• [Deleted user] said...
    • User
    • 18 Apr 2011, 14:54

Hejtowanie

By nie robić zbędnego zamieszania na shoutboxie zakładam ten temat - tutaj piszemy wszelkie "hejty" - nie ważne czy na osobę czy na zespół.

• bitchCK said...
    • User
    • 18 Apr 2011, 15:07
    Nie przepadam za Green Day, chociaz Boulevard Of Broken Dreams jest fajne ;x Nie lubię 30STM wraz z tym pedałem Jaredem czy jak mu tam, PARAMORE, Panic! At The Disco, My Chemical Romance i tych innych gówienek z MTV. Nie lubię Czesław Śpiewa.
    DAWAJ DAMIAN TERAZ TY

• [Deleted user] said...
    • User
    • 18 Apr 2011, 15:10
    No to ja nienawidzę gunsów srunsów co już pewnie wszyscy wiedzą. Wkurwiają mnie moje siostry, kotlety sojowe to najgorsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłem. Nie cierpię szkoły, w szczególności techniki, matmy i rosyjskiego. Denerwują mnie osoby które są cały czas wesołe.

• bitchCK said...
    • User
    • 18 Apr 2011, 15:14
    ruciniak Denerwują mnie osoby które są cały czas wesołe.
    Takkk

• ja nie lubię hejterów :o xDD

• A ja nie lubię mięsa, połowy mojej klasy, połowy mojej szkoły, techno, rapu i....i w chuj tego jeszcze by się znalazło.

• nienawidzęe:
    -Nergala
    -pomidorow
    -Bednarka
    -wczesnie wstawac
    -sztucznie przeslodzonych ludzi
    -Firmy, HempGru itd.

na chwile obecna to te najwazniejsze ;D

• ruciniak pisze JEST NAPISANE!: Denerwują mnie osoby które są cały czas wesołe.

Nie lubisz mnie :C

NIE CIERPIĘ osób które poprawiają inne osoby (można no ale bez przesady), nie lubię ludzi którzy uważają się za Bogów, nie lubię ludzi którzy mówią że się nienawidzą i myślą że są śmieszni, nie cierpię Smerfa Marudy bo robi mi konkurencję, nie cierpię jak ludzie nie zamykają za sobą drzwi, nie cierpię ludzi którzy przechwalają się na prawo i lewo, nie cierpię jak ludzie próbują mnie wkurwrzyć za wszelką cenę, nienawidzę pseudo inteligentnych ludzi, nie cierpię idiotów.

• @Substance ide o zaklad, ze nigdy prawdziwego techno nie slyszalas, ignorantko

• A ja zakładam się, że słyszałam, Szanowny Panie.

• a ja nienawidze tego pierdolonego ministerstwa szkolnego które układa pojebane zasady i cały czas daje nową podstawe programową ;/

• No to Gorzkie Żale:

-Nowej matury z polskiego;
    -nowych testów na prawko (byle zdać do następnego lutego);
    -napierdolonych ludzi;
    -Gwiazdek z Disney Channel;
    -niemieckiego (na szczęście rodzicielka przyjmuje wersję, że z tego oceny słabe, bo nie będę się germanizować);
    -jak stoję w sklepie a baby patrzą mi się w koszyk;
    -zupy ogórkowej;
    -Metallicy;
    -szpanerstwa;
    -jak ktoś nazywa moją torebkę workiem;
    -seksoholików;
    -jak w kościele są majowe i muszę na nie chodzić;
    -Sali Samobójców oraz After School;
    -rasizmu;
    -obłudy;
    -jak ktoś obraża moje dzieci (glany);
    -jak ktoś próbuje zmienić moje poglądy, wygląd czy styl bycia;
    -poniedziałków.

To be a rock and not ro roll.
Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.