• tok svijesti

ovo je topik đe pišete o svemu kaj vam trenutno pada na pamet eto da ne spamamo ostatak nego samo ovaj topik.

evo recimo ja sam si baš sad pomirišala ruku i dalje mi miriši koža po kloru iako sam na bazenu bila u petak i do danas sam se bar četiri puta prala.

• _spike said...
    • User
    • 2 Dec 2007, 21:22
    imam osjećaj da će ovaj thread propast

Ništa ne ostavljam nedovrš
  • baš je prejak daj šuti ko ona stranica di sam pišala po nationalu opet http://www.writesomething.net/

jebate led keks mišljenja sam da je ovo najača tema ikad.

oke strim of konjšsns.
    eto zadnja tri dana sam tolko jebački mentalno umorna nisam ni proživjela nedjelju dramatićno letargićno kak spada oću sam otić spat što prije i tak svaki dan neda mi se opće razmišljat o krizi identiteta ni niš
    ali lijepa mi je bila nedjelja pari mi da sam ju izbjegla fala isusu nekak sam si zabrijala da je petak
    ma još ima vremena
    bila sam na klizanju bilo je lijepo poslije je bilo ljepše jelda spajki je dobro :W

HUAGH
    a ringa ding ding
    • _spike said...
    • User
    • 2 Dec 2007, 22:16
    je bilo je tolko sam umoran da bi čak mogo zaspat al nije od klizanja

dobra je stranica al bolji su mi franjevci jer se oni mole

pišala si po nationalu? pa jasnooooooo. joj joj.

• _spike said...
    • User
    • 2 Dec 2007, 22:18
    i pojeo sam sad domaće krumpire iz mcda i big mac ;) i gledam još pitu od malina neko vrijeme jel budem jel budem i NORMALNO da budem i pojedem ju al pri kraju mi je malo iscurilo i to nisam primijetio i odložim na krevet ambalažu NE ZNAM ZAKAJ umjesto u vrećicu i skužim a fak i probam obrisat i sad izgleda kao da imam menstruaciju i spavam gol ili kao da mi krvari iz anusa :(((

ma to je kurac ne tijek misli umoran sam

• ja sam jednom stavila bocu vode bez ćepa u torbak i prolilo se naravnoa bila je kiša padala i onda samja sjedila i odjednom osjetim kako mi na guzici sve promoćeno i gledam gore zabrijem si da bus prokišnjava i to odobrano i tada shvatim da to curi iz mog torbaka koji je bio posve mokar posve i sva nutrina isuse kako je ovo jebeno nezanimljivo

tok svijesti osjećam se krivo iz nekih 343 razloga i Neispunjeno :crjj:

između ostalog mislim da je lijepo da ste išli na klizanje tako zajedno to je lijepo :(

wow jesam očito očajna ?*?* :():e

• [Deleted user] said...
    • User
    • 2 Dec 2007, 22:51
    nešnl=gejšnl

• ne to je najača priča ta sa nezačepljenom bocom :ASASAASASA::A:S:AS:SASASA.A:A:as
    :S

ja imam tolko loše pamćenje uopće ne pamtim takove stvari odurno :(
    par puta sam skoro bacila žlicu a jogurt stavila u mašinu zapravo to mi se stalno dogadža i ponekad padam i ponekad slinim hahaha hm ne znam :(
    e najodvratnije nešto ikad šta mi se dogodilo isuse nemrem vjerovat da ću ovo ekšli napisat dobro bilo je to usred noći i bila sam užasno žedna i pijem vodu u kupaoni i tražim ručnik i zgrabim nečiji i obrišem mokru facu jer eto zalijem se u mraku hahaha i maknem i sad sam bila napisala ostatak al sam ga morala pobrisat jer je preoduran

ovom prilikom molimmariju da objavi Najružniji San Ikad može izmijenit sve likove ikad sam da ljudi znaju kak se odurno osjećam sad dok razmišljam o tom snu isuse fakat je grozan

HUAGH
    a ringa ding ding
  • meni je ovaj nedovrš smiješan uvijek se iznutra nasmiješim eto tolko o tome a o nešnlu sam već dovoljno pišala na onom gore navedenom sranju dadadadaddddda
    d
    žedna sam užasno neda mi se ić po vodu
    to ne drži vodu
    voda ispod mosta
    tjeram vodu na svoj mlin

isuse moram manje gledat teve
    a uopće ga ne gledam hahaha
    :S:S::S:S:S:S:::S

Preumorna sam obožavam ovo stanje <3
    tolko se trudiš da ti iole maltene dođe nešto i onda ti dolazi sve a ti tog nisi svjestan :?
    :(

HUAGH
    a ringa ding ding
  • neću daj ajd :( pusti to pliz

imam ja grozotne ali koji se mogu podijeliti sjetit ću se jednog ah da kad sam sanjala anjin penis da trebalo bi ga nacrtati i aploudati vratim se uskoro ćao bao mace

• ''prokletnice stara, samo da znas, dok ti jasem po sinu zamisljam tebe kako me gledas i kako ti je krivo.''

jebosve tek sam sad ovo ubrala gore na onom sajtu za koj se još ne mogu odlučiti kakav je u odnos na franjevce oni ipak imaju glazbu popratnu ali ovo je PREODLIČNO.

dok ti jašem po sinu :ssSS:s
    brijem da me sad to napalilo :(

• jelda

HUAGH
    a ringa ding ding
  • ne kužim kolko bi trebala spavat da budem zadovoljna opet sam se prisilno digla i uzela si jest activiu danone jer sam malo napuhnuta pa me ne smijete snimat sad dobro i dalje sam umorna ko pas isto ka juće. doro to je nebitno što je bitno jest da sam sanjala da mi je spajk reko da imam loše sise ETO sad sam sve rekla to sam sanjala da da da.
    i onda sam se digla i jela kekse one neke božićne jako fine :(
    i onda sam nastavila spavat.
    i sad sam tu.
    kaj sad.
    šit.

