È disponibile una nuova versione di Last.fm, per assicurarti un funzionamento ottimale ricarica il sito.

Mag 7

Juwenalia Kulturalia 2009

Con Anti Dread, 180 Stopni e altri 58 artisti . Sede: Bydgoszcz

Data

Giovedì 7 Maggio 2009Sabato 23 Maggio 2009

Località

Bydgoszcz
Poland

Visualizza mappa

Descrizione

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWA DO ZMIAN W PROGRAMIE !!!

Codziennie :

Wystawa prac graficznych studentów uczelni (WSHE, WSG, KPSW, WSINF) w Pałacu Młodzieży, koło galerii plastycznej na II piętrze, które można będzie wylicytować, a dochód przeznaczony zostanie na Fundację Niepełnosprawnych "Dark".

Czwartek 7 maja 2009 r. - Hala Łuczniczka (parking)

09:00 - Konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli władz Miasta, Uczelni i przedstawicieli Samorządów (Urząd Miasta)

15:30 - Uroczyste otwarcie na Starym Rynku - występ Chórów
15:45 - Występ solowy Janusza Stolarskiego - Hymn
16:00 - Wystąpienie Prezydenta Miasta Bydgoszczy i przedstawicieli władz bydgoskich Uczelni
16:30 - Rozpoczęcie parady – Bractwo HARLEY DAVIDSON
17:00 - KONCERT Snake Charmer
19:30 - KONCERT CRYSTAL LAKE
21:00 - KONCERT IRA
22:30 – After party z zespołem IRA (Jack PUB - ul. Długa 65)
22:30 – Black Knight - DJ Popie (Kredens PUB - ul. Wełniany Rynek 8)
22:30 – Studenckie granie z DJ Hornet'em (7Day Pub - ul. Chodkiewicza 19A)
22:30 – After party na życzenie fanów z zespołami Crystal Lake & Snake Charmer (Stara Babcia - ul. Wełniany Rynek 2)
22:30 – Single Party (Euphoria Club - ul. Gdańska 15)

Piątek 8 maja 2009 r. - Hala Łuczniczka (parking)

13.00 - Pływalnia UKW udostępniony dla wszystkich studentów
13.00 – Festiwalowy Turniej Paintballowy - każda uczelnia wystawia jedną 5-osobową drużynę Paintballową, drużyny walczą między sobą o beczkę piwa
17:00 - KONCERT MAJESTIC
18:30 - KONCERT NEFRE
20:00 - KONCERT POWER OF TRINITY
21:30 - KONCERT BREAD BACIL & DJ BASCO (Anglia)
22:30 - BREAD BACIL & DJ BASCO w Stara Babcia Pub
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Jack
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria, Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Sobota 9 maja 2009 r. Hala Łuczniczka (parking)

16.00 - Wykład z Gwiazdą – JEY DELANO na WSHE
17:00 - KONCERT POZZITIVE VIBRATION SOUNDSYSTEM & SILESIAN SOUNDSYSTEM
18:00 - KONCERT Midway.
19:30 - KONCERT Tede
21:30 - KONCERT JAY DELANO (Holandia)
22.30 - KONCERT SHEYI PAUL & DJ FEMI B (Anglia)
22.00 - POZZITIVE VIBRATION SOUNDSYSTEM & SILESIAN SOUNDSYSTEM w pubie KREDENS (ul. Wełniany Rynek 8)
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Jack (ul. Długa 65)
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria,Kredens pub,Stara Babcia,Jack pub, Spin)

Niedziela 10 maja 2009 r. Hala Łuczniczka (parking)

16:00 - KONCERT BLASK
17:30 - KONCERT ANIMA
19:00 - KONCERT Big Cyc
20:30 - KONCERT THE ANIMALS & SMOKIE – UK LEGENDS (Anglia)
22:00 - After party z Gwiazdami w pubie Jack
22:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria,Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Poniedziałek 11 maja 2009 r. - Wełniany Rynek

11.00 - 14.00 - Warsztaty CASHFLOW (WSHE)
18:00 - KONCERT XANADU
19:30 - KONCERT THE SIN
21:00 - KONCERT ENEY
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Stara Babcia
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria, Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Wtorek 12 maja 2009 r. - Wełniany Rynek

