To Ty nie wiesz, że palenie już jest mainstream?

• Lechusz said...
    • User
    • 10 Jul 2012, 13:45
    Weźcie sobie następnym razem maski przeciwgazowe i tyle. Ze wszystkiego problem robicie. (ps. niepalący)

• affect_ said...
    • User
    • 10 Jul 2012, 15:44
    Nie rozumiem jak można się czepiać czyjegoś ubioru na festiwalu. Jak jadę na festiwal posłuchać swoich ulubionych wykonawców na żywo to chuj mnie to obchodzi, czy ktoś ma na sobie trampki z bazaru czy vansy. Wg mnie większość ludzi była ubrana zupełnie zwyczajnie krótkie spodenki + jakiś tshirt i tyle, a nawet jeśli przyszliby ubrani w mięsną kreację jak Lady Gaga, to w czym mi to przeszkadza? Nie każdy przecież musi przyjechać na festiwal w łachmanach, no ludzie.

Co do palenia, to może i palenie pod sceną jest uciążliwe i niebezpieczne, chociaż ja się z takim przypadkiem spotkałam RAZ i to nie w tym roku, ale zakazywanie palenia na terenie całego festiwalu to jakaś farsa. Co ci przeszkadza ten palacz w miasteczku festiwalowym siedzący sobie gdzieś z boku ze znajomymi? Ludzie, wyluzujcie trochę, przecież głównym celem festiwalu jest dobra zabawa, a gdzie się nie spojrzy tam narzekania na dzieciaki z ray banami, śmierdzące błoto i fajki w łapie. Lepiej ponarzekajcie na dziewczyny które zostawiały pod prysznicami swoje zużyte podpaski i tampony (w ramach prezentu chyba), bo TO moim zdaniem jest przesada.

I'm tucking fibs into a cookie jar.
    • Jorika said...
    • User
    • 10 Jul 2012, 16:17
    @filas312 zgadzam się w całej rozciągłości. Nienawidzę smrodu papierochów, od razu boli mnie głowa. I nie @Lechusz , nie mam zamiaru brać maski przeciwgazowej. Ja zachowuję się kulturalnie nie próbuję udusić ludzi dymem, nie przypalam ich papierosem i nie produkuję eseju w czasie najspokojniejszych momentów koncertu tak, żeby mnie usłyszał zespół na scenie. To nie ja mam sobie odejść to te ludzkie kominy niech się trują gdzieś z dala od tłumu. Może to dla nich szok, ale nie są sami na koncercie. Dlatego zwracam im uwagę i będę to robić dalej bo nie ma we mnie przyzwolenia na chamstwo, które psuje mi koncert za który zapłaciłam, którego chcę posłuchać i który należy mi się tak samo jak ludziom, którzy lubią delektować się substancjami smolistymi.

"music is the question
    to things unsaid"

You don't know why You like music? We know, we're interested in music because of beautiful men's chests (don't take it too seriously) ;)

Iceland Moss!
    Dziurawe Niebo
Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.