A new version of Last.fm is available, to keep everything running smoothly, please reload the site.

Jul 11

Castle Party 2013

Featuring 7JK, Aesthetic Perfection and 42 more artists at Zamek

Date

Thursday 11 July 2013Sunday 14 July 2013

Location

Zamek
Zamkowa 1, Bolków, 59-420, Poland

Web:

Show on map

Description

CZWARTEK

Były kościół ewangelicki

18.00 - 18.40 - Splendor
18.55 - 19.35 - Victorians
19.50 - 20.45 - Batalion D'Amour
21.00 - 21.55 - Das Moon
22.10 - 23.30 - Agressiva 69
00.00 - 05.00 - ManieK & dMarek ( More Than A Party) (Jelenia Góra, PL) (ebm / industrial / dark-harsh electro / dark wave / synth-future pop)

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ Carl (Depresja Manekina / Sirrah) (PL) (FieldsOfTheNephilims, coldwave, new wave, goth-rock)
23:00 - 01:00 DJ Absinth (Depresja Manekina) (PL) (goth-rock, new wave, synth, glam, 80')
01:00 - 03:00 DJ Nephilim (Sanctuary.cz) (Prague, CZ) (gothic-rock, deathrock, 80')
03:00 - 05:00 DJ Silentorder & DJane Madaley Selket (Geisterwelt Nights) (Thessaloniki, GR / Nuremberg, DE) (gothic rock, dark / new wave, dark folk)

PIĄTEK

Zamek

15:00 - 15:40 - Hyoscyamus Niger
16:00 - 16:40 - Gothika
17:00 - 17:50 - Soror Dolorosa
18:10 - 19:00 - 7JK
19:25 - 20:35 - XIII Stoleti
21:00 - 22:20 - KAT i Roman Kostrzewski
22:45 - 00:30 - Lacrimosa

Były kościół ewangelicki

16.00 - 16.40 - Akimbo
17.00 - 17.50 - Perunwit
18.05 - 19.05 - Percival Schuttenbach
19.25 - 20.45 - Decoded Feedback
21:00 - 22:00 - H.Exe
22:00 - 23:30 - Serafin (SDGE Team) - (synth-pop, dark electro, ebm)
23:30 - 01:00 - Bonus (Unholy Grace) - (ebm, electro-industrial, dark-harsh electro)
01:00 - 02:30 - H_12 (+TOG, blindead, hrv) - (industrial, electro, synth-pop)
02:30 - 05:00 - Sthilmann (Elektrobrash) - (electro, industrial, trance)

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ M (ShockWave Party / Trashique) (Leipzig / DE) (minimal, wave, 80's trash batcave)
23:00 - 01:00 DJ Mss (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (post-punk, deathrock, synth-punk)
01:00 - 03:00 DJ Featon (Ukrainian Gothic Portal / Energy Promotion) (Kiev, UA) (gothic rock / deathrock / darkwave)
03:00 - 05:00 DJ André Angstpop (Angstpop Party / ShockWave Party) (Berlin, DE) (minimal electronic, coldwave, post-punk, NDW, batcave)

Sorrento

20:00 - 21:30 Kowalik
21:30 - 23:00 Graphic
23:00 - 00:30 Switch
00:30 - 02:00 Si.D
02:00 - 03:30 Klimper
03:30 - 05:00 Skłodowsky
05:00 - 06:30 Kozii
06:30 - ... open decks

SOBOTA

Zamek

14:30 - 15:10 - Lecter
15:30 - 16:10 - Noblesse Oblige
16:30 - 17:20 - The Breath Of Life
17:40 - 18:30 - Whispers in the Shadow
18:50 - 19:50 - The Beauty of Gemina
20:15 - 21:20 - Sirrah
21:45 - 22:55 - Anneke Van Giersbergen
23:20 - 00:45 - Corvus Corax

Były kościół ewangelicki

14.00 - 14.40 - All Sounds Allowed
15.00 - 15.50 - Blank Faces
16.05 - 16.55 - Thy Worshiper
17.10 - 18.10 - Luna Ad Noctum
18.25 - 19.45 - Eternal Deformity
21:00 - 22:00 - STREFA HALOTAN
22:00 - 23:30 - Zmorrha (SKON) - (electro, industrial)
23:30 - 01:00 - Einar (monoLight, Synchropath, MordFabrik, Nosferatu) - (gothic, electro, industrial, alternative)
01:00 - 02:30 - Cute (monoLight, Synchropath, MordFabrik) - (dark-harsh electro, tbm, alternative)
02:30 - 05:00 - Attack (Alternation.pl) - (dark electro, future-pop, ebm, synth)