12.00 - Eliminacje do wyborów MISS i MISTERA - KPSW
11.00 - 16.00 - GENDER – DIALOG PŁCI – WSHE
13:00 - Pływalnia UKW udostępniona dla wszystkich studentów
14:00 – KONCERT Wolność Słowa
14:30 – KONCERT Brylas&Grande
15:00 – KONCERT Person&Spec
15:30 – KONCERT WPL
16:00 – KONCERT Profil/studioHerc
16:30 – KONCERT Sali
17:00 – KONCERT GADABIT/GREM
17:30 – KONCERT KLEPSYDRA
18:30 – KONCERT Mełcin
19:00 – KONCERT After Joint
20:00 – KONCERT BISZU
21:00 – KONCERT NOWOTWÓR
21:30 – KONCERT El Da Sensei
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Stara Babcia
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria, Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Środa 13 maja 2009 r. - Wełniany Rynek

11.00 - 16.00 - GENDER – DIALOG PŁCI – WSHE
12.00 - Ćwierćfinały do wyborów Miss i Mistera - KPSW
14.00 - Pływalnia UKW udostępniona dla wszystkich studentów
17:00 – KONCERT BIURO KARIER
18:00 - KONCERT 180 STOPNI
19:00 - KONCERT LITTLE WING
20:30 - KONCERT FARBA
20:00 - Przeglad tworczosci Jakcka Kaczmarskiego w STARA BABCIA pub ul. Wełniany Rynek 2
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Stara Babcia
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria, Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Czwartek 14 maja 2009 r. - Wełniany Rynek

11.00 - 13.00 - Warsztaty Academy CISCO - WSHE
12.00 - Półfinał do wyborów Miss i Mistera - KPSW
14:00 - Pływalnia UKW udostępniona dla wszystkich studentów
16:00 - Wykład z Gwiazdą
17:00 - EMPiK z Gwiazdą – podpisywanie płyt
16:00 - KONCERT SOIMA
17:15 - KONCERT SPIN
18:30 - KONCERT ZMAZA
19:45 – KONCERT CT
20:30 - KONCERT SZTYWNY PAL AZJI
21:30 - Bal Fartuchowy (klub Vanilla)
21:30 - KONCERT Paraliż Band (Lizard King)
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Stara Babcia
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria, Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Piątek 15 maja 2009 r. - Wełniany Rynek

11.00 - 13.00 - Ścieżka Planowania Kariery Zawodowej - WSHE
13.00 - Pływalnia UKW udostępniona dla wszystkich studentów
18:00 - FINAŁ Wyborów Miss i Mistera
18:00 – Medyczne Grillowanie (Plac przy Collegium Medicum na UMK)
18:10 – KONCERT PROTOTYP
19:30 - KONCERT PAVULON TWIST
21:00 - KONCERT BLACK RAVEN (Niemcy)
21:00 - KONCERT KARUZELLA (Lizard King)
21:30 - Piana Party (Plac przy Collegium Medicum na UMK)
21:30 – Występy Dj-ów - DJ SASHA, DJ SENTEZ i DJ SIEXO
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Stara Babcia
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria, Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Sobota 16 maja 2009 r. - Plac przy Collegium Medicum na UMK

11.00 - 16.00 - Przegląd teatrów – WSG (Akademicka Przestrzeń Kulturalna)
13.00 – 15.00 - Wykład otwarty z Grafiki komputerowej, KPSW, WSŚ, WSInf
12.00 - Wystawa fotografii artystycznej – WSHE
12.00 – 20.00 - BITWA KAPEL – Spin
13.00 - Pływalnia UKW udostępniony dla wszystkich studentów
15.00 - KONCERT Trzy Kolory Świata
16.30 - KONCERT ZYDECO FLOW
18.00 - KONCERT POSITIVE CHRISTIAN VIBRATIONS
20.00 - POKAZ ŚWIATŁA I WODY (Straż Pożarna)
20:00 - KONCERT YELLOW UMBRELLA (Niemcy)
21.00 - MONOTYP (Lizard King)
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Jack
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria,Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Niedziela 17 maja 2009 r. - ulica Długa

18:00 - KONCERT SYMFONICZNY – Filharmonia Pomorska
17:00 - KONCERT Biuro Karier
18:00 - KONCERT H5N1
19:30 - KONCERT BANAU
20:30 - KONCERT RADIO BAGDAD
21:00 - KONCERT TOUCH and GO (Anglia)
23:00 - After party z Gwiazdami w pubie Stara Babcia
23:00 - Występ DJ-ów (klub Euphoria, Kredens Pub, Stara Babcia, Jack Pub, Spin)

Poniedziałek 18 maja 2009 r.

