Sonate (4:11)

Cover of Untitled Album

From Untitled Album

Know something about this track?
Help build Last.fm by adding it to the wiki for this track.

Tags

Everyone’s tags

More tags

Play full track direct from Eli Fara (4:11)

Play
Position: 00:00

We don’t have a video for this track yet.
Add a video

Similar Tracks

  Track   Duration Listeners
Eli Fara - Mos Qaj 3:52 87
Eli Fara - çupë e vogël 3:19 104
Eranda Libohova - Lemza 0:04 15
Greta Koçi - Qene Moj Te Dua 3:48 91
Rovena Ibrahimi - Të Zgjodha Mike Për Kokë 4:20 41
Rovena Ibrahimi - Buj E Buj 3:57 49

Listening Trend

350listeners all time
1,428scrobbles all time
Recent listeners trend:

Explore more

Shoutbox

Leave a comment. Log in to Last.fm or sign up.
 • veronikesilva

  Maravilhosa...✿◠‿◠) ჱܓ ♥♫ ¸¸.•*¨*•♫♪ ♪♫•*¨*•.¸¸♥ ჱܓ

  30 Oct 2013 Reply
 • budak6

  Caddelerde rüzgar, aklımda aşk var..

  3 Jun 2011 Reply
 • KenanOgan

  It is actaually Turkish song, original one is Nilufer - Çok Uzaklarda

  5 May 2011 Reply
 • aurelkurtula

  ** Ndoshta Rri E Fshehur, Diku Ne Pyll, Apo Rri E Ndezur, Atje Me Yjet Dhe Pergjon Atje, Djalin Qe Kerkon **

  21 Feb 2010 Reply