Albania - Shqiperia

Gå med Dela

163 medlemmar| 17 hojtningar

Ledare: Tros
Policy för att gå med: Öppen
Skapad den: 24 aug 2004
Beskrivning:
.


Albanian Music

Ilia Basho & Thoma Loli - Lërma Vajzën

-

Ansambli Polifonik - O ju djemë që çatë detin

-

Enkelejda Alushi - Baladë Çame

-

Ardit Gjebrea - Se të kam shpirt

-

Inva Mula - Dhuratë për ditëlindje

-

Kushtrim Hoxha & Hana Çakuli - Kopshti

-

Elina Duni - Në Tiranë

Dren Abazi - Mbreti i natës (New)

Besa Kokëdhima - Mbretëreshë (New)

-

ANDOS - Veri dhe Jug (New)

-

Vedat Ademi - Ke harruar (New)

-

Alban Skënderaj - Urat e jetës (New)

-

Miriam Cani - Shiu im (New)

-

Gjira feat. Argjentina Ramosaj - Deja Vu (New)

-

Shpat Deda - Shkëndijë (New)

-

Anjeza Shahini - Ujë në shkretëtire

-

Arilena - Aeroplan

-

BURN - Rrugë pa kthim

-

Redon Makashi & Vullnet Ibraimi - Ditari

-

Vullnet Ibraimi - Më merr I & II


-

Marsela Çibukaj - Ndjenjë pa kohë

-

Rosela Gjylbegu - Pafundësi

-

Aurela Gaçe - Tranzit

-

Alban Skenderaj - Më prit atjë

-

Miriam Cani - Përgjithmonë

-

Vjosa Selmani - Puthja e parë

-

Morena Dyli - Rrugës time

-

Xhensila Myrtezaj - Dikush të do

-

Retrovizorja me Elina Duni - Si të humba ty

-
Our Sister Groups:


Kosova - Dardania

Senaste bloggar

Veckans toppartister

Denna grupp har inga listor. Grupplistor beräknas varje vecka för grupper med mer än 2 medlemmar.

Förbundna artister

Hojtlåda

Lämna en kommentar. Logga in på Last.fm eller registrera dig.