Playing via Spotify Playing via YouTube
Skip to YouTube video

Loading player…

Scrobble from Spotify?

Connect your Spotify account to your Last.fm account and scrobble everything you listen to, from any Spotify app on any device or platform.

Connect to Spotify

Dismiss

A new version of Last.fm is available, to keep everything running smoothly, please reload the site.

Pa Dashuri - Lyrics

E di, ti nuk erdhe as tani
Nuk ma the dot dhe një fjalë
Çudi kjo zemër si po ta fal
Beso, nuk shkojnë gjërat ashtu si do
Dhe për këtë do bindesh vetë
Se jeta është dramë e vërtetë

Edhe pse as tani më nuk u pamë
Nuk ka rrugë, s'ka njeri që na ndan
Mos e mundo veten
Nëse do mund ta gjesh të vërtetën

Ti eja po të pres me mall
Nuk mund të jetoj vetëm me fjalë
Se s'ka ç'më duhet kjo rini, pa dashuri
Ti eja po të pres me mall
Nuk mund të jetoj vetëm me fjalë
Se s'ka ç'më duhet kjo rini, pa dashuri
Uh uh uh
Uh uh uh

Ti eja po të pres me mall
Nuk mund të jetoj vetëm me fjalë
Se s'ka ç'më duhet kjo rini, pa dashuri
Ti eja po të pres me mall
Nuk mund të jetoj vetëm me fjalë
Se s'ka ç'më duhet kjo rini, pa dashuri
Se s'ka ç'më duhet kjo rini, pa dashuri

Don't want to see ads? Subscribe now

API Calls