Top konciky z poslednej Pohody

• fxado said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 20:14

Top konciky z poslednej Pohody

Heh, je velmi tazke vybrat, bo ich bolo velmi vela, ale asi su to tieto:
    1. The Frames
    2. Bez Ladu a Skladu
    3. Cathead, Los de Abajo, Le Payaco, Diego, Gogol Bordello, Chicks on speed, ...
    a isto by tam boli aj TINC, kebyze sa nekrizia s BLAS :(

• [Deleted user] said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 20:19
    no tak ja tiež nejak neviem vybrať ale určite the frames, TINC, gogol, cathead, diego, los de abajo a nina hynes...:)

• jednoznacne pixies! pre mna v tomto roku druhy najlepsi koncert. a potom bez ladu a skladu, nina hynes, chicks on speed. a lutujem, ze som nestihol coldcut :(...a este gogol bordello boli super, na pohode som ich este moc nepoznal, ale bolo to fajn, ale oto viac som si ich uzil minuly tyzden :)))

• feefooo said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 22:30
    1. the frames
    2. bez ladu a skladu, skye, ecstasy of saint theresa, pixies, longital :)

• tazko vyberat najlepsi.....ale asi Gogol Bordello, Coldcut, Cathead, Chicks on speed, Los de abajo, LePayaco a Diego......len skoda, ze z tych Zero 7 som nevidel viac...

• úplne najlepší boli pre mňa zero 7 so skvelou siou furler (len trochu škoda toho absentujúceho gonzaleza), a ďalšie výborné koncerty boli coldcut, chicks on speed, nina hynes, le payaco... a veľmo dobre bolo aj v fm oáze, hlavne keď hrala biba a wonder

• samozrejme...

The Frames :), ale inak Pixies a Cathead celkom fajn, Diego ma prekvapili pozitivne...

• TV

v piatok vecer ma byt vraj nejaky hodinovy dokument alebo reportaz o Pohode na CT2...tak mrknite na to ak budete pri televizore

• palo666 said...
    • User
    • 30 Nov 2006, 21:06
    nevies nahodou kedy? lebo vies ako je v piatok kazdy doma:-D

• fxado said...
    • User
    • 30 Nov 2006, 21:13
    je to v ramci Ladi Neladi o 21:50 ... som velmi zvedavy :) Skusim prehovorit toho kamosa co mi nahraval Lavagance + Paru z STV2 nech mi ripne aj toto ...

• palo666 said...
    • User
    • 30 Nov 2006, 21:44
    tak na kazetu by som to mohol aj ja nahrat ale potom neviem ako by som to ripol. inac nevies, kto bude v ladi neladi? naposledy som videl, ked tam boli tucan a ti boli fakt bombovi

• fxado said...
    • User
    • 30 Nov 2006, 22:07
    CT2 vravi:
    Ladí neladí - 10 let Pohody
    Historie a současnost jednoho z nejprestižnějších open airů ve střední Evropě. O tom, jak se ze skromné přehlídky několika alternativních kapel stal obří mezinárodní multižánrový festival se stovkami účinkujících, vypráví Michal Kaščák v rozhovoru s Petrem Fialou. Hrají: Skye, Zero 7, Stereo MCs, Coldcut, Gogol bordello, Mňága a Žďorp, Bez ladu a skladu a řada dalších

Pre mna to nahravat na video nemusis, ja snad najdem niekoho co ma moznost ripovat v DVB kvalite ... potom to kludne mozem nahodit na web (cca 700MB)

Edited by fxado on 30 Nov 2006, 22:08
  • ...

ja budem mozno doma, tak si to pozrem...ripnut to nemam ako :( jedine nahrat na kazetu

• palo666 said...
    • User
    • 30 Nov 2006, 23:01
    ok. tak budem rad ak niekoho zozenies, kto by to mohol ripnut v lepsej kvalite ako je tv rip:-)

• /user zmeškal The Frames. /user si trieskal hlavu o stenu.
    Nina Hynes
    Zero 7 s vypadnutým prúdom - "we have no pááááááua"

• fjersnam said:
    /user zmeškal The Frames. /user si trieskal hlavu o stenu.
    Nina Hynes
    Zero 7 s vypadnutým prúdom - "we have no pááááááua"

replika po vypadnutí prúdu znie správne:
    "We´ve lost power!!!...We´ve lost power, I´m so sorry!!!...We´ve lost everything!!!"
    :)))

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.