Playing via Spotify Playing via YouTube
Skip to YouTube video

Loading player…

Scrobble from Spotify?

Connect your Spotify account to your Last.fm account and scrobble everything you listen to, from any Spotify app on any device or platform.

Connect to Spotify

Dismiss

A new version of Last.fm is available, to keep everything running smoothly, please reload the site.

Smund Ta Them - Lyrics

Smund ta them
sa e humbur jam
kur shikoj ket oqean
kur e di qe perseri
spo kem fat ne dashuri

Si te jetoj larg nga ti
pa te par nje her me sy
mos mendo se e kam leht
zeri yt kur nuk me flet

Une do te prisja
por te lutem tash me thuaj
a kishe mundur ti
te durosh veq ca muaj
une kur te vi pastaj
do tjem gjithmon e jotja
dhe sdot largohem kurr
edhe nese ndahet bota

Qdo minut sikur tme vret
nuk ka me keq se te jesh vet
ditet shkojne e zemra qan
kur e ndjeje se ste kam pran

Si te jetoj larg nga ti
pa te par nje her me sy
mos mendo se e kam leht
zeri yt kur nuk me flet

Une do te prisja
por te lutem tash me thuaj
a kishe mundur ti
te durosh veq ca muaj
une kur te vi pastaj
do tjem gjithmon e jotja
dhe sdot largohem kurr
edhe nese ndahet bota

Don't want to see ads? Subscribe now

API Calls