• Tavsiyeleriniz

Grupta öneriler modülü şimdilik olmadığı için müzik tavsiyelerinizi buraya yapabilir misiniz? Eminim herkesin yeni birşeyler duyup keşfetmeye ihtiyacı vardır. =) Benim bir önerim yok şu anda sizden bekliyorum. Teşekkürler.

Edited by Konserci on 25 Oct 2008, 13:45
  • the Blame-2008 Demo

Find me a grave, help me dig it; If Rock's Dead then bury me with it...
    • cem123 said...
    • User
    • 7 Sep 2008, 14:30
    Grand Magnus-Iron Will (2008)

• son zamanlarda benim veya baskalarinin onerdiklerini aklimda kaldigi kadariyla ozet gecmeye calisayim..

satrox - energy
    mass - voices in the night
    gypsy rose - another world
    stone gods - silver stones and broken bones
    victory - fuel for the fire

"Genius is 1% inspiration, 99% perspiration" -Edison
    "I wish genius hadn't eaten pastirma" -Edison's wife
  • dreamtide - Dream and Deliver (şahaneee)
    Los Angeles - Los Angeles

well, fuck you, too!
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 7 Sep 2008, 22:46

Edited by a deleted user on 20 Sep 2008, 14:21
    • cgursoy said...
    • User
    • 7 Sep 2008, 22:49
    çıkalı 1 seneye yakın oldu ama hala dinlemediyseniz Rage'in Carved In Stone albümünü öneriyorum. konserleri de yakın hem. zamanında yeterince dinlememişim yeni yeni ısındım albüme.

rage, alman power'ını seviyosanız kaçırmayınız.
    yaşasın delikanlı metal : )

• ne konseri bu? rockstation'a mı geliyorlar yoksa?

• cgursoy said...
    • User
    • 7 Sep 2008, 22:58
    http://www.last.fm/event/734454

evet rockstation. üzücü olan sadece ama sadece rage ile ilgileniyorum gene çok paralar gidecek 1 grup için. olsun ankara bozkırlarında rage dinlemek de bir değişik olacaktır eminim

• rage dışındaki gruplar pek iyi değilmiş hakikaten. çoğunu da tanımıyorum gerçi.

bu haberin üstüne rage'in albümünü dinlemek lazım şimdi. bakarsın konsere falan gideriz, hazırlık olsun..

• cgursoy said...
    • User
    • 7 Sep 2008, 23:20
    ankara'da okuduğum için %99 giderim ben. ayrıca rage'in benim için bir başka önemi seneler evvel daha rage dinlememişken oturur riff yazmaya beste yapmaya çalışırken adam akıllı 3 5 tane riff bulmuştum kendimce. sonradan hepsinin daha önce yapılmış olduğunu fark ettim tek tek. işte rage de 2 şarkısında benim kaymak gibi rifflerimi çalmış. onları çalarlar umarım canlı nasıl duyuluyomuş ona da tanık olurum.

evet bu kadar rage reklamı yeter. konu sapmasın. hemen ibreyi çevireyim. yukarıda denmiş ama tekrar altını çiziyorum "victory - fuel for the fire " dinleyiniz. pişman olmayacaksınız.

• cem123 said:
    Grand Magnus-Iron Will (2008)

Kesinlikle.

Her name was, Mrs Victoria!
    • cgursoy said...
    • User
    • 7 Sep 2008, 23:34
    fuel for the fire demişken 10 15 sene önce çıktı ama olsun, benzer olarak Yardbirds-Birdland var. Fuel For The Fire da eski victory şarkılarının yeniden kaydedilmiş hali, birdland de öyle. tabi yardbirds olunca gitarlarda vaisiydi satrianisiydi falan var konuk sanatçılar olarak. seviyorsanız temel ingiliz rock müziği, modern soundlu versiyonları sizi memnun eder

• aelja said...
    • User
    • 7 Sep 2008, 23:35
    princess pang - princess pang

sheriff - sheriff (vokalleri freddy curci, esasında matijevic ayarında bir adamdır. gelin görün ki grup gerekli ilgiyi görmemiştir.)

bonham - the disregard of timekeeping

• bonham - the disregard of timekeeping +1

well, fuck you, too!
  • http://www.lastfm.com.tr/music/Thunderbaum

Finlandiyalı bir modern rock grubu,sayfalarından 5 şarkıyı ücretsiz indirebiliyorsunuz,ilerde güzel bir albüm çıkarıcaklarını düşünüyorum

• driver - sons of thunder bayagi saglam album olmus. rob rock + roy z diyince aklinizda beliren sey var ya, cayir cayir metal hani.. aynen oyle.

jesse james dupree - rev it up and go-go. albumle ayni adi tasiyan acilis parcasi icin indirilebilir. manevi abim ilan ettigim jackyl grubunun elektrikli testere sallayan baş delisinden cok dengesiz bir album ama o sarki var ya o, hastalik oluyor, loop oluyor.

• backyard babies'in son albümü bayağı başarılı valla.

fuck off and die. (celallenme hemen kanı kaynayan türk genci, albümün adını ben mi koyuyorum sanki?)

Ölürsem kabrime de gelin, taziye defterine mesaj da bırakın, kamp ateşinin etrafında tamtam da çalın, hepsini isterim. Oh bebek.
    ( Taziye defteri çoktan açıldı bile, gönlünüzce yazın:
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=allah+belani+versin+spacetimereality )
  • edildimi bilmiyıorum fakat bi tavsiye vereyim

80lerden bi AOR grubu
    Strangeways - Walk in Fire

oh be
  • gary schutt - spoofs of wrath

gulmeye basladiktan sonra 2 gun icinde durabilirseniz ben de adam degilim. last fm zabitaligi da yapmiyorum, sozum olsun. cgursoy'un ifadeleri cok dogruydu; bunu cd'ye yazicam ve sayesinde arabanin teybinden 5 ay sonra ilk defa endeverafter'i cikaricam.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 12 Sep 2008, 08:31
    obsession-carnival of lies

klasik heavy metal sevenleri zevkten halaya kaldıracak kadar güçlü bir albüm.
    açıkçası feci kudurmuş durumdayım.sound mükemmel,şarkılar catchy,sololar kitabına uygun.vokalde malmsteen ve loudness geçmişi olan mike vescera var.2000'li yıllarda yayınlanmış kimi albümlerde eksikliğini hissettiğim ballsy hava tam gaz.ayrıca gruba dört şarkıda joe stump eşlik etmiş.kürek gibi kafanızda iniyor albüm.ayıoğluayılar.adamı kurar bu albüm.sonra bozar yeniden kurar.

Edited by a deleted user on 12 Sep 2008, 08:39
  • joe stump dedin mi akan sular duruyor zaten. ana vanayi kapatiyorlar asagidan.

• Hala Grand Magus - Iron Will diyorum.

Her name was, Mrs Victoria!
    • Gurkan1 said...
    • User
    • 12 Sep 2008, 15:18
    Marcello-Vestry'nin albümü çok acayip

• Gurkan1 said:
    Marcello-Vestry'nin albümü çok acayip

Çok doğru.Ben de beğenmiştim.

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.