• diaalog said...
    • User
    • 8 Nov 2009, 14:17

koncerty.

Na prośbę Dejf_`a zostaje stworzony wątek, w którym możecie informować o koncertach i innych wydarzeniach związanych z zespołem MUTe. Ja mam kilka informacji, lecz jednak nie do końca potwierdzonych, więc ich nie zdradzę. Musicie się uzbroić w cierpliwość :)
    pozdrawiam.eMce.

• Koncert Mute

Koncert MUTE odbędzie się 18 grudnia o godz. 20:00 na Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury Włochy (ul 1-go sierpnia 36a).

• diaalog said...
    • User
    • 26 Nov 2009, 20:01

Mute-koncert :)

MUTe
    Koncert upamiętniający "Bliżej końca" odbędzie się 18 grudnia o godz. 20:00 w Okęckiej Sali Widowiskowej Domu Kultury Włochy
    ul 1go sieprnia 36a.
    Wstęp wolny.
    Jest to OSTATNIA OKAZJA do usłyszenia MUTE na żywo, przynajmniej do wakacji.
    Część koncertu będzie zagrana akustycznie. Planowanych jest kilka niespodzianek, premiera nowego utworu i parę ciekawych aranżacji starszych numerów.
    Zapraszam!

• Dejf_ said...
    • User
    • 26 Nov 2009, 20:45
    Dzięki za wątek :)
    Chętnie ich zobaczę, bo przyznam że nie widziałem ich na żywo :)

zapraszam do mojej galerii --> dejfik.deviantart.com <-- zapraszam do mojej galerii
  • szkoda, że mieszkam w Łodzi ;p ;/

• matevrs said...
    • User
    • 28 Nov 2009, 16:57
    heh to co że w Łodzi :) Taki ładny pociąg teraz jeździ z Łodzi że warto przyjechać :) A co do koncertu to na pewno się pojawie ;) Dawno już ich na żywo nie słyszałem.

/labels=0/
    • diaalog said...
    • User
    • 2 Dec 2009, 18:24
    dobrze. dobrze. wpadajcie :D no to kto jeszcze deklaruje że będzie napewno? :)

• ja bym baaaardzo chciała no ale nie wiem czy się uda

• matevrs said...
    • User
    • 15 Dec 2009, 19:42
    zapraszamy serdecznie ;)

/labels=0/
    • diaalog said...
    • User
    • 15 Dec 2009, 20:08
    zapraszamy. zapraszamy. koncert już w najbliższy piątek!! :D

• diaalog said...
    • User
    • 15 Dec 2009, 20:22
    • diaalog said...
    • User
    • 6 Sep 2010, 15:54

KONCERT!

W sobotę, 11 września odbędzie się koncert w warszawskim Ursusie -Pożegnanie lata. Start o 17:00/18.00.
    Zagrają kolejno Venflon , MUTe , Feel

Również w październiku możemy spodziewać się koncertów, jednak o tym później :)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.