Rozkrecamy forum :]

• Rozkrecamy forum :]

witam ;) Trzeba jakoś rozkręcic to forum i całą grupe, wiec moze na początek warto byłoby sie poznac :) Napiszcie cos o sobie.
    Jestem Michał, (Kalisz, Wielkopolska) :) ucze sie obecnie w 2kl LO. Lubie swoje niebieskie skarpetki i polskiego punkrocka. Bardzo mi miło ;p

• Fizmak said...
    • User
    • 24 Feb 2010, 08:29
    jam jest hilti(jak te gwoździe) i teraz właśnie w aktualnej chwili gotuję parówki na śniadanie. miło mi, panowie i panie

• [Deleted user] said...
    • User
    • 11 Mar 2010, 21:02
    Na imię mi Jacek, pochodzę z Podkarpacia, również uczę się w 2kl.LO. Lubię podróże, słucham polskiego punkrocka i kocham Bieszczady. Miło mi :)

• Zwą mnie Wolf (Małopolska, Grybów), chodzę do 2kl. ZSZ (bo z innych szkół mnie wyjebali). Lubię się opierdalać oraz komsumować piwo i jabole (podczas opierdalania się). Pozdrawiam.

żyję nie widując gwiazd
    mówię nie rozumiejąc słów
    czekam nie licząc dni

aż ktoś przebije ten mur
  • Jestem Natalia, kocham muzykę, książki i poezję. Najchętniej zamieszkałabym w górach, najlepiej w Bieszczadach.
    Dzień dobry ja się z Wami.

— Chciałem po­wie­dzieć [...], że na tym świecie jest chy­ba coś, dla cze­go war­to żyć.
    Śmierć zas­ta­nowił się przez chwilę.
    KO­TY, stwier­dził w końcu. KO­TY SĄ MIŁE.
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 27 May 2010, 17:37
    Heloooł! Jestem Gosiek, ale mówią mi Lejdi Amarena, ponieważ jestem w pewnym stopniu uzależniona (ja tak nie twierdzę, ale znajomi tak... Ale żartownisie...xD) od tego napoju winopodobnego. Mieszkam w Bieszczadach (Ha! Zazdrościj prochowcu! ;D) I jest zajebiście, bo są koncerty. kocham Sida Viciousa, mimo że nie jest z polski...xD Ale kocham również Moskwę, Analogsów, Anti dreada... co ja pierdole na profilu wam pisze^^ Punk's not dead! Przynajmniej dopuki żyją tacy jak ja!!!
    Punks and skins!!!!!!

<33

• Kurwa, też chciałbym w Bieszczadach mieszkać.

żyję nie widując gwiazd
    mówię nie rozumiejąc słów
    czekam nie licząc dni

aż ktoś przebije ten mur
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 16 Jul 2010, 14:28
    ale nie mieszkasz xD hahaha... xD

• Czesc jestem Szymek i chodze do 1kl LO w Zywcu. Najbardziej lubie ksiazki szczegolnie te historyczne i od sluchac punkrocka.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 3 Aug 2010, 09:50
    A ja opierdalam się z kumplami w takiej mieścince opole ;D

• toruń tutaj, kamil, kosa dla znajomych
    punk punk i jeszcze raz punk!

• Kiljang said...
    • User
    • 5 Sep 2010, 19:45
    a ja jestem świnią i w dodatku emo

• [Deleted user] said...
    • User
    • 12 Sep 2010, 15:32
    Jam Jacek i chodzę do dopiero 3 klasy gim. mimo tego słucham punk'u. Jestem pieprzonym odmieńcem w swojej szkole, bo tylko ja znam taki gatunek jak punka, reszta wychowuje się na Lady GaGa itd. Kurwa ja też chciałbym mieszkać w Bieszczadach (raz byłem) najlepiej w Ustrzykach :D pozdro wszystkim brudnym Pankom !

PS nie ograniczam się tylko do słuchania Punk'u asortyment jest bogaty ;p

• Witam wszystkich i każdego z osobna. Inteligentne formy życia mawiają na mnie Paweł , Kojak albo Kędzior ale ja bym im za bardzo nie wierzył. Moja babiczka pochodzi z Chrzanowa. Kocham ją ponieważ zawsze ma dla mnie 2 zł na wino marki Vivo. Babciu jeżeli to czytasz to cmok-cmok. A po za tym zajmuję się wieloma rzeczami ale każdą tylko po trochu bo czasu braknie. Życzę powodzenia i do zobaczenia!

