Tesite sa na 11. rocnik?

• fxado said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 17:19

Tesite sa na 11. rocnik?

Piste, piste ... nech to tu vyzera ako na webparty :)

PS: http://www.last.fm/event/66397

• jasan, ze sa tesime

mam listok cislo 76 :)

• carbonK said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:20

tesime...

...aj ked listok este nemame:) ale dnes som si kupil listok na zimny zakovic co je taka kvaZiMiNipohoda v malom a vo velkom meste:)...a thex cure v starej trznici ma nieco do seba

• Daron-x said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:22

tešíme sa:)

hoci nemáme lístok... ale kúpime si a potom sa budeme tešiť ešte viac...
    Ps: a mykáme si:))))))

• palo666 said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:24
    he, zeby som mal tento rock premieru? no ktovie! btw. pozna sa uz playlist?:-D

• Daron-x said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:24

účinkujúci...

no tak koho by ste si priali vidieť budúce leto???:) (a dúfam že teraz sa to tu rozbehne:))

• fxado said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:25
    carbonK said:
    ... dnes som si kupil listok na zimny zakovic co je taka kvaZiMiNipohoda v malom a vo velkom meste:)...a thex cure v starej trznici ma nieco do seba

Kua, ja uz mesiac nad tym rozmyslam, ze tam pojdem ... hlavne koli Payacom ...

• Daron-x said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:27

zimný žákovic

no... posledný koncert payácov vraj... pred dlhodobou prestávkou...:((((

• carbonK said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:31
    fxado said:
    carbonK said:
    ... dnes som si kupil listok na zimny zakovic co je taka kvaZiMiNipohoda v malom a vo velkom meste:)...a thex cure v starej trznici ma nieco do seba

Kua, ja uz mesiac nad tym rozmyslam, ze tam pojdem ... hlavne koli Payacom ...

fxado moc nemrozmyslaj lebo minuly rock sa zakovic vypredal a dam ruku do ohna ze sa vypreda aj tento...a stoji to len 250...ja som napr chcel ist na IAMX ale to sa brutal rychlo vypredalo...ale zakovic bude vacsia sranda a menej ciernej ;)

• mohli by dojst zase Pixies:D ...Ale vraj su celkom realni Sonic Youth, tak to by som sa nenahnevala keby prisli. No na pohodu idem tak ci tak:P

• palo666 said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:33
    na imx sa vypredalo? som pocul, ze minuly rok bolo v babylone poloprazdno a to bola cena tusim este nizsia. zaujimave...

• palo666 said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:34
    uvital by som sigur ros, ked uz tu mali byt ten minuly rok a radsej uprednostnili turne po USA. bush fuck off

• Daron-x said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:35
    no lenže teraz bol na iamx-a obmedzený počet len na 300... subclub je dosť malý... ale teším sa tam jak malé deco...

ja by som si dal znova chikinki a cathead:))) a možno gogolov v nejakom schopnejšom čase:)))

• carbonK said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:36
    palo666 said:
    na imx sa vypredalo? som pocul, ze minuly rok bolo v babylone poloprazdno a to bola cena tusim este nizsia. zaujimave...

...IAMX sa vypredal behom niekolkych dni pokial viem...no a poloprazdno je relativne slovo...asi tam nemozu narvat 1500 ludi aj ked mne osobne by to neva...

• palo666 said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:36
    aha, jasne moze byt, kedze je to take male. ty si odkial daron?

• carbonK said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:38

a co bych si dal ja

uplne najsamviac nieco americke a gitarove...taky fungus amongus INCUBUS by potesil a urcite pojdu light grenades tour...co na to fxado?! bodli by ze;)

• Daron-x said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:40
    iamx sa u horáka vypredal v priebehu 2 týždňov ak mám dobré infošky... ale bude tam krásna klubová atmoška...

to palo666... ja som z post fóra...:))) ale na to si sa asi nepýtal... striedavo doma (žilina) a v škole (Blava)...

• palo666 said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:40
    carbonK said:
    palo666 said:

...IAMX sa vypredal behom niekolkych dni pokial viem...no a poloprazdno je relativne slovo...asi tam nemozu narvat 1500 ludi aj ked mne osobne by to neva...

neviem kolko sa zmesti ludi do babylonu, ja som to nemeral ale bolo fakt malo ludi

• palo666 said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:41
    Daron-x said:
    iamx sa u horáka vypredal v priebehu 2 týždňov ak mám dobré infošky... ale bude tam krásna klubová atmoška...

to palo666... ja som z post fóra...:))) ale na to si sa asi nepýtal... striedavo doma (žilina) a v škole (Blava)...

hehe aj ja som z post fora. tak kaslime teda na to:-D
    edit: som myslel, ze si tiez z okolia trencina ako sparxxx a vsetci tu pritomni:-) a co studujes?

• Daron-x said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:43
    to palo666: ja viem že si:)))

nie som z okolia trenčína ale sparxxxa poznám... študem 5 rokom 4. ročník na prírodovedeckej fakulte - environmentálnu geológiu..

Edited by Daron-x on 28 Nov 2006, 18:44
    • palo666 said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:44
    aha jasne, rovnaky nick:-D
    edit: povodne som tam chcel ist aj ja ale uprednostnil som "vacsie zlo" chemicko-technologicku, kde som vydrzal 2 rocky:-). viem, ze poznas sparxxxa, vsak aj ja ho poznam;-)

• fxado said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:51
    Kua, ja absolutne nestiham reagovat ... takyto zaujem som fakt necakal :D Nech je nas uz 15 ... potom budeme mat vlastny Chart ...
    Zimny Zakovic by som isiel hned ... ale mam hrozne moc povinosti do skoly :( A je to v Blave ... tj daleko + problem stravit noc :/
    Hehe, o I am X viem ze je soldout... No ja uz som ich videl tolko krat, ze najblizsie tri roky ich nemusim ;) Ovela radsej by som siel na krst Diega (30.11. BA)

• Daron-x said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:51
    sme tu jedna veľká rodina:)))

• fxado said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:52
    btw. novy Incubus je totalne genialny album. A vraj su v marci v Prahe ... Takze snad tam zavitam :)

• Daron-x said...
    • User
    • 28 Nov 2006, 18:53

fxado

na krst diega môžeš ísť so mnou:))))
    a prespať v blave by sa dalo... máme tu bytov a bytov:))) takže ak by šiel tak by sme sa dohodli:)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.