[Gra] Oceń kawałek wyżej

• -sin said...
    • User
    • 27 Oct 2011, 17:04

[Gra] Oceń kawałek wyżej

panSmith said:
    topik nadal nie działa poprawnie
    I już nie będzie, kontynuujemy w nowym...

z nudow i z niezbyt wielkiej checi uczenia sie - maturalnej w koncu u mnie - geografii, postanawiam zalozyc nowy topic dla idiotow co zamiast wyjsc do ludzi siedza wieczorami przed komputerami i klikaja na takim kretynskim portalu jak lastfm, na tak kretynskiej grupie jak poland.

oceniamy kawalek podany przez poprzednika - i dajemy swoj do oceny. chyba kazdy rozumie, jak nie to niech wraca do przedszkola, albo przynajmniej podstawowki.

skala ocen od 1 do 5.

SWOJA OCENE UZASADNIAMY (np. basista fajnie biega po scenie, perkusista przyjemnie tlucze w gary, wokalistka jest ladna, wokalista ma spoko glos). jak ktos oceny nie uzasadni, to OLEWAMY JEGO LINK i OCENIAMY LINK JEGO POPRZEDNIKA.

milej i radosnej zabawy zyczy mily i radosny joy.
    panSmith said:

• -sin said...
    • User
    • 27 Oct 2011, 17:13
    2/5, strasznie nużące..

• Wokal strasznie denerwujący i sprawia, że nie da się tego słuchać. Jakby było zaśpiewane jakimś lepszym głosem to może nawet by mi się spodobało a tak to tylko 2/5 mogę dać.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 27 Oct 2011, 17:25
    Koszmarne bity, melodia całkiem ok. Ale linia zupełnie do siebie nie pasuje. 2/5

• Od razu się poczułem lepiej. Fajny wokal i pozytywne przesłanie . 4/5 + 1 za poprawę humoru

Stare dzieje ale ciągle do nich ciągnie

Seler!!!
    • Ti_Cuts said...
    • User
    • 27 Oct 2011, 20:12
    Spoczko jest,ogólnie to ciut przydługie. 7/10

• Całkiem przyjemny lekki kawałek chociaż pewnie nie miałbym na razie ochoty na poznawanie dyskografii 3/5.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 27 Oct 2011, 21:54
    Jest progres :P Cienka instrumentalna strona utworu, aczkolwiek wokal nawet dobry, oparty na super linii melodycznej, która moim zdaniem została zmarnowana. Albo po prostu nie lubię tego rodzaju muzyki. 3/5

• moje ego mowi mi ze typ byl pod wplywem jak to nagrywal bo to nie ma sensu wogole - instrumentalna wersja techna 0/10

Wazne by mi sie podobalo wam nie musi proste co nie? :]

http://www.youtube.com/watch?v=rszEi81v6Ts&ob=av2n

• [Deleted user] said...
    • User
    • 27 Oct 2011, 23:08
    jeśli dnb to dnb, jeśli dnb z męskim wokalem to jak dla mnie tylko z pierdolnięciem gitar ala The Qemists, Pendulum.. sory takie mam gusta. xD

http://www.youtube.com/watch?v=d6mN-GaTNUM&feature=fvst

• khz_ said...
    • User
    • 28 Oct 2011, 00:11
    TGM dobra muzyczka, 4.5/5 bo mam innych faworytów z tej płytki.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 28 Oct 2011, 08:16
    Niepowtarzalny styl, jednak jak ktoś nie potrafi śpiewać nie powinien się za to zabierać. 0/5

• gdzieś to słyszałem już, całkiem okej 6.5/10

(((O)))
  • 4.5/5 . Lubię takie dźwięki, dają mi kopa energetycznego. Już zasysam płytę

• straszna jakość, ale pomysł ciekawy, tylko trochę mało zajmujący te akordy.
    2/5

• Ciekawe, ciekawe. Na początku podszedłem do tego z niechęcią ale potem się wkręciłem. 4/5.

klasyg, zwróćcie uwagę, proszę, na teledysk :__)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 28 Oct 2011, 14:47
    te, a to czasem nie Ty wyrzekałeś na oklepańce w tym temacie? :-/ no ale ok, niech będzie 4/5.

• mrotas said:
    te, a to czasem nie Ty wyrzekałeś na oklepańce w tym temacie?

Nie ja.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 28 Oct 2011, 15:05
    kubsztal2 pisze:
    Nie ja.

a to przepraszam, musiałem z kimś pomylić.

• mrotas pisze:
    kubsztal2 pisze:
    Nie ja.

a to przepraszam, musiałem z kimś pomylić.

To mr_brief zdaje się wspominał coś (oceniając The Doors), że nie ma sensu dawać takich oklepanych kawałków, nie zależnie od tego czy są dobre czy nie. Nie wiem tylko, czy o to Ci chodziło...

• [spam]

[spam]

Edited by hjbardenhagen on 1 Jan 2013, 08:30
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 28 Oct 2011, 19:23
    Nie lepsze, nie podoba mi się, w środku się fajnie rozwijało, ale mimo to, dalej cienizna. Wszystko oparte na dwóch liniach. 2/5

• Ti_Cuts said...
    • User
    • 28 Oct 2011, 20:28
    Takie do posłuchania w tle,nie jest złe ale jakoś też nie wzrusza zbytnio ale dam 6/10
    bo dźwięki przyjemne.

• [spam]

[spam]

Edited by hjbardenhagen on 1 Jan 2013, 08:30
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 28 Oct 2011, 21:29
    Może być, ale nie jest to nic specjalnego 4+/10
    Piosenka usera DOMINIK_ODPOWIE o wiele bardziej mi się spodobała i dam jej 6+/10

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.