Fejki / czy Oryginalne

• Sola_a said...
    • User
    • 6 May 2010, 10:29

Fejki / czy Oryginalne

Jakie macie zdanie na temat fejków i ich noszenia? I czy w ogóle jesteście w stanie określić ze 100% pewnością że jakaś para to fejk/oryginał ???

Do czego przywiązujecie wagę kupując sneakersy - jedynie czy oryginalne??
    A może nie macie zastrzeżeń z kupnem fejków jeśli są dobrej jakości i po prostu Wam się podobają??

"..emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds..." Bob Marley
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 3 Jun 2010, 18:11

oryginalne

Osobiście, nie wiem jak można świadomie nosić fejki. Nie ma czegoś takiego jak dobrej jakości fejk. Większość od razu da się rozpoznać, a po pozostałych wychodzi to z czasem. Jeśli nie jestem pewien co do oryginalności to pytam osób, których wiedza na ten temat jest większa od mojej.
    Najbardziej mnie śmieszy przeświadczenie nadzianych gówniarzy noszących fejki, że przecież "buty kupione za 300 zł nie mogą być podróbami".

W związku z tym nie wdaję się z nimi nawet w dyskusje na temat oryginalności ich obuwia. Zamiast tego uśmiecham się bezczelnie i ironicznie pod nosem.

pozdrawiam

• YGBann said...
    • User
    • 4 Nov 2010, 14:30
    nawet za 150 pln można kupić legitowe najki

podróby zazwyczaj da się zniuchać. zdarza się często widywać dzieciaków w obuwiu z limitowanych serii (np 300 sztuk na świat)...

świadome kupowanie fejków? sprawa osobista. raz miałem nieświadomie i się przejechałem. warto grzebać po zagranicznych stronach. można wyrwać dobry but za małą kwotę

yo

• [Deleted user] said...
    • User
    • 30 Nov 2010, 21:21

Fejki / czy Oryginalne

YGBann pisze:
    świadome kupowanie fejków? sprawa osobista.

Noo. a najbardziej mnie wkur*ia jak ktoś mówi "i tak nikt nie pozna czy oryginalne czy podróby "

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.