Nowa płyta pani Turunen

• Nowa płyta pani Turunen

Jak myślicie, jaka będzie nowa płyta Tarji? Ja myślę, że będzie jeszcze lepsza niż MWS

I see a world in anger
    I see a world in pain
    Each day a different story
    But still the message is the same
    • kiperek said...
    • User
    • 16 Feb 2009, 19:43
    Mam nadzieję że będzie z większym pazurem niż MWS czym dowodem może być Enought ;)

• UDeF said...
    • User
    • 5 Mar 2009, 23:42
    Chciałbym żeby była cięższa brzmieniowo. MWS jak dla mnie jest... jak by to koreslić? Poetycka, chyba coś w tym stylu. Nie wiedziałem, że powstaje nowa płyta już, bo MWS mam w sumie od niedawna.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 30 May 2009, 08:51
    Ja bym chciała aby miała kopa i był bardziej zywa niż MWS.

• Na MWS brakuje gitar, brakuje kopa i energii. Poza tym marzy mi się płyta (albo chociaż kilka piosenek) z prawdziwym klimatem. Coś jak Sleeping Sun czy Higher Than Hope.

• Ja mam nadzieję, że znajdą się na niej piosenki z kopem, jak również i kilka klimatycznych utworów. Właśnie coś w stylu Higher Than Hope. A swoją drogą Enought to niezły kawałek:)

I see a world in anger
    I see a world in pain
  • Jest już kolejna, nowa piosenka " If you believe". Urocza ballada:) szkoda tylko, że tak mało dynamiczne...

I see a world in anger
    I see a world in pain
  • "If You Believe" nie podoba mi się ani trochę. Jeśli nowa płyta ma być tylko w takim klimacie, to nie sądzę, żebym specjalnie ją polubiła. Enough jest niezłe, ale w wersji studyjnej brakuje emocji, od których wykonywany na żywo utwór aż kipi.

• Tak, zgadzam się. Wersja koncertowa Enough jest o piekło lepsza:)

I see a world in anger
    I see a world in pain
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 2 Dec 2009, 23:08
    Nie zgodzę się, żeby na MWS czegokolwiek brakowało ;) Ale sama marzę o mocnej płycie pani Turunen :)

• Jest i kolejny utwór z nowej płyty "In For A Kill". Moim zdaniem to jest świetne!! Nowa płyta może być pełna takich utworów.

I see a world in anger
    I see a world in pain
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Dec 2009, 10:33
    In For A Kill jest genialne. Jeżeli ona to komponowała, to podziwiam ją, bo napisać coś takiego bez żadnego podłoża kompozytorskiego czy teoretycznego (niestety studia wokalne ssą pod tym względem) to nie lada wyzwanie. Co ważniejsze - podoba mi się, że odchodzi w tym od stylu w jakim pisał Holopainen i co lepsza - ten jest, moim zdaniem, o wiele lepszy. Orkiestra ma o wiele ciekawsze partie, jest szansa na jej popis wokalny, ja osobiście jestem zachwycona. ^^

• Super, pieknie, ze wychodzi nowa plytka ;DDDD Jak ktos bedzie wiedzial kiedy piszcie odrazu ;D

A co do tematu MWS jest cudowna plytka... Ale jak nowa bedzie bardziej rockowa nie bede narzekac ;)

• _sun_ said...
    • User
    • 17 Jan 2010, 13:50
    http://tarja-whatliesbeneath.com/

tutaj nowy blog na temat płyty.

End OF Innocence
  • I jak wam się podoba nowa płytka? Jak dla mnie jest świetna! Będzie w pierwszej piątce najlepszych płyt tego roku :P

I see a world in anger
    I see a world in pain
Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.