• [Usuário excluído] disse...
    • Usuário
    • Jun 30 2011, 10h18

• Chciałaś o coś zapytać?

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • jak usunąć wydarzenie z kalendarza? nie będę brał w nim udziału więc chce je usunąć...nie potrzebnie zmieniliście wygląd tych wydarzeń bo nie ma tam opcji nie biorę udziału!

• Kliknij jeszcze raz w przycisk "Byłem" i odśwież stronę.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
    • kantalo disse...
    • Usuário
    • Jul 2 2011, 3h42

Wydarzenia minione i trwające

Witam ponownie:-). Mam 4 pytania związane z wydarzeniami:
    1. dlaczego nie mogę zobaczyć moich minionych wydarzeń...czyżby było to możliwe tylko dla subskrybentów? Jak je edytować wstecz (np. że jednak nie byłem?
    2.czy istnieje możliwość wybrania stylu muzyki (np.folk,klasyczna) przy wyszukiwaniu wydarzeń w wybranej lokalizacji? Rock, jazz itp. mi się wyświetla, ale pewnie tylko dlatego, że taka jest średnia z moich odsłuchów (ta "personalizacja" trochę denerwuje, bo ma się nijak do prawdziwych preferencji), ale możliwości wyboru spoza tych chyba 6 możliwości nie widzę....
    3.dlaczego niewidoczny jest festiwal "TFF Rudolstadt" (chodzi o ten właściwy ze 104 wykonawcami i ok.70 uczestnikami - dodano to wydarzenie 2x, ale widoczny jest tylko ten drugi wpis (2 wykonawców i 3 osoby uczestniczące...) - skoro jeszcze trwa do niedzieli...?

kantalo
    • kantalo disse...
    • Usuário
    • Jul 2 2011, 3h55
    ad.1 - już znalazłem: trzeba kliknąć rok (zamiast: nadchodzące, które wyświetla się standardowo...)
    ad.3 - Niewidoczny jest festiwal TFF RUDOLSTADT roots folk world music festival , mimo że zadany jest poprawnie - do niedzieli...Już kiedyś sygnalizowałem podobny problem, jaki miałem z zadaniem właściwego terminu, ale teraz wydarzenie trwa do niedzieli, biorę w nim udział, ale nie wyświetla się w moich wydarzeniach ani w wyszukiwarce pod lokalizacją Rudolstadt...

kantalo
  • 2. Przejdź do wyszukiwania zaawansowanego. Z rozwijanego menu wybierz "Tag", po czym wpisz dowolny tag we właściwe pole i wyszukaj wydarzeń z nim powiązanych.

3. Połączyłem tę stronę z 3 osobami uczestniczącymi z tą, gdzie jest więcej osób. Teraz to wydarzenie wyświetla się na stronie z wydarzeniami, w których uczestniczysz.

http://www.lastfm.pl/user/kantalo/events

Wydarzenia tego nie można znaleźć w wyszukiwarce, ponieważ jako jego odbywania jest podane to: http://www.lastfm.pl/venue/8997840+City. Takie miejsce nie istnieje. Rozumiem, że festiwal ten odbywa się w różnych częściach tego miasta, dlatego też ktoś postanowił przypisać go do takiej wymyślonej lokalizacji. Powoduje to jednak, że nie można znaleźć tego wydarzenia poprzez wyszukiwarkę.

• kantalo disse...
    • Usuário
    • Jul 6 2011, 11h41
    Dzięki za odpowiedź! Rzeczywiście potem działało...A więc to drugie wydarzenie o tej samej nazwie TFF Rudolstadt z ostało założone przez Ciebie? ;-) Co się powinno podawać w takim razie jako "venue", kiedy festiwal odbywa się w wielu miejscach (w Rudolstadt jest ok.40 scen w całym mieście...), żeby wydarzenie się wyświetlało?

