[gra] Kim jest ten artysta?

• Kasia Krzak?

You listen to Swans? Mad props.
    • xFOSSAx said...
    • User
    • 13 Nov 2011, 20:48
    nie

why join the crowd?
  • Sabrina Salerno ?

• xFOSSAx said...
    • User
    • 13 Nov 2011, 20:54
    nie

why join the crowd?
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 13 Nov 2011, 21:05
    Susanna Hoffs?

• xFOSSAx said...
    • User
    • 13 Nov 2011, 21:06
    tak!

why join the crowd?
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 13 Nov 2011, 21:13
    ok w takim razie ja..

• xFOSSAx said...
    • User
    • 17 Nov 2011, 21:07
    daj potpowieć <odkop>

why join the crowd?
  • to jakiś wykonawca z nurtu chiptune?

• [Deleted user] said...
    • User
    • 18 Nov 2011, 04:28
    bardzo podobny do SBTRKT. ; p

• Zomby?

• [Deleted user] said...
    • User
    • 20 Nov 2011, 12:39
    nie

• Orlando Higginbottom

Venneth: Na przyszłość nie dodawaj linków do zdjęć z Last.fm i usuwaj nazwę wykonawcy z nazwy pliku. :)

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 20 Nov 2011, 17:20
    ale jak robić takie oszustwa to można właściwie od razu wbić w tineye czy inne google images, trochę się to mija z celem chyba.

• Jeśli to do mnie, to ja z tego nie korzystałem. Po prostu sprawdziłem adres tego zdjęcia, a tam jest zawarta nazwa projektu, który współtworzy ten wykonawca.

Możliwość dodania zagadki oddaję innej osobie.

Facet zaprosił mnie do kina i w połowie drogi pyta mnie: "A stać Cię na bilet..."?...i tak ma być.

FAQ Legal Terms and Policies Polskie forum pomocy The English forum Support Music Manager Music Manager - support System Status
  • Z racji, że temat ten jest nieaktywny, spróbuję go odświeżyć.

Proszę bardzo, odgadujcie!

• [Deleted user] said...
    • User
    • 8 Feb 2012, 19:59
    Johnny Rebel

• Helge Stan

• Jako, że autor wątku jako pierwszy odgadnął moją zagadkę, więc podrzucam jego propozycję.

Tym bardziej, że zdjęcie Marcina tutaj nie pasuje :/

• @Biały_podkoszul

:D
    Czy to ten sam?

Thus synthetical judgments a priori are possible, if we refer the formal conditions of intuition a priori, the synthesis of imagination, and the necessary unity of it in a transcendental apperception, to a possible knowledge in general, given in experience, and if we say that the conditions of the possibility of experience in general are at the same time conditions of the possibility of the objects of experience themselves, and thus possess objective validity in a synthetical judgment a priori. #Kant
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 8 Feb 2012, 22:11
    nie ten sam, spierdalaj :-/

• bialy_podkoszul - czy to ten słynny hunter hunt-hendrix z liturgy?

• okkultestimmen a gdzie tam, przecież MROCZEK to słynny MICHAEL GIRA

• EJ MROCZEK KARALUCHU CZEMU SIĘ NIE BAWISZ JURZ? :////////////////////////\\\\\\\\\\\\

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.