Czego słuchamy oprócz Paramore?

• hahaha,ej nieprawda xD. Wokalista ma fajny głos,taki chrypkowaty,ale piosenki mi sie znudziły już dawno,jakaś wielką fanką nie jestem xD.

Ostatnio sie uzaleznilam od happysad-ostatni blok w mieście,genialna ;> xD

'Nigdy nie mów żegnaj.To odbiera nadzieję na kolejne spotkanie.Może jeszcze się zobaczymy.'
    • asia-g said...
    • User
    • 14 Feb 2009, 12:33
    happysad jest boski ^^
    no ja myśle ze sie wyleczyłaś z fila xD

• na pewno jeszcze kiedyś posłucham,ale narazie sie na to nie zanosi xD.

No,happysad ma świetne piosenki,bardzo mi sie ejszcze podoba czarownicy pies ;> xD

'Nigdy nie mów żegnaj.To odbiera nadzieję na kolejne spotkanie.Może jeszcze się zobaczymy.'
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 15 Feb 2009, 15:58
    asia-g pisze:
    feel śmierdzi kochana xD

Kocham Cię xD

Mi się podobała jedna piosenka Lili Marlene - Głośniej od bomb

• asia-g said...
    • User
    • 15 Feb 2009, 22:08
    JuzTuBylam pisze:
    asia-g pisze:
    feel śmierdzi kochana xD

Kocham Cię xD

dziękuje xD

• co za wyznania miłości kurdę... xD

• asia-g said...
    • User
    • 22 Feb 2009, 22:20
    słiit *.* xD

• to ja dołączam do wyznań.Trzeba sie teraz rozejrzeć za jakimiś fajnymi krzaczkami;> xD

• asia-g said...
    • User
    • 26 Feb 2009, 15:00
    mhm ^^
    ostatnio zaczęłam słuchać The Cab i The Ting Tings

• poleć jakieś piosenki,to chętnie posłucham ;>

• asia-g said...
    • User
    • 28 Feb 2009, 09:39
    The Cab - One of THOSE night i Bounce
    The Ting Tings (nie znasz? o.O) That's not my name, shut up and let me go, we walk

• możliwe że znam,ale nie kojarze po nazwie zespołu,więc w takim razie już sciągam xD

• asia-g said...
    • User
    • 3 Mar 2009, 12:39
    ojaa... powróciłam do FOBów xDDD

• Flyleaf, Hey Monday, Muse, FOB, Cobra Starship. ;]

• [Deleted user] said...
    • User
    • 7 Mar 2009, 17:23
    Głównie Nirvany, Alice in Chains, Kate Nash, Avril Lavigne, Red Hot Chili Peppers, Nory Jones, Ani Dąbrowskiej, Mutemath i Cartela Burwell'a.

• sivva85 said...
    • User
    • 18 Mar 2009, 06:30
    Wszystkiego co jest dobre.

I tak przez siedem dni dzień w dzień ten sen się śni...
  • Uzależniłam się od nowej płyty RBD,a szczególnie jednej piosenki.Mania na latino music znowu dopada. xD

• zuzia_ said...
    • User
    • 6 Apr 2009, 11:57
    The used, rise against, Kaliber 44, sean paul,lovehatehero,Bullet For My Valentine,Billy Talent, Arctic Monkeys :)

• Ostatnio mnie wzięło na afromental trochę,no i skillet. xD

• [Deleted user] said...
    • User
    • 4 May 2009, 18:16
    Placebo, Placebo, Placebo!!! w00t i... trochę Celine Dion.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 22 Aug 2009, 19:13
    Słucham.. happysad, Simple Plan, Boys Like Girls, Green Day, Breaking Benjamin, Panic at the Disco, Fall Out Boy, 30 Seconds to Mars, Linkin Park, Lostprophets, Eminem, Paramore, Manchester, blink-182, Red, The All-American Rejects, The Red Jumpsuit Apparatus, Billy Talent, Sum 41, My Chemical Romance, Ashlee Simpson, Evanescence, Bullet For My Valentine, Hey Monday, Lifehouse, Akon, Good Charlotte, DKA, Jesse McCartney, Jay-Z and Linkin Park, Coma, 3 Doors Down, Jonas Brothers, Avril Lavigne, Lady Pank, Britney Spears, Plain White T's, Verba, Basshunter, DBZBC, The Starting Line, Fort Minor, Grupa Operacyjna, Nelly Furtado, Justin Timberlake, Muse, Enej, Trzeci Wymiar, Gorillaz, Mezo. hah ;d

• The All-American Rejects, 3 Doors Down, There for tomorrow, The Academy is.., Fall Out Boy, Sugarcult, The Fold i jeszcze pare innych :)

• Nimm, jakie wynurzenia xDD
    Ale ostatnio oprócz Paramorów, to Hey Monday, Boys Like Girls i The GazettE ^^.

Some people believe in God, I believe in music.
    Some people pray, I turn up the radio.
  • No u mnie jest bardzo duży rozrzut muzyczny..bo tutaj uwielbiam Paramore co też kocham gotyckie Paradise Lost czy Lacrimose..bardziej harkorowe Limp Bizkit..Czy ambient Umbra..:D Wszystkiego po troooochu ^^

• [Deleted user] said...
    • User
    • 13 Oct 2009, 19:25
    Three Days Grace!!! <33
    i poza tym: Breaking Benjamin, Chevelle, Rise Against, Muse, Kings Of Leon, czasem nawinie się coś mocniejszego (Slipknot) albo lżejszego (Katy Perry itd.. ;P)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.