kantalo
  • Nie zostało założone przeze mnie. Po prostu połączyłem tę stronę z 3 osobami uczestniczącymi z tą, gdzie jest więcej osób. Ty dodałeś się tylko do tego wydarzenia, gdzie było mniej osób, dlatego to z większą liczbą nie wyświetlało Ci się w zakładce wydarzenia. Jeśli połączy się wydarzenia, to liczba użytkowników jest łączona. Co do tego drugiego pytania, to w takich przypadkach najlepiej wpisać nazwę miasta jako miejsce, w którym odbywa się festiwal. Takie rzeczy zdarzają się dość często, dlatego używanie miast jako miejsc nie jest bezsensowne. To jednak nie zapewnia, że dane wydarzenie będzie wyświetlało się dla określonej lokalizacji. Niektóre wydarzenia po prostu nie są wyświetlane i jest to znany błąd, którego rozwiązaniem zajmują się pracownicy.

• kantalo disse...
    • Usuário
    • Jul 6 2011, 15h21
    Dzięki za wyjaśnienia i interwencję. Dodawałem się do obu, ale może jakoś tylko jedno zadziałało...

kantalo
    • Pit-W disse...
    • Usuário
    • Jul 13 2011, 14h32
    A ja mam pytanie czemu to wydarzenie http://www.lastfm.pl/event/1975892+Vicious+Rumors+-+Helstar?ac=helstar nie jest widoczne w kalendarzu wydarzeń w Szczecin i okolice tylko jest jakieś takie zakamuflowane. Jak to zmienić żeby je było widać w kalendarzu wydarzeń w okolicy Szczecina?
    pzdr

• To znany błąd. Czasem niektóre lokalizacje nie są widoczne dla danego miasta, a tym samym nie widać wydarzeń przypisanych do tych miejsc. Błąd ten został już zgłoszony do pracowników.

• Pit-W disse...
    • Usuário
    • Jul 15 2011, 8h05
    Dzięki

• TABUN_ disse...
    • Usuário
    • Set 19 2011, 12h22
  • W tym, że nie dodałeś żadnego prawidłowego wykonawcy do listy. To nie jest właściwa nazwa wykonawcy http://www.lastfm.pl/music/MERRIMACK+(F)%2C+WITCHMASTER+(PL)%2C+VORKREIST+(F)%2C+IPERYT+(PL), a jedynie połączenie wszystkich nazw w jedną. Dodałem już wszystkich wykonawców osobno i wydarzenie to jest wyświetlane na stronach tych wykonawców.

• TABUN_ disse...
    • Usuário
    • Set 19 2011, 18h47
    Dzięki! Teraz znajduje wydarzenie po nazwie zespołów. Pierwszy raz coś tu zamieszczam, a nie znalazłem jakichś wskazówek. Nie wiedziałem, że trzeba ich osobno dodawać.
    W kalendarzu dla daty 11.11.11 Szwajcaria, wciąż jednak nie ma tego wydarzenia.

• gVilc disse...
    • Usuário
    • Set 21 2011, 11h32
    Ziomek2000 pisze:
    To znany błąd. Czasem niektóre lokalizacje nie są widoczne dla danego miasta, a tym samym nie widać wydarzeń przypisanych do tych miejsc. Błąd ten został już zgłoszony do pracowników.
    Ten błąd chyba nie trafia się losowo.

Zauważyłem następującą prawidłowość: jeśli używa się polskiej wersji last.fm i stworzy się nową lokalizację wpisując jako nazwę miasta "Warszawa", to wszystko jest w porządku - wydarzenie jest na liście eventów dla Warszawy, lokalizacja ma podanych sąsiadów itp. Jeśli potem przełączy się na wersję angielską, to w adresie widać "Warszawa, Warsaw".

Natomiast jeśli dodaje się nową lokalizację od początku używając angielskiej wersji last.fm, to wydarzeń nie ma na liście, nie ma sąsienich lokalizacji, a w adresie jest tylko "Warszawa" (albo tylko "Warsaw", zależy co się wpisze). Wszystko źle.

