Kogo chcesz zobaczyć i usłyszeć na Open'erze 2013?

• Glounce said...
    • User
    • 2 Aug 2012, 13:47

Kogo chcesz zobaczyć i usłyszeć na Open'erze 2013?

• matiik2 said...
    • User
    • 2 Aug 2012, 14:53
    jak co roku... i co roku mam nadzieję że się spełni :

the cure, the horrors , the drums , Amon Tobin, Angus & Julie Stone, The Black Keys , Birdy (może , nie musi), Broken Bells (musi musi!) , Cat Power, Crystal Castles, Destroyer , Gossip , grouper, Kings of Leon , Interpol (!), Miike Snow , Say Hi , Radiohead ,Snow Patrol (ten koncert w gd dla irlandyczyków to jakiś żart), Vampire Weekend , Yeah Yeah Yeahs , Tycho i niech reaktywują na 1 koncert Klausa Mitffocha (tak jak brygadę kryzys)

• Z większych nazw to Arctic Monkeys, Arcade Fire, The Black Keys, Vampire Weekend, QOTSA, Black Rebel Motorcycle Club, Flet Foxes, Miles Kane, Sleigh Bells, Snow Patrol

z mniejszych Alt-J, Benjamin Francis Leftwich, Breton, Th Cast Of Chers, Cloud Nothings, Howler, Lianne La Havas, Matt Corby, Miracles Of Moderm Science, Patrick Channon, Wu Lyf, Whales In Cubicles

• Idiotka said...
    • User
    • 3 Aug 2012, 21:11
    moglabym co roku wklejac te sama liste, ale po chuj, skoro alter art i tak ma wszystko w dupie i zapewne nawet tych ankietek nie sprawdza.

Stupid girl.
    • Offino said...
    • User
    • 4 Aug 2012, 15:15
    Idiotka ma racje, wy się produkujecie na tych ankietach, a chuj z tego wynika - przykro mi.

Ja bym bardzo chętnie zobaczył: Portishead.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 7 Aug 2012, 13:23
    Lykke Li, Dillon i Digitalism.

w największych marzeniach PJ Harvey.

• Cat Power, Portishead ...

• Kar0leK said...
    • User
    • 12 Aug 2012, 14:29
    Mikołaj Ziółkoski Chuj

• radiohead, the cure. bardzo, no.

• rodakk said...
    • User
    • 14 Aug 2012, 09:26
    Walk the Moon może? Daft Punk to tak w strefie marzeń.

• Depeche Mode, the xx, hurts, the cure, panic! at the disco, Selah Sue, Pixies!

Kogo, jak kogo, ale Depeche Mode się kocha nad życie ;D.
    • krocz93 said...
    • User
    • 14 Aug 2012, 17:46
    Skromnie - Radiohead, Arcade Fire, Daft Punk, Depeche Mode, Jack White, The Cure, Blur, The Black Keys, Massive Attack, Kraftwerk, The Roots, MGMT, Fleet Foxes, Moby, Kult, Birdy Nam Nam, Portishead, Metronomy, Crystal Castles, Mos Def, Hot Chip, DyE, Noel Gallagher, Simian Mobile Disco, Die Antwoord, Dropkick Murphys, Beirut, Burial, GusGus, Kavinsky, Kamp!, Skinny Patrini

• A ma ktoś jakąś wiedzę ilu artystów z większą liczbą głosów pojawiło się na tegorocznym festivalu? jak ta ankieta ma się do rzeczywistości w ogóle.

Do you feel your life's a big mistake?
    Don't you hate the way it's all so fake?
    All I wanna do is just be real
    And get off of the spinning wheel
  • nirwane i gunz n rose

Visca el Barça
    • Beastay said...
    • User
    • 20 Aug 2012, 16:41
    Evanescence!Evanescence

• Kanye West, Frank Ocean, The XX ponownie, Florence, Emeli Sande, Plan B obowiązkowo, Brodka, The Killers, Muse

• Korova0 said...
    • User
    • 22 Aug 2012, 17:17
    myśle że niektorzy tutaj (patrz. tomek3pl) to tutaj trolluja...

• ja się pojawię na przyszłym openerze, jak bedą chociaż te zespoły: The Black Keys, Snow Patrol( jak ktoś wcześniej wspomniał, koncert w Gdańsk to była głupota. Bo żeby go robić tylko dla Irlandczyków. Wierzę, że w końcu się pojawią dla wszystkich), The Fray, Muse, Foster The People, Linkin Park (ponownie, chce ich więcej w Polsce), Muse, Bon Iver, Nickelback, Arctic Monkeys, Vampire Weekend, Radiohead, Blur, Weezer, The Streets i Coldplay( ale to jest mało prawdopodobne)

• Korova0: niby czemu? Lepsze moje propozycje, niż rokroczne... Radiohead!

• Korova0 said...
    • User
    • 27 Aug 2012, 16:41
    Może dlatego ze XX I Killersi byli w tym roku na festiwalach wlasnie Alter Artu, a Kanie West i Brodka w ubiglym. Muse przyjezdza na wlasny koncert wiec podobienstwo jest male. Myslisz ze nie ma innych zespolów tylko rok w rok bedzie jedno i to samo? A może rokoroczne Radiohead bo byli u nas tylko raz? I to jakies 4~~ lata temu w dodatku nie na festiwalu na ktorych czesto graja?

• To czego jeszcze nie widziałem:

Cat Power, Tegan and Sara, John Frusciante, The Go! Team, Yeah Yeah Yeahs, Santigold, PJ Harvey, Kings of Leon, Queens of the Stone Age, Soap&Skin, Explosions in the Sky.

Ponownie:

WARPAINT, Interpol, Radiohead, Róisín Murphy, Santigold, Wild Beasts.

• rzeczywiscie, to takie straszne, że chciałbym zobaczyć zespoły, które były w Polsce w ciągu 2 lat... wydaje mi się, że ta lista powinna być subiektywna więc prosze nie oskarżaj mnie o żaden trolling tylko przejdz obok tego obojętnie.

• Korova0 said...
    • User
    • 28 Aug 2012, 19:23
    Tu chodzi o to że ze dodatkowo chcesz to samo zobaczyć na tym samym festiwalu na którym występowało w ciągu tych ostatnich 2 lat.

• Ciekawe jakich indie-hipstersko-alternatywnych wykonawców dadzą tym razem.

• Korova0 said...
    • User
    • 1 Sep 2012, 12:01
    Pewnie takich jak na polowie innych europejskich festiwali.

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.