HUAGH
    a ringa ding ding
  • hehehihi da ja sam zaspala krenuvši čitati proces i onda još nešto sad neću reć što joj :(

hahahahhaha loše sise prejaka si ?*
    ja sam taman misla napisati na drugom topiku kako je dosta zavidnih fora o majkinim sisama sad ne mislim majkinim kao majke jer evo recimo za primjer moja majka nema sise hehehi pa mislim očigledno? :(

mi svi volimo tvoje sise bubi ?*

ja nisam ništa ALI NIŠTA napravila i trebam ić podgrijat ručak i izjest ću jogurt jer me boli trbuh :( i imam još 150str za pročitati do navečer u 7 u školi i tako ozbiljno kaj ja radim preko vikenda meni nije jasno i inače kaj radim nije mi jasno ništa apsolutno

• nije ni meni ništa jasno evo nema mi nikog tu doma prazan stan sve je mračno i dobro ja se tuširam i čučim na jednom kraju kade dvajst minuta onda se obučem pa sjedim pet minuta i skužim da danas pišem neki testek iz grčkog a nemam pojma i mislim da bi trebala učit al sjedim za kompom kuiš sam sjedim i ne mičem se i vegetiram ja ne znam kaj ljudi inače rade KAJ?
    kaj evo sad ljudi rade u ovo doba.
    svi fakat znaju neš šta ja ne znam ništa mi nije jasno kaj bi ja sad trebala nije mi jasno apsolutno a vikend da ni ne pričam i tako.

eto hvala šta voliš moje sise pikulice.
    :€ proces ja sam čitala onaj tvoj lajthaus mogu ti reć da mi se jako dopada jako baš a bila sam preumorna.
    i sad sam umorna možda imam mononukleozu kao JELENA :(

MOŽDA IMAM LEUKEMIJU MARIJA KAJ AK IMAM LEUKEMIJU?
    :OOOOOOO

HUAGH
    a ringa ding ding
  • jebote glupa sam ko kurac danas
    dobro i sad imam limes razlomak i korijene i kaj moram radit krivo mi je ispalo rješenje ljudi ajmo ovo je najjednostavinije MOGUĆE a ja sam retardirana ajmo alo alo jedan dva :(

eto aidan kaže: it's best in the morning, when we know it won't be rushed?

nema na čemu
    lajthaus bravo phvlano ja nisam to pročitala još? malo sam nepotpuna nisam tu riječ htjela nać
    dobro i ja sad moram u školu i smiješno je što imam bilježnice koje sam posudila da prepišem što mi fali i imam ih već tjedan dana i nisam ništa prepisala

ne ne nena nemaš nemaš osim ako ti ne otpada kosa :s

(jednom sam slično izjavila pa me frendisa pogledala i rekla mi superiornim tonom HALO kosa otpada od KEMOTERAPIJE :crjj: kao da nisam to znala samo sam retardirana kao što navodim na poćetku :(((((((((((( )

• i sad si ja gledam kak pada kiša i nemrem skužit dal pada il ne kad onak nekak curi ko da je Bog alergičan pa kiše one male kihove koji nisu onak puni one odvratne guste sline i šlajma ko kad ste prehlađeni neg su onak damski. a ljudi nose kišobrane a ja nemrem skužit zašto kad kiša opće ne pada???

i da u automatu na faksu za kavu su našli gnijezdo žohara lol

dobila sam danas paket iz Engleske, Ellie mi je poslala dar za Božić al NE ZNAM ŠTA JE jer je napisala "nemoj otvarat do Božića" i onak isuse tak je lijepo zapakirano u neko narančasto krzno sa očima koje se miču i sve je narančasto i oću vidjet kaj mi je kupillaaaaaa mislim po obliku da je DVD ili neki box set il nešto jer sam rekla kak oćem Edgy In Brixton (toe live DVD od Fratellisa) ali nutra nešto šuška i miče se pa ne znam kaj je možda nije DVD i sad mi to stoji na stolu a ja to NE SMIJEM OTVORIT jer do Božića još ima 22 dana i onak onak ubija me to D:

• _spike said...
    • User
    • 3 Dec 2007, 13:40
    ali nutra nešto šuška i miče se pa ne znam kaj je
    možda je zec ?*

jojoj sad će svi počet bez interpunkcija. dobro. ja sam sanjao neš jojoj.

• _spike said...
    • User
    • 3 Dec 2007, 13:43
    i hahahaha loše sise joj daj. nemaš mononukleozu samo si lijena.

uh uh uh moram ić

• ja sam jednom sanjala da sam barila Petea Wentza i zbudila sam se i rigalo mi se :(

• [Deleted user] said...
    • User
    • 3 Dec 2007, 15:21
    kaj kenjkaš uživala si i imaš prizvane flešove njegove pederske sline kako curi niz tvoj koštičav vrat.

• isuse sad ću morat ić rigat na prazan želudac tak da ću na kraju zrigat stjenke želuca D:

• thincy said...
    • User
    • 4 Dec 2007, 23:15
    hahah, pete.. :ruga se: ;)

• iss a daj e D:

nije mi dosta da mi se ponekad nenamjerno FOB skrobla pa još i da ga sanjam i nalijećem na slike njegovog PENISA na netu D:

• thincy said...
    • User
    • 6 Dec 2007, 00:03
    kao, "slučajno" nailaziš na slike njegovog penisa.. :PP

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.