Ogłoszenia.

• Ogłoszenia.

Czasem ktoś poleca jakiś konkurs lub poszukuje np. kogoś do zespołu. Pisanie o tym w shoutboxie nie przynosi zbyt wiele pożytku, dlatego osobny wątek do takich rzeczy może być przydatny. Można w tym wątku informować także o zmianach, które zaszły na stronie, jeśli takie ktoś zauważył. :)

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
    Edited by Ziomek2000 on 30 Nov 2012, 11:19
    • -sin said...
    • User
    • 1 Feb 2009, 21:34
    The Outwitted zespół z Będzina/Dąbrowy Górniczej (woj. śląskie) poszukuje gitarzysty lub też gitarzystki. Kapela gra w klimatach punk, rock'n'roll.

Kontakt:
    e-mail: the_outwitted@o2.pl the_outwitted@autograf.pl
    GG: 6215567
    Tel: 511147789
    www.myspace.com/theoutwitted

• Ogłoszenie przeniesione z tego wątku.

Konkurs! Zostań ...współscenarzystą teledysku
    Zostań współtwórcą scenariusza do teledysku zespołu Zmaza "Wtorek"
    Zmaza oraz Maniastudio ogłaszają konkurs na: krótką, pechową, z życia wziętą, humorystyczną historię: swoje prace w postaci tekstu przesyłajcie na maila zmaza@zmaza.com z dopiskiem KONKURS na zwycięzców czekają megaatrakcyjne nagrody:
    1. Wybrana historia zostanie sflimowana i będzie integralną częścią teledysku "Wtorek".
    2. Płyty
    3. Koszulki
    4. możliwość wystapienia na planie.
    Zachęcamy do tworzenia!!!

ZmazaTo nie myWtorek

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • sprzedam profil na N-K

Znajomi - 30 - same fajne laski

cena do uzgodnienia ;] pisac!

• [Deleted user] said...
    • User
    • 20 Jun 2009, 15:54
    A masz chociaż gołą babę na tapecie? :D

• jak cena przekroczy 100 złotych to dodam :D

• Nie zamieszczajcie tu tylko ogłoszeń, że macie coś do sprzedania, bo to nie Allegro. :)

• aha :D to sorry :P zmyliło mnie ogłoszenie Pantalyka :P

• _koval said...
    • User
    • 16 Jul 2009, 14:12
    Szukam pracy we wrocławiu ;<

Jakiś cynk ? ;f

Steal compass, drive north, disappear...

• Bis Polskie radio

Czy może posiada ktoś, (albo wie gdzie znaleźć) nagrane audycje ze starego Bis polskiego radia Radikala Iriego i Dużego Pe?? Proszę o kontakt...

• DDbenc said...
    • User
    • 3 Sep 2009, 19:44

Szukam nazwy zespołu

Chciałem zapytac o nazwe zespołu badź jego członków jesli ktos sie orientuje. Wiec jest to wloski zespol kncertujacy w Niemczech (w roku 2007,08,09<-?), wytwórnia ta sama co tokio hotel ;/, nie znam ilosci czlonkow ani nazwy, wokalista jest Alex (Alex, Alexy, Alessandro ewentualnie Alexandro), ma 20 lat, pamietam, ze gra na basie, jest z ameryki poludniowej w polowie hiszpanem, mieszka w mediolanie i wyglada jak japoniec. ma szpanerski kolczyk w wardze i fryzure emo..... jesli ktospo tym opisie moze stwierdzic co toza zespół lub zna to prosze o informacje! Zespół spiewa po włosku i angielsku nazwa typowo włoska zaczynajaca sie chyba na litere "S" pomocy!!
    Wiem ze to chyba nie odpowiedni dział ale gdzies to wcis musiałem :)

Przez żal, przez całą chwałę nie obrażaj się o moją insynuację,,,
    • BERENZ said...
    • User
    • 8 Sep 2009, 12:14

Folkowy Wieczór - impreza w Poznaniu

Zapraszam wszystkich słuchaczy muzyki folkowej na imprezę Folkowy Wieczór podczas której odbędzie się m.in. pokaz wojów, czytanie mitu o powstaniu świata a także wieczór autorki zespołu Percival i projektu Percival & Radbor . Tylko w Poznaniu! Klub u Bazyla 24 września! Serdecznie zapraszam :)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 8 Sep 2009, 12:49

