Piosenka po, której wysłuchaniu zakochaliście się w Nirvanie

• Piosenka po, której wysłuchaniu zakochaliście się w Nirvanie

jak w temacie.

u mnie to było You know you're right. do teraz to jeden z moich ulubionych utworów Nirvany.

(wiem, że tamat trochę głupi, ale tylko po to żeby zobaczyć czy ktoś tu zagląda)

Find me sittin' by myself, no excuses then I know
    • Narwana said...
    • User
    • 18 Aug 2007, 22:23
    "Lake of fire"...

Jestem tu nowa, a zaglądać będę ;>

• Something In The Way
    oprócz tego About A Girl i All Apologies

peace!

gdybym umiał to bym sam przed sobą klękał.
  • Sliver -_-

pozdrawiam :)

• Dive, dive, dive in me :)

Early morning moments a glimpse of joy -
    Wczesne chwile poranka, przelotna radość...
  • Lithium :p

• [Deleted user] said...
    • User
    • 9 Sep 2007, 19:11
    Taaaak, pamiętam to dokładnie... To było piękne, deszczowe popołudnie... ;D Jakimś sposobem trafiłam na 'Smells like teen spirit', zakopane pośród sterty innych piosenek. I zaczęło się słuchanie na okrągło jednego kawałka. Tak zakochałam się w tej piosence, że zaopatrzyłam się w całą dyskografię bez przesłuchiwania innych utworów :) I bynajmniej nie pożałowałam.

• Bisior said...
    • User
    • 9 Sep 2007, 19:49
    Heart-Shaped Glasses :)

• KasiiQ said...
    • User
    • 25 Sep 2007, 15:27
    Rape me... Smells like teen spirit... i wiele wiele innych (czyt. wszystkie)

• "The man who sold the world" :P Ale to raczej cover więęęęc "Lake of fire" ^^

• Polly

• [Deleted user] said...
    • User
    • 14 Oct 2007, 06:50
    Może niezbyt oryginalnie ale Smells like teen spirit. To było objawienie :P

• Ja jak kolega wyżej :) Oglądałem na YT filmik z gry... i był podkład SMTS

• mir40 said...
    • User
    • 24 Nov 2007, 09:59
    "Smells Like Teen Spirit" - to byla pierwsza piosenka Nirvany jaka uslyszalem i od razu sie w niej zakochalem.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 1 Dec 2007, 17:58
    usłyszałem smelsa na 4 fun Tv i powiedziałem koledze, aby mi ściągnął ten utwór, jak to zwykle z nim bywa( na szczęście) jest nadgorliwy i ściągnął mi jakieś 20 piosenek Nirvany, a w śród nich Aneurysm i tak to się dalej potoczyło...xD jestem oryginalny, bo "tętniaka" jeszcze nikt nie wymienił;D

• sonia_k said...
    • User
    • 17 Dec 2007, 16:39
    rape me
    smells like teen spirit

• hmm.. smells'a słyszałam już wieki temu i strasznie mi się podobał,ale niestety nie wiedzialam kto spiewa i jaki jest tytul. po okolo roku zaczelam ukierunkowywac moj gust muzyczny... wyroslam ze sluchania tego co popadnie i po raz kolejny trafilam na smells'a :D poczatkowo byla to jedna piosenka, pozniej dolaczyl the man who sold the world, a jeszcze pozniej cala reszta ;) najbardziej jednak lubie rape me

Good girls go to heaven, creative girls go where they want.
  • hmm.. smells'a słyszałam już wieki temu i strasznie mi się podobał,ale niestety nie wiedzialam kto spiewa i jaki jest tytul. po okolo roku zaczelam ukierunkowywac moj gust muzyczny... wyroslam ze sluchania tego co popadnie i po raz kolejny trafilam na smells'a :D poczatkowo byla to jedna piosenka, pozniej dolaczyl the man who sold the world, a jeszcze pozniej cala reszta ;) najbardziej jednak lubie rape me

Good girls go to heaven, creative girls go where they want.
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 18 Dec 2007, 16:53
    zgwałć mnie przyjaciółko xD

• sonia_k said...
    • User
    • 18 Dec 2007, 17:52
    zgadzam się z Tobą Szczwana Bestio :)
    rape me jest świetna

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Dec 2007, 10:31
    a ja sie nie zgadzam!!!! ;) liberum veto KURWA!!!xD ja kocham wszystkie piosenki Nirvany i wszystkie są świetne, nawet te najgorsze ;P

• mir40 said...
    • User
    • 19 Dec 2007, 14:32
    Rape Me jest najlepsze.

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Dec 2007, 15:32
    NIE ZGADZAM się!!! veto!!!!xD

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Dec 2007, 15:59
    'Rape me' to super kawałek. Co Ty chcesz od niego? ;P

• [Deleted user] said...
    • User
    • 19 Dec 2007, 16:45
    pierdolcie się! wypisuje się z grupy.... FOCH!

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.