"Nie kłaniaj się nikomu bo nie ma Boga ponad Ciebie"
    "NIgdy nie odkładaj niczego na jutro skoro możesz to odłożyć na pojutrze."
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Sep 2010, 12:47
    lubię lady gagę *_* serio <3
    o i skoro wszyscy się chwalą szkołami to ja tez kcem <33 Chodzę sobie do Liceum Plastycznego w Krośnie :D Niestety co chwilę jest nowa próba usunięcia mnie z listy uczniów xD NIE WEZMĄ MNIE ŻYWCEM!! XD bo wolę walić FOXy za ruderą... No i amarenę *_* zazdroszczę ci pawle kojaku kędziorze :< mi babuszka kasy nie daje :<

• pikus94 said...
    • User
    • 5 Jan 2011, 21:40
    Cześć, Pikuś jestem ( wspieraaaamy Cie). Mieszkam w mieście Białej Gorączki i Celi nr 3. Uczęszczam do drugiej klasy technikum gastronomicznego, na kierunku kucharz. Tak lubię gotować, lubię tanie wino, lubię się nie myć, lubię pogo, jestem nałogowym palaczem. Co tam jeszcze... łamię stereotypy - nie gram na żadnym instrumencie, jak na punkowca przystało.Nosze irokeza. niestety rzadko kiedy go stawiam, bo to raczej pracochłonne zajęcie, a ja jestem kurewsko leniwy. Tyle o mnie.

• pikus94 said...
    • User
    • 5 Jan 2011, 21:41
    Aha, jeszcze jedno - sram na Bieszczady.

• Bieszczady to zadupie, ale mają swój urok. Nie łamiesz stereotypów bo ja też na niczym nie gram xD
    Druga technikum? 16 lat? coś mi się pojebało właśnie w mózgu bo mnie zaczął boleć i nie mogę napisać tego co myślę bo nie myślę nic. O GAD!! -.-""

• [Deleted user] said...
    • User
    • 6 Jan 2011, 22:36
    Siemanko! Jestem Alex, nie pije od dwóch lat-chyba mnie pojebało- przez to słońce. Na gitarze napierdalam, od 5 dni.. Bieszczady są fajne - ale nie chciałbym tam mieszkać.

• Bieszczady są fajne - ale nie chciałbym tam mieszkać. - Lepiej bym tego nie ujęła xDD hahahaha xD nIE pijesz od 2? o jaaaaaaaaaaaaaa... *_* jak to zrobiłeś? weź coś pomóż...

• [Deleted user] said...
    • User
    • 7 Jan 2011, 18:26
    Myślę, że stan mojej abstynencji, jest przejściowy. Jeśli nie masz dobrego powodu, by rzucić chlanie, to nie rób tego!!. Dobre wino Nie jest złe!!
    Mam nadzieje, że Ci pomogłem.

• pikus94 said...
    • User
    • 7 Jan 2011, 19:49
    Czyżby ktoś tu cierpiał na rozdwojenie jaźni ? xd

• dziękuję :D
    A rozdwojenie jaźni to owszem - Posiadam zaawansowane stadium <3 Odkąd zrobiłam sobie nowe konto Wiele osób się mnie o to pyta. Ach... Gośku oioioi.. Przypomnisz?

• [Deleted user] said...
    • User
    • 8 Jan 2011, 10:17
    Otuż... W feralną noc zmieniłam hasło do konta. Nigdy nie wylogowywowywałam się z mojego loffcianego konta. Ale tym razem fklikłam przez przypadek w "wyloguj" - powinni robić mniejsze te przyciski. Ach zgubiłam wątek...
    Amareno?

• Ach tak...
    Potem nie mogłam odnaleźć żednej wskazówki, nic co mogłoby mipomóc przypomnieć sobie hasło. Bardzo zdenerwowana a wręcz wkurwiona założyłam nowe konto. Parę tygodni potem, gdy odezwał się pewien eeekolega xD wszystko mi się przypomniało. Ach... To moje zagmatwane życie. ..:D:D
    Nowe konto mam bardziej kozackie !

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.