Audiobańka '10

• Audiobańka '10

Zapewne mało kto z was wie, ale rok temu odbył się na Audioriver prawdopodobnie tylko jeden happening. Była to pierwsza edycja Audiobańki, która polega na jednoczesnym puszczaniu baniek mydlanych przez jak największą grupę ludzi w rytmach najlepszej elektronicznej muzyki. W zeszłym roku było nas tylko kilkunastu. Mam nadzieję, że w roku obecnym grono ludzi, którzy przyłączą się będzie zdecydowanie większa.

Pomysłodawcą happeninu jest użytkownik Bua , który zaprezentował swój pomysł w serwisie grono.net

A tak było rok temu:
    klik
    klik
    klik
    klik

----
    wydarzenie na:
    Facebook
    Grono

͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇。
    ࿄ ゚。
    ゚。 ゚
    ゚。 ゚
    。 ゚。

pomysl idealny
    tylko widzac zaintersowanie tematem zapal ostyga

• a jakby zrobić jakąś zrzutę na te maszyneczki (:P) do tworzenia baniek? wiadomo, że nie każdy ma możliwość (i pamięć) przywieźć ze sobą takie urządzonko:P

• napisz na wydarzeniu fejsbukowym. tu nikt nie zagląda. tam na pewno ktoś odpowie na Twoj pomysł (-=

͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇ ͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇͇。
    ࿄ ゚。
    ゚。 ゚
    ゚。 ゚
    。 ゚。
  • Ale zajebyście! Ja w zeszłym roku też puszczałem ale niestety sam...

Nie wszyscy mają fejsbuka!

• zajebongo!

JESTEM ZAAA!

books.not bombs!
    • madlen10 pisze...
    • Użytkownik
    • 20 VII 2010, 14:40
    proste a jakie piękne to może być! ja się piszę! jaa! nie mogłabym sobie odpuścić akcji strzelania z bani ;) aha- ustalono już jakieś miejsce i godzinę tego happeningu na Audio?

• nellyDNB pisze...
    • Użytkownik
    • 29 VII 2010, 14:47
    już się zapisałam na fejsie :)

SWAG SWAG SWAG !
  • szczegóły po ogłoszeniu TT na facebooku

࿄ ゚。
    ゚。 ゚
    ゚。 ゚
    。 ゚。
    • duke_roul pisze...
    • Użytkownik
    • 2 VIII 2010, 7:12
    joł joł, widzę że tu też się dzieję. Daniel, za pomoc w ogarnięciu dostaniesz medal z kartofla;)

tak jak piszesz - będzie TT to wymyślimy co gdzie jak i o której;)

pomyśl 2 razy zanim coś pomyślisz
    • duke_roul pisze...
    • Użytkownik
    • 2 VIII 2010, 10:06
    Daniel, uważam że patent z zeszłego roku sprawdzi się i teraz:

czas 22:33
    miejsce spotkania - na lewo od main stage (ta strefa między mainem, a płotkiem ograniczającym strefę gastro) . Ale żeby nie było niedomówień to wrzucam mapkę:P Spotkanie tam gdzie znak O.
    O jak bańka. :P

________________________| Mainstage |_____________________
    I
    I ->O<- Audiobańka meeting point
    I
    I
    I
    |
    |
    |
    |
    -
    <- exit do gastro
    -
    |
    I
    I
    |
    |
    |

Tam równo o w/w godzinie polecą pierwsze bańki w powietrze, jak się zbierze nas ciut więcej to ruszymy pod maina jak będzie miejsce, a spóźnialscy raczej już nas wtedy znajdą.

pobańczymy tak kilkanaście minut, a potem ok 23ciej każdy ruszy do swojego ulubionego namiotu :D w zeszłym roku było nas tak 20 osób, w tym spodziewam się conajmniej 3x więcej:d Nie moge doczekac się efektu:D

• Kemez pisze...
    • Użytkownik
    • 2 VIII 2010, 14:37
    w piątek, czy sobotę?

• duke_roul pisze...
    • Użytkownik
    • 2 VIII 2010, 15:29
    piątek piątek.
    W sobote może też, ale to sie zobaczy:) Oryginalnie ustawka jest na PT

• count me in, będzie bania :)

My hovercraft is full of eels.
    • lucaspl81 pisze...
    • Użytkownik
    • 5 VIII 2010, 17:33
    Też się postaram pojawić, ekstra pomysł.

• [Usunięty użytkownik] pisze...
    • Użytkownik
    • 6 VIII 2010, 19:22

tt

tt

Edytowane przez usuniętego użytkownika 9 VIII 2012, 13:44
  • haha, radość na twarzachl ludzi, bezcenna :D

My hovercraft is full of eels.
Anonimowi użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości. Zaloguj się lub utwórz konto, aby móc wysyłać wiadomości na forum.