Odtwarzanie przez Spotify Odtwarzanie przez YouTube
Przejdź do wideo YouTube

Ładowanie odtwarzacza...

Scrobblujesz ze Spotify?

Powiąż swoje konto Spotify ze swoim kontem Last.fm i scrobbluj wszystko czego słuchasz z aplikacji Spotify na każdym urządzeniu lub platformie.

Powiąż ze Spotify

Usuń

Dostępna jest nowa wersja Last.fm, aby wszystko działało poprawnie, przeładuj serwis.

Data

Piątek 23 Lipiec 2010Środa 28 Lipiec 2010

Lokalizacja

Plac Miejski przy Ratuszu
Białystok, Poland

Pokaż na mapie

SeatGeek

Opis

Podlaska Oktawa Kultur to Festiwal prezentujący kulturę i dorobek artystyczny zespołów z Polski i krajów związanych z zamieszkałymi w województwie podlaskim Białorusinami, Litwinami, Romami, Rosjanami, Tatarami, Ukraińcami i Żydami. Festiwal odbędzie się w dniach 22-29 lipca 2010 r.

Ambicją organizatorów jest to, aby w trakcie Festiwalu zaprezentować artystyczną perfekcję i dokonania twórcze zespołów uprawiających różne gatunki muzyki i sztuki począwszy od rekonstrukcji muzyki tradycyjnej poprzez folk, jazz po muzykę klasyczną, programy charakterystyczne dla zespołów pieśni i tańca artystycznie opracowane i stylizowane oraz widowiska muzyczne.

Festiwal jest miejscem współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy artystami, tworzy też szansę uczestnikom i widzom na zapoznanie się z bogactwem kultury i tradycji Podlasia, Polski i krajów Europy Wschodniej jednocześnie ucząc tolerancji i szacunku w stosunku do odmienności kulturowych, religijnych i obyczajowych różnych narodów.
Organizatorem Festiwalu jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.

23 lipca 2010 (piątek)

BIAŁYSTOK
Rynek Sienny - Plac miejski, godz. 13:00 PARADA ZESPOŁÓW

BIAŁYSTOK
Plac miejski przy Ratuszu, godz. 18:00 Koncert Inauguracyjny
LINAGO (Litwa),
ELASSONA RESEARCH ACADEMY FOLK DANCE GROUP (Grecja),
KUBAŃSKA BANDURA (Kraj Krasnodarski),
TEATR RADA (Białoruś),
ISLAMEY (Adygeja)

SUWAŁKI
Muszla koncertowa w Parku Konstytucji 3 maja, godz. 19:00
MAX KLEZMER BAND (ACOUSTIC ACROBATS) (Polska)

ORLA
Synagoga Wielka, godz. 19:00
CHANAJKI KLEZMER BAND (Polska)

24 lipca 2010 (sobota)

BIAŁYSTOK
Plac miejski przy Ratuszu, godz. 18:00
ZESPÓŁ im. L. ŁOJASA (Polska),
KAZACZATA (Adygeja),
EVEREST NEPAL CULTURAL GROUP (Nepal),
HERCEGOVAC (Bośnia i Hercegowina),
MAX KLEZMER BAND (ACOUSTIC ACROBATS) (Polska),
VALERIY FILIPOV i ANDRZEJ KOZŁOWSKI (Polska)

CZARNA BIAŁOSTOCKA
Plac miejski, godz. 19:00
AKHİSAR ANADOLU LİSESİ HALK OYUNLARI TOPLULUĞU (Turcja),
ISLAMEY (Adygeja)

CIECHANOWIEC
Amfiteatr w Muzeum Rolnictwa, godz. 18:00
CHABRY (Białoruś),
GRANDINELE (Litwa)

NAREWKA
Amfiteatr, godz. 17:00
POLTEX (Polska),
LINAGO (Litwa),
RHYTHM PERFORMING ARTS (Indie)

ORLA
Uroczysko „Zielony Dąb”, godz. 18:00
KLEK (Chorwacja)

GONIĄDZ
Scena plenerowa nad Biebrzą, godz. 19:00
ELASSONA RESEARCH ACADEMY FOLK DANCE GROUP (Grecja),
POLISYANKA (Ukraina),
DREWLANY (Ukraina)

SOKOLE
Dom Ludowy, godz. 19:00
NOHCHO (Czeczenia/Polska),
JOŁDYZ (Tatarstan)

KRYPNO
Hala Sportowa przy ZS, godz. 18:00
GOŚCINIEC (Białoruś)

25 lipca 2010 (niedziela)

