Rate the above users music taste.

• 5/10

• erkkix said...
    • User
    • 9 Aug 2010, 19:23
    7.5/10

O___________________________o
    • vebrius said...
    • User
    • 10 Aug 2010, 01:47
    6/10

Tak trudno zrozumieć, że jest więcej perspektyw niż ta którą masz, że można życie brać za twarz.Ty żyjesz szlaczkiem na perłowo, ja walę prosto w lęk. Kto jest lepszy kto gorszy? Nikt! Otwieram nowe drzwi, idę tam gdzie nie był nikt. Nie stój jak dziś, ja do tego nie mam nic, wolę iść, poczuć, pluć, będę trwać, a nie klaskać sobie i czuć się jakbym był Bogiem.
  • 2/10

• 7/10

• 3/10

Worship and Tribute.
    • MTM1 said...
    • User
    • 14 Aug 2010, 13:54

Hmm...

I didnt know any of those bands on your front page and that was suprising but we had something in common like As I Lay Dying and Despised Icon so I would say.. tatatatatatatata... 8/10

• 4/10

Des Lebn isn Flash!
  • Two out of Ten.

• 4/10

General Douglas MacArthur
    Whoever said the pen is mightier than the sword never encountered automatic weapons.
  • 8/10

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Aug 2010, 16:59
    8/10

nothing that I'm fan of, but lots of which I respect =)

• vebrius said...
    • User
    • 20 Aug 2010, 08:22
    7/10

Tak trudno zrozumieć, że jest więcej perspektyw niż ta którą masz, że można życie brać za twarz.Ty żyjesz szlaczkiem na perłowo, ja walę prosto w lęk. Kto jest lepszy kto gorszy? Nikt! Otwieram nowe drzwi, idę tam gdzie nie był nikt. Nie stój jak dziś, ja do tego nie mam nic, wolę iść, poczuć, pluć, będę trwać, a nie klaskać sobie i czuć się jakbym był Bogiem.
  • 7.3/10

• 8.5/10

• Five out of ten.

• 4/10 to old for my taste..srry

Whoever said the pen is mightier than the sword never encountered automatic weapons.
  • I'd say 8/10

Boże,
    daj mi siłę, żebym zaakceptowała to, czego nie mogę zmienić.
    Odwagę, bym zmieniła to, czego nie mogę zaakceptować.
    I mądrość, bym zdołała dobrze ukryć zwłoki tych, którzy mnie dzisiaj zdenerwowali.
  • 7/10

Poppy, but definitely not bad (I pretend I don't see Bloodhound Gang and Audioslave there:)... suprised to see Beirut so high

• Your library is too soft for me.

• 2/10

wannabe gothic crap, and 50 cent...srry

• 3/10 too sloppy for me

• [Deleted user] said...
    • User
    • 5 Sep 2010, 21:36
    9/10

classic stuff.. a bit too mainstream.. but undeniable quality.

• vebrius said...
    • User
    • 6 Sep 2010, 07:25
    7/10

• 6,75/10

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.