Vianocny special 2007

• chorpo said...
    • User
    • 25 Dec 2008, 22:38

Vianocny special 2007

Cauky,

po vypocuti tohtorocneho vianocneho specialu z RadiaFM som sa znova utvrdil ze na Slovensku mame kopec supis kapiel ale ostatne radia na ne kaslu pretoze kto bude pocuvat nieco trosku alternativnejsie...

minuly rok som zachytil prve vydanie vianocneho specialu ale nejak sa mi ten album na disku stratil... neexistuje nejaka moznost stiahnut ho odniekial este raz???

rad by som si ho zaradil do zbierky super kompilacii... :-)

• colorko said...
    • User
    • 5 Jan 2009, 22:10

Re: Vianocny special 2007

chorpo said:
    neexistuje nejaka moznost stiahnut ho odniekial este raz???

ak niekto potvrdi ze nie je chraneny copyrightom (tohtorocny nie je, minulorocny booklet nemam), poslem ti ho/dam na stiahnutie

• chorpo said...
    • User
    • 12 Jan 2009, 06:29

Re: Re: Vianocny special 2007

colorko said:
    chorpo said:
    neexistuje nejaka moznost stiahnut ho odniekial este raz???

ak niekto potvrdi ze nie je chraneny copyrightom (tohtorocny nie je, minulorocny booklet nemam), poslem ti ho/dam na stiahnutie

zatial dakujem. dufam ze to bude ok :-)

• nee sak bol volny na stahnutie.. a ece k tomu chorpo vravi ze ho raz mal :P aka smola ze som ho len nedavno pri upratovani vyhodil =/ me sorriez

• colorko said...
    • User
    • 13 Jan 2009, 22:09

no dobre

beriem si to na zodpovednost. ked fico moze bohunice :) napis mi do posty tvoj mail...

• chorpo said...
    • User
    • 20 Jan 2009, 07:22
    bohunice chvalabou ficovi nevysli ale hadam ze ten vianocny special vyjde :-) poslal som ti do posty mail na mna. vopred dik

• hmmmm, taky dobry vianocny special 2007 by nebol zly....

• tym som chcel naznacit, ze ak toto este niekto cita a ma vianocny special 07, tak by mi mohol napisat do posty par peknych slov ;)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.