• aga_b said...
    • User
    • 13 Apr 2008, 19:39

VM Poland

Witam :)
    normalnie bym założyła nową grupę, lecz post "Veronica Mars Spain" mnie zainspirował...
    A więc pisać xDD
    co sądzicie o VM 1,2,3 sezonie, który jest waszym zdaniem najlepszy, postaci, i takie tam ^^
    ja chciałam wyrazić to że kocham TVN za to że puścił ten serial :)
    wiecie że odtwórczyni głównej roli jest w połowie polskiego pochodzenia :))??

ironia na prezydenta !
    • kaarroo said...
    • User
    • 11 Jun 2008, 16:22

:)

Bry :)

a no ja tam uwielbiam każdy sezon, choć 3 sezon był trochę zbyt smutny pod względem Logana ;)
    nie wiem czy przed chwilą dobrze przeczytałam, ale naprawdę ma być w końcu 4 sezon ?! xD

• niestety polskie tłumaczenie było straszne, w ogóle nie oglądałam serialu z lektorem (po rozczarowaniu jednym odcinkiem)...

chyba jednak nie będzie kontynuacji :/

• kaarroo said...
    • User
    • 18 Jul 2008, 10:19
    ja też ogladałam w oryginalnej wersji jezykowej, chyba ze jakis odcinek udało sie zobaczyc w tv ; )

• aga_b said...
    • User
    • 10 Dec 2008, 19:51
    hmn, ale nie mówiąc w jakiej wersji językowej, serial genialny :)
    jaka jest scena która wam najbardziej zapadła w pamięci ?
    mi się wydaje żę dla mnie jest to moment gdy Veronica śpiewała Bad Day :)

ironia na prezydenta !
    • AlexWJ said...
    • User
    • 19 Jan 2009, 21:16
    sezon 3 najlepszy tylko przydałyby się jeszcze 2 odcinki w których Keith pozostałby szeryfem a Veronica wróciłaby do Logana ;) taki cukierkowy hepiend;p

Widziałyście możne zwiastuny niedoszłego 4 sezonu?Tragedia ;|
    Dobrze że się za to nie zabrali

• aga_b said...
    • User
    • 20 Jan 2009, 09:50
    ja nie widziałam .. jak byś dała link była bym wdzięczna ^^

ironia na prezydenta !
    • ma-ruda said...
    • User
    • 22 Jan 2009, 11:17
    Wpisz w youtuba napewno Ci wyszuka. Ja żałuję, że zakończyło się tak... bezpłciowo...no ale cóż. nie my tu rządzimy..; /

sorry for my English.
  • a ja żałuję, że nie ma 4 sezonu. szkoda tylko, ze chcieli tak ni z tego ni z owego przeskoczyć do jej pracy w FBI.
    mi się właśnie ściągnłą 1 sezon, trochę po macoszemu przeze mnie traktowany. 2 i 3 mam obejrzane po n razy, a 1szy jakoś mnie drażnił.

• ja żałuję że nie powstała książka o Veronice;)...chociażby trzy częściowa....byłoby co czytać ;p
    ale w sumie ostatni odcinek trzeciego sezonu nie wygląda jak ostateczne zakończenie, ale raczej jak zawieszenie sugerujące kontynuację...ale niestety :(
    a tak przy okazji, wiecie gdzie mogę zdobyć 2 sezon??

• tzboro said...
    • User
    • 2 Mar 2009, 18:16

...

Szkoda że nie zrobili tego 4 sezonu - nawet jeżeli Veronica miałaby pracować w FBI - trudno ale przynajmniej byłoby co oglądać.
    Szkoda mi właśnie Logana, ponieważ ta postać bardzo mi się podobała.
    No i pasowali do siebie Veronica i Logan ;]

Mam takie pytanko ....
    Ma ktoś pościągane odcinki ? Nieważne w jakiej ilości ważne żeby było.
    Jeśli ktoś byłby na tyle miły żeby się podzielić to proszę o kontakt.

Pozdrower ;]

• Faith44 said...
    • User
    • 6 Mar 2009, 18:38
    Czwartego sezonu co prawda nie będzie, ale jest już stuprocentowo pewne, że nakręcą film ^^

Trzeci sezon był świetny, z wyjątkiem poronionego pomysłu rozdzielenia naszej epickiej pary... Na szczęście zakończenie daje nadzieję na to, że w filmie znów będą razem.
    Wybierając ulubioną postać waham się między Veronicą a Loganem, chociaż i tak najlepiej mieć ich razem na ekranie - ich rozmowy (szczególnie w 1. i 2. sezonie) były totalnie urocze i zabawne.

Wide Awake fucking rocks!
  • szkoda, że zrezygnowali z czwartego sezonu, bo oglądanie tego serialu było jak rytuał : P
    zobaczymy jak poradzą sobie z filmem :P a wiadomo już może na kiedy zaczną to kręcić? bo trzeba będzie odliczyć jakieś 3/4 roku na nakręcenie filmu, a potem 2 lata na puszczenie go w polskich kinach :p

• aga_b said...
    • User
    • 27 Apr 2009, 20:29
    hmn najciekawsze jest to że dla tego zaprzestali następnych sezonów bo był to mało popularny serial o__0

ironia na prezydenta !
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 30 Oct 2009, 19:35
    Sezon 3. xD
    Najbardziej lubie Dick'a (:
    A Veronice oglądam na YT xD

• [Deleted user] said...
    • User
    • 11 Nov 2009, 20:15
    marsvsmars pisze:
    ja żałuję że nie powstała książka o Veronice;)...chociażby trzy częściowa....byłoby co czytać ;p
    ale w sumie ostatni odcinek trzeciego sezonu nie wygląda jak ostateczne zakończenie, ale raczej jak zawieszenie sugerujące kontynuację...ale niestety :(
    a tak przy okazji, wiecie gdzie mogę zdobyć 2 sezon??

To zabieraj się do roboty. Ja na książkę o Veronice mogę czekać i 10 lat, więc daje sporo czasu xD

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.