[Gra] Przebij poprzednika

• [Gra] Przebij poprzednika

Czasem ciężko nam znaleźć podobnego wykonawcę lub muzykę, dlatego stworzyłem nowy temad w którym będzie możliwość wykazania się swoją muzyczną wiedzą i pomocy raczkującym harshnojzowcom itp ;].

Temat różni się od pierwowzoru ("oceń kawalek wyrzej") tym, że dana osoba wrzuca swój kawałek, a kolejna ocenia go i daje coś muzycznie podobnego. Sens skupia się na odkrywaniu podobnych brzmień, do których niełatwo byłoby nam dotrzeć samemu. Żeby nie wpaść w pętlę jednego gatunku proponuję, aby osoba która przebiła utwór, pozostawiła swój utwór, lub wrzuca coś nowego. Mile widziane jakieś sensowne opinie, uzasadnienie czego ten utwór i oceny.

edit. krótki tutorial

1. Pierwsza osoba wrzuca utwór.
    2. Druga osoba daje coś podobnego i jeśli chce dorzuca swoją propozycję.

Może zacznę.

Edited by fake-train on 29 Jul 2012, 18:37
  • Re: [Gra] Przebij poprzednika

fake-train pisze:
    ("oceń kawalek wyrzej")

:D

fake-train pisze:
    Żeby nie wpaść w pętlę jednego gatunku proponuję, aby osoba która przebiła utwór, pozostawiła swój utwór, lub wrzuca coś nowego. Mile widziane jakieś sensowne opinie, uzasadnienie czego ten utwór i oceny.

Nie wyszedł ci rzut na napisanie tego fragmentu. Spróbuj ponownie. :)

Thus synthetical judgments a priori are possible, if we refer the formal conditions of intuition a priori, the synthesis of imagination, and the necessary unity of it in a transcendental apperception, to a possible knowledge in general, given in experience, and if we say that the conditions of the possibility of experience in general are at the same time conditions of the possibility of the objects of experience themselves, and thus possess objective validity in a synthetical judgment a priori. #Kant
  • ciekawy pomysl, mam nadzieje, ze sie rozwinie. zeby nie zamykac sie w jednym gatunku proponuje wymieniac jakis element co kawalek

• może być też tak, że osoba A coś wrzuca, a osoba B wrzuca coś podobnego do tego czegoś, co wrzuciła osoba A ORAZ coś od siebie, do czego podobieństw będzie szukała osoba C

• Arked said...
    • User
    • 29 Jul 2012, 18:21
    ^ Bardzo dobry pomysł.

• to w razie czego chce coś takiego:

• [Deleted user] said...
    • User
    • 29 Jul 2012, 20:24
    w tagach jazzstep, ale w powiązanych EZ Rollers dlatego zapodaje A) podobny:

B) ode mnie:

• Sludge :) Fajne. Widzę w podobnych Electric Wizard, więc

a ode mnie:

• a ja poproszę o

• kamx92 said...
    • User
    • 11 Aug 2012, 17:06
    Ciekawe, brzmi zachęcająco. Pierwsze co przyszło mi na myśl.

A ja daję to. Bo liczy się ekspresja i energia.

la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
    fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
    Cthulhu is coming...
  • HTRK i A Place To Bury Strangers? :((

ja chcem

• Znałem ich ale ich granie nie sprawiało mi żadnej przyjemności, ten kawałek trochę odbiega pozytywnie. najs

• [Deleted user] said...
    • User
    • 11 Aug 2012, 18:51
    takie tam smuty bez emocji ;/ no to masz:

moje:

• kamx92 said...
    • User
    • 12 Aug 2012, 14:43

Nawet fajne.

Od razu skojarzyło mi się z tym:

ja chcę:

la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
    fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
    Cthulhu is coming...
    • utd120 said...
    • User
    • 21 Sep 2012, 14:57
    pierwsze meijsce w podobnych wykonawcach więc daję

a ja chcę

• Omoni__ said...
    • User
    • 21 Sep 2012, 15:35
    No jak techno to masz:

Ja bym coś w tych klimatach chętnie usłyszał:

• utd120 said...
    • User
    • 24 Sep 2012, 20:20
    Mały offtop Omoni_ ale to co podałeś to zupełnie inny gatunek od teog co ja podałem więc znajdź coś lepszego... ps tej nuty nienawidzę...

• Omoni__ said...
    • User
    • 24 Sep 2012, 21:23
    Techno to techno, brzmi tak samo.

• utd120 said...
    • User
    • 24 Sep 2012, 21:35
    nie prawda, jak nie umiesz sam znaleźć to weź chociaż podobnego wykonawcę ;) Angerfist to hardcore a Hazel to vixa, a nie techno. nazywając Hazela techno obrażasz Westbama

• Reaktywujemy ?

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.