Re: Folkowy Wieczór - impreza w Poznaniu

BERENZ said:
    Zapraszam wszystkich słuchaczy muzyki folkowej na imprezę Folkowy Wieczór podczas której odbędzie się m.in. pokaz wojów, czytanie mitu o powstaniu świata a także wieczór autorki zespołu Percival i projektu Percival & Radbor . Tylko w Poznaniu! Klub u Bazyla 24 września! Serdecznie zapraszam :)

każdego, czy tylko neopogan?:D

• prośba dla mistrzów

jako że tutaj można posłuchać wszelakiej muzy mam prośbę, czy ktoś zna ten kawałek : http://yvonne.wrzuta.pl/audio/aaOuIofeqxM/jaka_to_piosenka ?
    tracę nadzieję na tytuł tej nuty ale chociaż jakieś sugestie, wnioski, przypuszczenia ?
    proszę :D

• jakiś densior jakich 200 milionów takich samych.

i długi kawałek :O

obstawiam że nazwa to "stop the tears"

a po akcencie to chyba będą niemcy albo jakiś skandynawski kraj.
    raczej wykluczałbym USA czy Wielką Brytanię

• Witam!

Poszukujemy chętnych, pięknych i odważnych dziewczyn (najlepiej z okolic Trójmiasta) do wzięcia udziału w sesji do kalendarza o tematyce sportowej. Żadnych rozbieranych sesji, ani tym podobnych rzeczy. Kalendarz ma być promocją nowego serwisu informacyjno-społecznościowego o sporcie. Warto spróbować swoich sił i wspomóc ciekawą inicjatywę. :) Więcej informacji w wiadomości prywatnej.

• [Spam removed by MightyJay]

Edited by MightyJay on 13 Oct 2009, 19:30
    • MarcoDW said...
    • User
    • 10 Nov 2009, 23:06

-

[SPAM]

Edited by MarcoDW on 11 Nov 2009, 13:37
  • Wystarczy trochę chęci, a można wygrać naprawdę nie małego perm bana w grupie Poland. W poście powyzej opisane jest wszystko, co niezbędne do wzięcia udziału w tej jakże ekscytującej promocji...

Prawda, sin?

• -sin said...
    • User
    • 10 Nov 2009, 23:32
    Prawda.

A jak zobaczę, że wysyłasz podobny spam również w innych miejscach to nie będę miał oporów by zgłosić to do moderatora Last.fm (polski moderator jest ostatnio w bojowym nastroju, więc bardzo łatwo dostać bana na konto w Last.fm).

• Sprzedam gitarę elektryczną B.C. Rich Mockingbird !!↵500zł

• [Sprzedam] Marshall AVT 150H + kolumna 200W

MARSHALL AVT 150H, wzmacniacz gitarowy, głowa 150W + paczka 4x12' (CELESTION oczywiście:)) 200W, 24 potencjometry, 4 kanały (OD1, OD2, Clean, Acoustic Simulator), wbudowana pętla efektów (16 na kanał, m.in. FLANGER, DELAY, CHORUS) produkcja ANGIELSKA, doskonały na koncert, do studia!
    w komplecie footswitch i kable ;)

do przegrania w Opatowie (świętokrzyskie, 14km od Ostrowca Św. i jakieś 60 od Kielc) możliwa wysyłka kurierem.

demo: http://www.youtube.com/watch?v=0I4VXK71xto

zdjęcia;
    http://f.imagehost.org/view/0062/896055101
    http://f.imagehost.org/view/0239/896055101_7
    http://i.imagehost.org/view/0876/896055101_3
    http://f.imagehost.org/view/0105/896055101_2

cena: 2800

więcej info:
    kontakt: 601 908 296
    gg: 2275576

polecam i pozdrawiam! :)

• jako że na Allegro nikłe zainteresowanie to pomogę koleżance poinformować o tym że sprzedaje ręcznie robione obróżki

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=16758937

o tu 4 sztuki
    myślę że cena nie jest za wysoka jak komuś się spodoba.

przepraszam za link do allegro

• BAN

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.