Wychodzi na to, że jeśli dodaje się miejscówkę w Polsce po polsku, to wszystko jest OK. Jeśli korzysta się z wersji angielskiej - są problemy.
    Na pewno dotyczy to Warszawy, zapewne też Krakowa ("Kraków, Cracow"), możliwe, że i całego kraju.

Nie wiem, czy ktoś to wcześniej zauważył, piszę o tym, bo może to spostrzeżenie ułatwi dotarcie do sedna problemu.

• Koniarek disse...
    • Usuário
    • Set 27 2011, 11h19
    Ziomek2000 pisze:
    Kliknij jeszcze raz w przycisk "Byłem" i odśwież stronę.

Nie ma takiego przycisku, gdyż koncert dopiero będzie. Jak usunąć to wydarzenie teraz?

• Kliknij jeszcze raz w przycisk "Wybieram się".

• Koniarek disse...
    • Usuário
    • Set 27 2011, 16h58
    Aha i analogicznie w sytuacji gdy "jestem zainteresowany" to się podobnie robi. Wystarczyło spróbować a nie zawracać Wam głowę. Dzięki

• TABUN_ disse...
    • Usuário
    • Out 1 2011, 13h18
    Organizuję zamieszczone (nie przeze mnie) koncerty ale nie mam ani możliwości edycji wydarzenia, ani zamieszczenia plakatu, bo jestem nowym użytkownikiem. Trochę absurdalne... co zrobić w takiej sytuacji?
    http://www.lastfm.de/event/2060915+Gehenna+at+i45+on+3+December+2011
    http://www.lastfm.de/event/2040795+Noregs+Vaapen+Tour

• Najlepiej pobrać scrobbler i przesłuchać około 30 utworów, które będą jednocześnie scrobblowane na twój profil w Last.fm. Gdy przescrobblujesz już tyle utworów, to będziesz miał dostęp do edycji wydarzeń, których sam nie założyłeś. Czasem może zdarzyć się, że niektóre wydarzenia i tak będą dla Ciebie zablokowane i nie będziesz mógł ich edytować. Założyciel zawsze ma możliwość zablokowania wydarzenia. Jeśli spotkasz się z takimi przypadkami, to najlepiej skontaktuj się ze mną za pomocą wiadomości prywatnej. Jeśli chcesz, to mogę zedytować te wydarzenia dla Ciebie w tej chwili, ale musisz napisać, co tam należy dodać oraz umieścić w tym wątku odnośniki do plakatów.

• 2rf disse...
    • Usuário
    • Dez 13 2011, 1h05
    Zauważyłam, że na liście wydarzeń dla lokalizacji Murcia, Hiszpania: http://www.lastfm.pl/events/+place/Spain/Murcja?showAll=1
    brakuje tego koncertu:
    http://www.lastfm.pl/event/2067642+Love+of+Lesbian+ac%C3%BAstico+Murcia
    ¿Dlaczegóż to?
    Zaznaczam, że wybieram opcję "Pokaż wszystkie wydarzenia" i "od dziś".
    To jakiś jednorazowy błąd, czy też trzeba być świadomym, że lista wydarzeń dla lokalizacji jest niekompletna?
    Pozdrawiam :-)

• To nie jest jednorazowy błąd. Takie przypadki zdarzają się częściej, jednak na razie ten problem nie został do końca rozwiązany.

• To kolej na moje pytanie. Na lastfm można znaleźć wydarzenia dotyczące musicalu Upiór w operze, granego w teatrze Roma. Są różne daty, ponieważ spektakl odbywał się w wielu terminach. Mojego terminu niestety nie znalazłam, więc postanowiłam go założyć. Oto link - http://www.lastfm.pl/event/3232600+Upi%C3%B3r+w+operze

Problem polega na tym, że plakat nie wygląda tak jak np. tutaj - http://www.lastfm.pl/event/1309674+Upi%C3%B3r+w+operze Brak mu tekstu na dole i u góry. Jak to poprawić?

Usuários anônimos não podem postar mensagens. É preciso fazer login ou criar uma conta para postar nos fóruns.