16.00 - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ, KOSZYKÓWKI I UNIHOKEJA – UTP
20:00 - BEACH PARTY – impreza taneczna, wstęp w strojach hawajskich Klub SPIN
20:00 - KONCERT ZESPOŁU U2 NA WIELKIM EKRANIE (Lizard King)
21:00 - R’N’B & HIP-HOP PARTY – impreza taneczna Klub Euphoria

Wtorek 19 maja 2009 r.

16.00 - TURNIEJ SIATKÓWKI – UTP boisko
16.00 - MEGA KUPA (Krótkie Upojne Potyczki Akademickie + MEGA GRILOWANIE) – UTP boisko
20:00 - WIEŚ PARTY (impreza biesiadna , kapela weselna) – Klub SPIN
21:00 - Lizard Live Show Karaoke (Lizard King)
21:00 - ALL STUDENTS NIGHT (impreza taneczna) – Klub Euphoria
21:00 - TANIEC Z OGNIEM – GRUPA „IFRYT” – UTP boisko

Środa 20 maja 2009 r.

12.00 - BIEG O PUCHAR DZIEKANA WYDZIAŁU CHEMICZNEGO UTP - ( UTP ul. Seminaryjna )
17.00 - BLOKADA ŁUŻYKA (blokada ulicy – koncert + impreza taneczna) - (ul. Łużycka)
20:00 - BAL RZYMSKI ( dwie sceny – dwa rodzaje muzyki – wstęp w strojach z EPOKI ) - UTP - FORDON
20:00 - OSADA GALLÓW ( impreza taneczna - Rzymianom wstęp wzbroniony ) - Klub SPIN
22:00 - DJ KETA (Lizard King)

Czwartek 21 maja 2009 r. - Stadion Polonii

12.00 - LECZENIE DOLEGLIWOŚCI DNIA MINIONEGO ( pobudka - a potem maślanka, sok z ogórków i kiszona kapusta gratis ) - UTP przed SPIN-em
12.00 - PUNKT „G” ( GOKARTY + GROCHÓWKA ) Spotkanie ze służbami ruchu drogowego, prezentacjia zagrożeń ruchu drogowego z wykorzystaniem gokartów, konkurs z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.
15:00 - PRZYSTANEK UTP cz. I – KONCERT MĘSKIM GŁOSEM
15:00 - 17.00 Występ zespołów studenckich , Pokaz ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy, konkurs z zakresu wiedzy o pierwszej pomocy.
17:00 - KONCERT Killed by Car
17:00 - KONCERT ROAD TRIP'S OVER
18:00 - KONCERT ANTI DREAD
19:00 - KONCERT FARBEN LEHRE
20:00 - KONCERT LAO CHE
20:00 - ROCK PARTY - impreza taneczna (Klub SPIN)

Piątek 22 maja 2009 r. - Stadion Polonii

12.00 - LECZENIE DOLEGLIWOŚCI DNIA MINIONEGO ( pobudka - a potem maślanka, sok z ogórków i kiszona kapusta gratis ) - ( UTP przed SPIN-em )
12.00 - Konkurs z zakresu wiedzy przepisów przeciw pożarowych.
15.00 - POKAZ WALK RYCERSKICH – POMORSKA ROTA PIESZA
15:00 - PRZYSTANEK UTP cz. II – KONCERT ŻEŃSKIM GŁOSEM
15:00 - 17.00 - Występ zespołów studenckich , Pokaz ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy, konkurs z zakresu wiedzy o pierwszej pomocy.
17:00 - KONCERT SELLISTERNIUM
18:00 - KONCERT GEORGE DORN SCREAMS
19:00 - KONCERT MARIKA
20:00 - KONCERT ŁZY
21:00 - KASA CHORYCH (Lizard King)
20:00 - ROCK PARTY - impreza taneczna ( Klub SPIN )

Sobota 23 maja 2009 r. - UTP Fordon

12.00 - LECZENIE DOLEGLIWOŚCI DNIA MINIONEGO ( pobudka - a potem maślanka, sok z ogórków i kiszona kapusta gratis ) - ( UTP przed SPIN-em )
12.00 - TURNIEJ GIER KOMPUTEROWYCH - ( UTP AULA )
16:00 - Koncert Finalisty BITWY KAPEL
17:00 - Występ zespołu studenckiego
18:30 - KONCERT EGIPT
19:30 - KONCERT KOMETY
20:30 - KONCERT APOLLO 440
21:00 - ZDROWA WODA (Lizard King)

Lineup

API Calls