Co Cię napawa pesymizmem?

• kanal dubstepowy na soma.fm mocno posysa :(

You listen to Swans? Mad props.
  • Miałem ambitny plan. Przejść przez całe studia bez 2. Solidnie przygotowywałem się na każdy egzamin i zdecydowaną większość zajęć. Rozłożył mnie 1 część egzaminu z geopolityki. Trzeba było wypisać na mapie wszystkie państwa Europejskie wraz ze stolicami.

Super, bo znam, tyle że egzaminator dał tyle czasu, że nie dałem rady zdążyć ze wszystkim.

No ja pierdole :/

Thus synthetical judgments a priori are possible, if we refer the formal conditions of intuition a priori, the synthesis of imagination, and the necessary unity of it in a transcendental apperception, to a possible knowledge in general, given in experience, and if we say that the conditions of the possibility of experience in general are at the same time conditions of the possibility of the objects of experience themselves, and thus possess objective validity in a synthetical judgment a priori. #Kant
    Edited by Kashiari on 14 Jun 2012, 15:03
    • xFOSSAx said...
    • User
    • 12 Jun 2012, 19:59
    kibole

why join the crowd?
  • pogoda która zdecydowanie nie nadaję sie na dzisiejszego i jutrzejszego plenerku.

Don't worry, I can be a bitch enough for both of us..
  • Nie ma Björk = nie ma mnie w Ostravie :(((

• bardzo ciepło się ostatnio zrobiło

Jeżeli ramiona kąta przecięte są prostymi równoległymi, to odcinki wyznaczone przez te proste na jednym ramieniu kąta, są proporcjonalne do odpowiednich odcinków na drugim ramieniu kąta.
  • kampania wrześniowa xD

• Analfabetyzm i debilizm wśród internautów.

• z 95% rzeczy na swoim komputerze tyle razy słuchałem, że już mi się znudziło, albo jest po prostu średnio ciekawe, zaś nowa muzyka ściąga się w żółwim tępię :/

Thus synthetical judgments a priori are possible, if we refer the formal conditions of intuition a priori, the synthesis of imagination, and the necessary unity of it in a transcendental apperception, to a possible knowledge in general, given in experience, and if we say that the conditions of the possibility of experience in general are at the same time conditions of the possibility of the objects of experience themselves, and thus possess objective validity in a synthetical judgment a priori. #Kant
  • ten upał, który sprawia , że nie da się wysiedzieć na balkoniku z książką :x

• [Deleted user] said...
    • User
    • 2 Jul 2012, 07:24
    Brak widma pracy na horyzoncie i 2.89 zł na koncie w banku

• współczesna pusta młodzież

• Boższ ja to jednak jestem głupia :p Zaczęłam się śmiać i nie mogłam przestać jak przeczytałam w piśmie procesowym, że starszy nieżyjący już facet miał na imię Arnold, całe szczęście, że klientów przy tym nie było :x ;p gdyż stanął mi przed oczami wiadomo jaki ;x żenua Gocha normalnie ;x i nienormalnie też ;x

no i ten...
    rozmowa sprzed pół godziny (uwielbiam moje niektóre sąsiadki;p)

- No i co Małgoś, gdzie pracujesz? W Castoramie?
    - Nie, w Kancelarii adwokackiej
    (przerażenie połączone z niesmakiem)
    - Jakie to wykształcone, dzieci rodzić a nie się kształcić

dobre, przyznaje całkiem dobre ;D

• Soap&Skin odwołująca koncerty w Polsce :(

• prasowanie w tym upale :<
    zwykle uwielbiam prasować, jednak obecnie jest to dla mnie mordęga ;x

• [Deleted user] said...
    • User
    • 4 Jul 2012, 22:38
    zostało mi tylko 10 stron książki, która od trzech dni odbiera mi oddech

• przecięłam sie ogromnistym nożem wyciągając lody :< nie wiem co mi strzeliło do głowy by go użyć...

• myśl że jutro i pojutrze też ma być tak zimno..

• utd120 said...
    • User
    • 15 Jul 2012, 02:15
    odwołamy umf... wiatr i deszcz który ma nadejść...

• Soilu said...
    • User
    • 19 Jul 2012, 23:56
    Weltszmerc kurwa.

• ten sernik z brzoskwiniami co tam stoi tak samotnie w kuchni ma być zjedzony dopiero jutro. Jak tu rzyć ?! z taką pokusą ://// cham nie sernik :(

• utd120 said...
    • User
    • 20 Jul 2012, 21:31
    ból głowy...

• dzień..

Don't worry, I can be a bitch enough for both of us..
    • Soilu said...
    • User
    • 21 Jul 2012, 13:41
    Góra naczyń do pozmywania ... -.-

• utd120 said...
    • User
    • 21 Jul 2012, 23:14
    samopoczucie...

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.