Najbolje u 2007. godini?

• [Utente eliminato] ha detto...
    • Utente
    • Dic 15 2007, 16:10

Najbolje u 2007. godini?

Ajde,jos malo pa pocetak 2008. ah ta depresijaaaaa! sta vam je bilo super u ovoj jos uvek tekucoj 2007. godini?

Prvo svirke:

Peter & test tube babies u NS-u
    MDC u Backoj Topoli
    Proces,Djuzepe Karabino i ostali u Subotici

Muzicka izdanja:

Sex Vid-Tania 7"
    Lebenden toten-Death culture deprivation 8"
    Lets grow-Disease of the modern times
    Percee P-Perserverance
    El-P-I`ll sleep when youre dead
    Pharoahe Monch -Desire
    Sean Price - Jesus Price Supastar

• AyaIwa ha detto...
    • Utente
    • Dic 15 2007, 16:25
    NUP

Modificato da AyaIwa in data Mar 22 2010, 0:47
    • Utente
    • Dic 15 2007, 16:31
    Zaboravih NUP skroz,bilo je lepo :)

• Utente
    • Dic 15 2007, 18:59
    najbolje ove godine:

albumi:

Les Savy Fav - let's stay friends
    Blonde Redhead - 23
    Call Me Lightning - soft skeletons
    Nomeansno - all roads lead to...
    Battles - mirrored
    Ted Leo & the Pharmacists - living with the living
    Enon - grass geysers....carbon clouds
    Intelligence - deuteronomy
    Shellac - excellent italian greyhound
    nije los ni Dinosaur Jr. - beyond

nemogu da se setim jos necega...

koncerti:
    jedini na kojima sam bio ove godine..

Rahim/Jordan/Cut Self Not

Hold Steady/Stooges/!!!

• Utente
    • Dic 20 2007, 0:43

najbolje je vec odavno proslo - najbolje 2007.

ammm..neam pojam...Cak i kad bih rekao da mi je najbolje bilo nesto staro, ipak moram slagati....muzicki sto se tice drugih izvodjacha, licno meni - ovo je bila ocajna godina.

Ne znam, bio je tu nametnuti radiohead, a i tamo mi se svidela najvise Nude, koja je ustvari smisljena jos 1998 god, pa zato i ima onaj neki shmek OK computera, a sve ostalo mi shit...

Evo cek da pogledam...

ah..i dalje OVE nekako mi suve godine hitovi su mi bili samo poneka pesma i to je to...Pa , posto albume ne mogu nabrojati ovogodisnje, ako to neko zeli videt, moracu pokusati ili necu, ali cu - nabrojati sta mi se svidjalo najvise ove godine...

tu je na prvom mestu : Blue skies - Jim Reevesa-a..kao nesto najbolje ikad sto mi se desilo :D
    Ah da..i kad je Toshe poginuo to mi je malo skrenulo misli na makedonski etno, jer sam znao koliko god da je medijski bio ekspoatisan, Toshe je ipak bio veliki kvalitet, i ponos svih nas...koji se kao pravimo da nismo rodjena braca.
    Pa, onda naravno..NINA prijateljica iz Zagreba , "najverniji" prijatelj mi sa majspejsa i njena obrada Međimurskih popevki : "Čula Jesam" Neverovatno fenomenalno, pogotovo kada sam cuo uzivo :D

Takodje ovako da krenem u neko nabrajanje ostalih stvari //To bi bilo : Jason Molina - Get out get out get out, Broken Shoes(prijatelji iz Crne Gore), ah da, Damien Rice - Rootles Tree, Johnny Ace - Pledging my love(iz filma kristina :D FENOMENALNO)
    Mah i to je to..mozda da sam normalniji setio bih se vise ..dosta za sada...

• fnsy ha detto...
    • Utente
    • Dic 22 2007, 12:21

2007 sve u svemu SUX do bola

ćao ljudi, 2007 godina je bila užasna za mene, već sama proslava nove godine najavila je veoma lošu godinu.. no polako prolazi, i vraća mi se osmeh na lice :) ... što se muzike tiče takođe loša godina... pazi kad sam počeo da slušam seku aleksić! to možete proveriti na mom profilu :) ili bolje pitajtte mehura kako se proveo na seka aleksic žurci kod mene xaxaaxaa ...
    inače slušam Miku i ponekad Amy winehouse ... WHEN WILL AMY WINEHOUSE DIE :) .. nije mi žao ako sam vas razočarao i drago mi je ako vam kvarim prosek muzike ! ha!

• Meni
    Ville Valo & Natalia Avelon - Summer Wine

A od događanja u gradu ovaj Rock Tribute Hits Festival :)

• AyaIwa ha detto...
    • Utente
    • Dic 24 2007, 22:03
    Zombie Shoping album od Chupsa

Gli utenti anonimi non possono inviare messaggi. Per inserire messaggi nei forum, accedi o crea il tuo account.