Hacjenda

21:00 - 21:40 Ben Bløødygrave
22:00 - 23:00 Nihilista
23:20 - 00:20 The Proof
00:30 - 02:30 DJane Sheatle (Minimalkompromiss) (Chemnitz, DE) (minimal synth, NDW, new wave, 80's)
02:30 - 05:00 DJ Eurydice (Classic Goth Memories) (Strasbourg, FR) (batcave, deathrock, gothic rock, new wave, heavenly voices)

Sorrento

20:00 - 21:30 Switch
21:30 - 23:00 Klimper
23:00 - 00:30 Skłodowski
00:30 - 02:00 Shadyar
02:00 - 03:30 Sthilmann
03:30 - 05:00 Si.D
05:00 - 06:30 Kozii
06:30 - ... open decks

NIEDZIELA

Zamek

14:30 - 15:10 - Hatestory
15:30 - 16:10 - Lolita Komplex
16:30 - 17:20 - Asgaard
17:40 - 18:30 - Mono Inc.
18:50 - 19:50 - Aestetic Perfection
20:15 - 21:20 - Zeromancer
21:45 - 22:55 - Icon of Coil
23:20 - 00:45 - VNV Nation

Były kościół ewangelicki

14.00 - 14.40 - Martello
14.55 - 15.35 - Alienoil
15.50 - 16.40 - Digital Angel
16.55 - 17.55 - The Arch
18.10 - 19.20 - Vic Anselmo
21:00 - 22:00 - STREFA HALOTAN
Vampiriada Night
22.00 - 23:30 - Tina Rush - (gothic rock, dark electro, witch house, new romantic, dark ambient)
23:30 - 01:00 - Gothzilla - (gothic rock, cold wave, alternative)
01:00 - 02:20 - MrEmpath - (dark-harsh electro, ebm, tbm)
02:20 - 03:40 - LV-426 - (oldschool EBM, industrial Rock)
03:40 - 05:00 - endżi - (dark wave, dark electro)

Hacjenda

21:00 - 23:00 DJ The Ringo (ShockWave Party / Vanity Noire) (Leipzig, DE) (minimal, coldwave, 80', synth, undergrouNDW, trashpunk)
23:00 - 01:00 DJ Black Ossian (DarkItalia.it) (IT) (darkwave, post-punk, batcave, punk 70', italian wave)
01:00 - 03:00 DJane Novelty (Return To The Batcave / Ian Said Dance!) (PL) (post-punk, coldwave, 80')
03:00 - 05:00 DJ Woodraf (Return To The Batcave / Bat-Cave.pl) (PL) (goth-punk, batcave, coldwave, 80')

Sorrento

20:00 - 21:30 TBU Crew
21:30 - 23:00 Kozii
23:00 - 00:30 Switch
00:30 - 02:00 Klimper
02:00 - 03:30 Shadyar
03:30 - 05:00 Si.D
05:00 - 06:30 Skłodowski
06:30 - ... open decks

Ceny biletów:

Karnet na 3 dni:
230pln - limitowana przedsprzedaż
250pln - po zakończeniu przedsprzedaży oraz na zamku

Bilet jednodniowy (piątek, sobota, niedziela):
150pln na zamku

Bilety do nabycie w serwisie biletin.pl http://biletin.pl/pl/event,show,1198,castle-party-festival-2013.html

Wstęp do klubu w byłym kościele ewangelickim:
karnet na wszystkie dni (czwartek, piątek, sobota, niedziela): 15pln
bilet jednodniowy: 10pln

W cenę wliczony kupon na piwo lub 2 napoje bezalkoholowe.
Karnety klubowe dostępne przed wejściem do kościoła ewangelickiego.

Wstęp do klubu Hacjenda:
bezpłatny na imprezy
na koncerty w sobotę: 10pln

Line-up

Don't want to see ads? Subscribe now

API Calls