• Einnny said...
    • User
    • 11 May 2008, 12:51

"If"

Jako ,że niecywilizowanie jest pisać swoje wrażenia na sb, jeżeli ma się forum ... dlatego zakładam ten temat :"D

Co sądzicie o najnowszej płycie If ?

Jakie są Wasze ulubione piosenki ?

Czy płyta spełniła Wasze oczekiwania ?

Pozwolę sobie zacząć :"). Płyta jest bardzo dobra, spełniła moje oczekiwania. Troszkę żałuję ,że wcześniej usłyszałem Mastermind oraz Bomb this track, ponieważ zdążyłem się z nimi tak zapoznać, że za bardzo mi obrzydły :"P

Ulubiony utwór ? Hm, ciągle wracam do Due, MDCH oraz Prescription. Uważam ,że są to najlepsze piosenki z tej płyty. Mimo wszystko If nie przebija FGWSSS :")

pozdrawiam.

• WOooWoooo
    Widzę że forum zaczyna żyć, bardzo dobrze, h00ra !!!
    *otwiera butelkę SzAmPaNa*

Nowa płyta w miare dobra, chociaż jak to już zostało wiele [99347392847] razy powiedziane, nic nie przebije FGWSSS.

Z piosnek-ulubień-szych to [kilka bo jak wiadomo kobiety zmienne są XD]:
    Issues + Get It Up + Revenge + On it + Money + Bomb this Track = ♥

Jesli chodzi o Never wanted to dance to preferuję remiksy, a dokładniej te Combichrista i Ulricha Wilda

A tak w ogóle to widział ktoś teledysk "Animal" ?
    http://www.youtube.com/watch?v=AFEHvYNz490

A tak żeby podsumować, to jak mój kolega z USA powiedział [cytuję] "it makes me wanna make love to my ipod"..
    no i w sumie coś w tym jest XDDD

Edited by Carnecaliel on 7 Jun 2008, 23:46
  • Damian widzę że rozkręcasz to forum :)

zgadzam się z Carnecaliel że nic nie przebije FGWSSS.

szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś innego po tej płycie, ale po przesłuchaniu całości mile mnie zaskoczyła.

jeśli chodzi o ulubione piosenki z nowej płyty to: Bomb this Track, Issues i Never Wanted To Dance.

Why drink and drive when you can smoke and FLY?

Why smoke and fly when u can eat lsd and teleport
    • nelly99 said...
    • User
    • 12 May 2008, 19:51
    hmm moje ulubione kawalki z "If" : Mark David Chapman, Never Wanted To Dance, Mastermind, Animal Zależy od dnia:D
    Płyta mi sie podoba, ale zgadzam sie FGWSSS lepsza:)

• hmm jestem inny od was, bo najbardziej na nowej płycie lubię pieśń : Evening Wear, następne miejsce to Revange :P

• no to i ja wtrącę swoje 3 grosze :P

jeśli chodzi o IF, to oczywiście jest to jedna z lepszych płyt i obecnie tylko ona z całej dyskografii MSI widnieje u mnie na tapecie.

ulubione piosenki... hym, no oczywiście 'MASTERMIND'! <3 ostatnio mi podpasowało 'get it up', 'issues' i 'revange' (bo uważam że nowsza wersja jest o niebo lepsza od tej z AOA) no i przede wszystkim - 'NEVER WANTED TO DANCE' (z czerwonej płyty, bo też wiem, że jest kilka wersji tego utworu).

a wracając do zapytania koleżanki o teledysk do 'Animal' - dziwny jakiś taki, bardzo amatorski, to na pewno ich produkcja?

• teledysk do 'Animal' - dziwny jakiś taki, bardzo amatorski, to na pewno ich produkcja?

"Mindless Self Indulgence - MSI's "Animal" by M dot Strange.
    From the limited edition deluxe version of MSI's forthcoming album, "If" (out April 29th exclusively in North America). Pre-order info at http://www.mindlessselfindulgence.com

Modeled, rigged, animated, composited, directed, and edited by: M dot Strange"

• Jak dla mnie "If" to świetna płyta, inna niż FGWSSS ale równie dobra.
    A ulubione kawałki to oczywiście Lights Out, Issues, Mark David Chapman i Never Wanted To Dance ;D

• No to w takim razie ja też się zaprodukuje i powiem, że tak jak wy twierdzę, iż "if" to świetna płyta i ma w sobie to coś, co sprawia, że słuchałbym jej na okrągło ;p Ulubione kawałki to : Never Wanted To Dance, Issues, Mastermind, Pay for it, oraz Bomb this track.

• Widzieliście nowy klip?
    Do Never wanted to dance? I co myślicie?:P

Jak dla mnie średni. Za mało Jimmiego w nim. Shut me up nadal króluje ^^

... Sory nie zauważyłam, ze już ktoś spytał o to pod innym tematemXD no ale moje zdanie znacie jakby co^^

• co racja to racja koleżanko ^^
    'shut me up' ma mega najlepsze video ;D

Why drink and drive when you can smoke and FLY?

Why smoke and fly when u can eat lsd and teleport
Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.