• 1ns4n3 said...
    • User
    • 10 Feb 2007, 15:37

FavZz

Тъй-след като ме нямаше 2 месеца мe нямаше ми дойде инспирацията да направя тема..И тъй като не съм от най креативните хора реших да копирам-Та накратко тук представяйте групи които ви харесват и които смятатате че биха се харесали на останалите.

• 1ns4n3 said...
    • User
    • 10 Feb 2007, 15:40

ill Nino

Група с уникално звучене,по някои точки се доближава с ЛП-ако някой ден се чудите какво да слушате си дръпнете някоя друга песничка-няма да съжелявате(В случай че някой наистина реши да си дръпне нещо тяхно препоръчвам следните три- My pleasant torture/How can I live/God save us)
    N'joy

• dArK1tO said...
    • User
    • 28 Apr 2007, 18:08
    MANoWAR
    Това е една класическа Heavy metal група,която най-вероятно не сте слушали,защото е много стара,но това няма значение.Те са втората ми любима група и от тях ви препоръчвам : Black wind,fire and steel ; Blood of the kings ; Call to arms ; Hail and kill ; battle hymn ; kill with power ... .Имат още много добри песни.Ще се радвам,ако някой ги хареса :)(а ако сте заинтересовани можете да погледнете профила ми,в които ще видите още от техните песни)

• 1ns4n3 said...
    • User
    • 23 May 2007, 22:31
    хах..добри са..прослушах няколко песни..повечето вече съм ги слушал макар че отдавна..любимата ми е warriors of the world..просто тази песен съм я слушал с дни :)

• Limp Bizkit ... нз дали ще ви хареса, но аз лично мноул и се радвам (sun)

'cause i'm T.N.T. ;P
  • и... Neckelback са яки c(((:

'cause i'm T.N.T. ;P
    • vladoms said...
    • User
    • 20 Jun 2008, 14:16

BulletProof Messenger

BulletProof Messenger са се подвизавали под името Gone To Earth. Те са експериментирали със много музикални стилове преди да намерят своята ниша. Докато мелодичните китарни рифове представят алтернативният рок, то електронният звук придава абослютно ново усещане. Всички други влияния са се отразили във музиката и концертите на групата.
    Още инфо -> тук

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.