My w obcojęzycznych grupach na Last.fm

• My w obcojęzycznych grupach na Last.fm

Wątek niniejszy byłby w pewnym sensie odwróceniem wątku Persons with mother tongue other than English--here and ... where? , który zaproponowałem przed chwilą w grupie People with no social lives that listen to more music than is healthy who are… . Przynajmniej począwszy od szkoły podstawowej funkcjonujemy w ramach języków obcych. Według popularności są to dzisiaj najczęściej angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański, włoski. Któryś z nich zafascynuje nas na tyle, że przesądza także o naszych wyborach grup na Last.fm innych niż grupa niniejsza. Jakie to są grupy? Czy wypowiadając się w nich, powołujemy się na naszą działalność w grupie Poland ? Podaną powyżej informacją udzieliłem praktycznie odpowiedzi w odniesieniu do swojej osoby. A jak to wygląda w Waszym przypadku?

I never teach my pupils; I only attempt to provide the conditions in which they can learn.
    Albert Einstein
  • A co byście powiedzieli, w związku z
    tamtym komentarzem , na propozycję podyskutowania o trafności przełożenia w poniższym wideo

słów tej amerykańskiej piosenki na język polski?

I never teach my pupils; I only attempt to provide the conditions in which they can learn.
    Albert Einstein
  • Tu natomiast, tamto pytanie może już z powodzeniem obejmować całościowo 23 widoki. :-)

Wszystkich, którzy mieliby wątpliwości co do słuszności zamieszczenia przeze mnie powyższej informacji akurat w tym wątku, odsyłam pod taki choćby adres . ;-)

Albert Einstein
  • O tym, że grupa European Music In European Languages swym znaczeniem wyszła w tych dniach daleko poza charakterystykę wstępnie zakreśloną przeze mnie przed siedmioma tygodniami , nie ma potrzeby nikogo przekonywać. Jestem w związku z tym pewien, że wielu z Was, podobnie jak mnie, ta "osierocona" grupa zaintryguje. Czy uda się nadać jej kształt odbiegający od jej pierwotnych założeń? Mam taką nadzieję. Póki co, grupa ta zdopingowała mnie głównie do włączenia języka holenderskiego do kręgu swoich językowych zainteresowań . :-)

Albert Einstein
Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.