Wątek Ogólny PL

• Wątek Ogólny PL

Wątek dla Polaków ;]
    Największych Fanów Gwiezdnych Wojen na świecie ;]

• Aga_95 said...
    • User
    • 4 Oct 2010, 13:36
    mało tych polskich fanów..xD

• Walczą z Imperium ^^

• [Deleted user] said...
    • User
    • 24 Oct 2010, 15:01
    Imperium rządzi tak jak i Ciemna Strona \m/

• oj tam mało... ukrywają sie

Tekst to tylko pretekst do podtekstu...
    • Stecka said...
    • User
    • 3 Sep 2012, 21:24
    cisza tu już od roku, gdzie Polacy, władcy internetu?:<

Która część wg was była najlepsza? Uważam, że piąta jest najlepsza, ma najciekawszą fabułę, nie tak sztuczne dialogi jak dwójka / trójka, no i oczywiście ta magia starszych filmów:3

Czytałam gdzieś artykuł, że najlepiej oglądnąć SW w kolejności: 4,5,2,3,6 a jedynkę już wg można sobie odpuścić... szóstkę zostawić, żeby całość miałą przyzwoite zakończenie;p ktoś się zgadza? Ponoć ma to zapobiec zamieszaniu, jakie panuje w sw, wiadomo o co chodzi:p w jakiej kolejności wy oglądaliście?

• No cóż, ja oglądałam w takiej kolejności, jak powstawały, no i takiej jak sugerują okładki : D

• Oglądałam w różnej kolejności, kiedyś widziałam kawałek 2 i 3 potem trzy razy 6.Następnie oglądałam juz chronologicznie(1-6)
    Jak dla mnie zdecydowanie najlepsza jest trójka.
    Na drugim miejscu dałabym 6 część.Zawsze się wzruszam na końcu.Potem 5 ,2 i 1.
    Jak można napisać ,że pierwszą część można sobie odpuścić.-.-
    mroczne Widmo jest świetne.Jak dla mnie najgorsza jest 4 .
    Ogólnie wole nową trylogię ,nie obchodzi mnie zdanie innych typu nowa jest kiepska, ważne ,że mi sie podoba.
    Starą uwielbiam, ma niesamowity klimat,ale nie zmienia to faktu ,że uważam nową za lepszą.
    W sumie mój brat ma takie same zdanie jak ja :>

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.