[Gra] Kto to jest?

• [Gra] Kto to jest?

Zasady gry praktycznie identyczne jak w temacie "Jaki to film" z tą róznicą, ze zamieszczamy screeny z ludźmi ze sfery publicznej, muzyków, aktorów, malarzy, ludzi pokazywanych w mediach, a takze jednostki z osiągnięciami. Mogą być to tez ludzie z tzw. undergroundu, jednak nie popadajmy w skrajności, chodzi o dobrą zabawę:)
    Edit: mozna zamieszczać takze postacie fikcyjne, postacie z obrazów, komiksów, filmów animowanych. Bez postaci z filmów fabularnych, poniewaz w przypadku takich screenów nalezało będzie podać nazwisko aktora z danego screenu.

*
    W ramach podpowiedzi, jesli nikt nie zgadnie pierwszego screenu, wklejamy kolejny. Dopiero po nim podpowiadamy slownie.Kazdy wstawia podpowiedź kiedy uzna to za stosowne. Mozna podpowiedzieć na prośbę innego uczestnika, lub po upływie dłuzszego czasu braku reakcji.
    *
    Gdy zadawacz nie zada zadania w ciągu 5 godzin od chwili odgadnięcia poprzedniej zagadki, prawo do zadawania przechodzi na pierwszą osobę, która zada zagadkę!

*
    Zdjęcia postaci wrzucajcie na serwer typu imageshack.us czy tinypic.com, zmieniajcie nazwy pliku jpg, tak, aby nie sugerował odpowiedzi.

To jedziemy:)

Edited by faith_no_more_ on 31 Jan 2009, 15:20
  • Cytat z regulaminu:

Gry na forum nie są zakazane, jednak należy pisać w nich z umiarem, oraz stosować się do regulaminu danej gry, o ile gra takowy posiada. Propozycje nowych gier można składać w wątku "Prośby, zażalenia, pytania".

Przestrzegajcie tego, co jest wyżej napisane, bo następne gry zostaną usunięte. :)

Dostałem z lekkim opóźnieniem wiadomość od założyciela tematu, ale dobrze, że taka nadeszła. Następnym razem piszcie jednak w odpowiednim temacie. :)

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
    Edited by Ziomek2000 on 31 Jan 2009, 13:18
  • Ziomek2000 said:
    Cytat z regulaminu:

Gry na forum nie są zakazane, jednak należy pisać w nich z umiarem, oraz stosować się do regulaminu danej gry, o ile gra takowy posiada. Propozycje nowych gier można składać w wątku "Prośby, zażalenia, pytania".

Przestrzegajcie tego, co jest wyżej napisane, bo następne gry zostaną usunięte. :)

Tak jest, Panie Moderatorze :)

• @Ziomek: Proponuje odkleić, żeby gra miała branie. Coś mi sie zdaje, ze sie przyjmie
    @Faith: Można by urozmaicic i dodać postacie z filmow/kreskówek/komiksów etc

• Zrobione. :)

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • Self-MadeWolf said:

@Faith: Można by urozmaicic i dodać postacie z filmow/kreskówek/komiksów etc

OK, zaktualizowane:)

• Przy okazji..
    Ta kobitka to Sara Palin

• Jest to świętej pamięci Aleister Crowley :)

Edited by faith_no_more_ on 31 Jan 2009, 13:59
  • Aleister Crowley, wł. Edward Alexander Crowley

• osaka-sensei said:
    Aleister Crowley, wł. Edward Alexander Crowley

Pierwszy byłem:)
    Poza tym umieściłeś odpowiedź na swoją zagadkę w odnośniku jpg.

• no tak. sorry, frajer ze mnie ;p

salman rushdie?

Edited by osaka-sensei on 31 Jan 2009, 14:29
  • osaka-sensei said:
    no tak. sorry, frajer ze mnie ;p

salman rushdie?

chyba tak, więc:

Nie:] Zła odpowiedź:)

cały czas obowiązuje ten obrazek:

Edited by faith_no_more_ on 31 Jan 2009, 14:18
  • bardzo podobny

• osaka-sensei said:
    bardzo podobny

Faktycznie podobieństwo w istocie jest, ale jak nie masz pewności, to nie rzucaj nowych propozycji :>

• tak też sie stanie:)
    stanley kubrick!

• osaka-sensei said:
    tak też sie stanie:)
    stanley kubrick!

Prawidłowa odpowiedź:)

• po jakim czasie podpowiedź mam dać?

• osaka-sensei said:
    po jakim czasie podpowiedź mam dać?

Kazdy wstawia podpowiedź kiedy uzna to za stosowne. Więc mozesz juz teraz dać podpowiedź, lub czekać, az ktoś o nią poprosi.

• wstawię, bo mi się nudzi:

• Udało mi się odczytać tytuł ksiązki:)
    Philip K. Dick :)

• steven wilson? tak, to on.

• Yoko Ono. Cięzko jej nie rozpoznać :)

• _koval said...
    • User
    • 31 Jan 2009, 17:21
    Phil Anselmo

Steal compass, drive north, disappear...

• _koval said...
    • User
    • 31 Jan 2009, 17:29

Steal compass, drive north, disappear...

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.