BIAŁYSTOK
Plac miejski przy Ratuszu, godz. 17:30
TEATR OBRZĘDOWY ZE ZBÓJNEJ (Polska),
POLISYANKA (Ukraina),
DREWLANY (Ukraina),
RHYTHM PERFORMING ARTS (Indie),
CHANAJKI KLEZMER BAND (Polska),
MARIA POMIANOWSKA I ZESPÓŁ POLSKI (Polska)

BIELSK PODLASKI
Amfiteatr miejski, godz. 18:00
ELASSONA RESEARCH ACADEMY FOLK DANCE GROUP (Grecja),
EVEREST NEPAL CULTURAL GROUP (Nepal)

HAJNÓWKA
Amfiteatr miejski, godz. 18:00
MAX KLEZMER BAND (ACOUSTIC ACROBATS) (Polska)

AUGUSTÓW
Błonie nad Nettą, godz. 15:00
ZESPÓŁ im. L. ŁOJASA (Polska),
AKHİSAR ANADOLU LİSESİ HALK OYUNLARI TOPLULUĞU (Turcja)

ŁOMŻA
Kościół pw. Krzyża Świętego, godz. 13:00
VALERIY FILIPOV i ANDRZEJ KOZŁOWSKI (Polska),
KUBAŃSKA BANDURA (Kraj Krasnodarski),
KAZACZATA (Adygeja)

KRYNKI
Ośrodek Sportu i Rekreacji, godz. 16:00
NOHCHO (Czeczenia/Polska),
JOŁDYZ (Tatarstan)

MICHAŁOWO
Amfiteatr miejski, godz. 18:00
POLTEX (Polska),
ISLAMEY (Adygeja),
GOŚCINIEC (Białoruś)

SOKÓŁKA
Plac przed kinem „Sokół”, godz. 14:00
GRANDINELE (Litwa),
CHABRY (Białoruś),
RANOK (Polska)

SIEMIATYCZE
Amfiteatr przy Szkole Muzycznej, godz. 19:00
ČAČI VORBA (Polska)

DOBRZYNIEWO DUŻE
Hala Sportowa przy ZSP, godz. 15:30
LINAGO (Litwa),
HERCEGOVAC (Bośnia i Hercegowina)

MOŃKI
Amfiteatr miejski, godz. 16:00
KALINKA (Polska),
TEATR RADA (Białoruś)

SUPRAŚL
Dom Ludowy, godz. 17:00
KLEK (Chorwacja)

26 lipca 2010 (poniedziałek)

BIAŁYSTOK
Plac miejski przy Ratuszu, godz. 18:00
POLTEX (Polska),
AKHİSAR ANADOLU LİSESİ HALK OYUNLARI TOPLULUĞU (Turcja),
KLEK (Chorwacja),
GOŚCINIEC (Białoruś),
JOŁDYZ (Tatarstan),
ČAČI VORBA (Polska)

HAJNÓWKA
Amfiteatr miejski, godz. 18:00
ZESPÓŁ im. L. ŁOJASA (Polska)

TYKOCIN
Wielka Synagoga, godz. 18:00
KUBAŃSKA BANDURA (Kraj Krasnodarski),
VALERIY FILIPOV i ANDRZEJ KOZŁOWSKI (Polska)

BOĆKI
Scena przy Urzędzie Gminy, godz. 18:00
KLEKOCIAKI (Polska),
KAZACZATA (Adygeja)

GONIĄDZ
Scena plenerowa nad Biebrzą, godz. 19:00
EVEREST NEPAL CULTURAL GROUP (Nepal)

SURAŻ
Świetlica Wiejska w Rynkach, godz. 18:00
HERCEGOVAC (Bośnia i Hercegowina),
RHYTHM PERFORMING ARTS (Indie)

27 lipca 2010 (wtorek)

BIAŁYSTOK
Plac miejski przy Ratuszu, godz. 17:00
CHABRY (Białoruś),
NOHCHO (Czeczenia/Polska),
KLEKOCIAKI (Polska),
RANOK (Polska),
KALINKA (Polska)

TYKOCIN
Wielka Synagoga, godz. 18:00
MAX KLEZMER BAND (ACOUSTIC ACROBATS) (Polska)

28 lipca 2010 (środa)

BIAŁYSTOK
Plac miejski przy Ratuszu, godz. 17:30 Koncert Finałowy
Zespoły wytypowane przez Międzynarodową Radę Artystyczną

Występuje (31)

Nie chcesz oglądać reklam? Subskrybuj teraz

9 wybrało się

Nie chcesz oglądać reklam? Subskrybuj teraz

API Calls