam ca ei rup asa de tare :))) scos albumul :> ASTA...ASTA E...CEVA...:| http://www.youtube.com/watch?v=Eps9qEw5YoI Yo ;))
Azioni
-
AgelessDesire
http://www.youtube.com/watch?v=XWdYgi-rTGo&feature=related piesa aia de ieri ti-a placut am inteles ca :D da asa ceva?))
Azioni
-
AgelessDesire
Semi-dorm probabil, de aia am inteles doar partial :D imi explici alta data ;) Stiu precis un singur lucru- nu e cazul sa te conformezi cu gusturile muzicale ale oamenilor doar din simplu motiv de a-i atrage atentia. Dai cu berete peste personalitatea ta si e si un gest de fatarnicie asta...;)
Azioni
-
AgelessDesire
Eu la moment cam asa ceva ascult: http://www.youtube.com/watch?v=eK4NRz-ciG8&feature=related Tu ai asculta asta din moment ce nu ti-ar placea? Ai(si am si eu :D ) dreptate-fiecare cu gusturile lui. Si cred ca sunt apucaturi absolut idioate de a te comforma cu gusturile altui om doar pentru a deveni pentru moment, obiectul lui de interes (tipa muzica comuna, ca sa vezi, frate, ce suntem de compatibili..) blahh Update la ceea ce nu am spus in postul anterior :D >:D<
Azioni
-
AgelessDesire
Iaaaan va rog fara vulgarisme pe peretele meu... Mda, vad si eu ce scrie acolo :D ei si ce? Fiecare cu muzica lui, asa e mai interesant :D Decit tipa sa fie compatibilitate buna si sa strigi ca iaca ai compatibilitate buna cu omul cela...oi nna, ce fericire :))...Mai mare prostie nu am auzit- sa te dai bine pe linga cineva ascultind muzica care o asculta el..Care-i "pontu"? Asa-i mai bine, eu cred :D
Azioni
-
trousercough
(((((((((((many hugs my epilipetic friend)))))))))))))))) Do NOT Look at this picture!
Azioni
-
dkkyk
Yes i have noticed your high play rate for Tiger tunes ;o) The members of Tiger tunes has split up to diffrent projekts: Beta Satan - that you already have heard and Marybell Katastrophy http://www.last.fm/music/Marybell%2520Katastrophy give it a try, and maybe take a look at the hip video. it´s crazy :o)
Azioni
-
-