• Koncerty

Miejsce na opinie z koncertów i tym podobne ;>

• Berlin, Berlin, Berlin!!!<3
    wiecie co?
    będę superhardrokowa i nie dane mi będzie gnieżdżenie sie w pociagu. tAtU$ ze mna jedzie hahaha:P

Hey come on, come on, come and make my day
  • jeszcze tylko 12 tygodni ;)
    Zbieram ekipę na koncert w Berlinie
    Jeśli ktoś jest zainteresowany niech piszę do mnie na skrzynkę ;)

• p_i_e said...
    • User
    • 11 Dec 2008, 17:08

a są jeszcze bilety do Berlina?

Kurde ja kupiłam do Kolonii i teraz żałuję wolałabym Berlin... ale zanim to do mnie dotarło wykupili bilety (kilka dni temu) wrrr a moze wiecie o jakimś miejscu gdzie jeszcze są te do Belina?

• z tego co rozumiem po niemiecku biletów już nie ma
    ale może na ebay lub allegro są?
    koncert w berlinie będzie jedynie na 3 700 osób więc nie dziwne że już biletów nie ma ... tak kameralnie będzie ... fajnie ^^

• p_i_e said...
    • User
    • 11 Dec 2008, 19:12

no fajnie :) właśnie byłam na masówce...

i chociaż Followille, oczywiście, prezentowali poziom kosmiczny i oprawa była oszałamiająca, to towarzystwo przypadkowo zebranych kolesi, którzy zachowywali sie jakby stali pod budką z piwem, na jakimś darmowym spędzie organizowanym przez miasto :/ już nie było takie fajne... i nie mogłam uciec, bo miejsce numerowane, a Ci to nawet tyłem do sceny stali i cały czas gadali i krzyczeli do siebie, poza tym rzucali w ludzi półpełne kufle z piwem - porażka,. Spieprzyli mi cały koncert! Całe szczescie wyszli nie czekając na ostatnie kawałki, wiec bisy juz bez nich były i nareszcie poczułam gdzie jestem... :)

Wcześniej zastanawiałam sie czy jechac do Niemiec (chociaz bilet do Kolonii mam juz dawno ;P ) ale teraz na pewno pojadę! Tylko szkoda, że nie do Berlina. Że też mnie zaćmiło z tą cholerną Kolonią...

no nic.

a jeśli jeszcze nie macie biletów kochani, to nie zazdroszczę, bo na ebay są ale w takich cenach że ho ho... moze sie trafi jakas okazja jak bedzie ktos ociemnialy sprzedawał ;)

Powodzenia! :) a jesli komuś uda sie bilecik do Palladium w Kolonii zdobyć to moze razem pojedziemy (jesli ja wczesniej nie zdobędę wejściówki do Columbiahalle ;)

• to powodzenia życzę z biletem do berlina ^^
    współczuje towarzystwa na koncercie ale wiadomo nie od dziś że Anglicy w większości to chamy ;)
    oby tylko Niemcy spokojni byli ale i tak bardzo dużo polaków jedzie to szykuje się niezłe show haha
    jak to zagranica ostatnio powiedziała :
    "my Polacy zbyt histerycznie podchodzimy do koncertów"
    dobre ^^
    dlatego najlepiej by było jakby zagrali u nas ;)
    swojski histeryczny klimacik byśmy im zarzucili

• p_i_e said...
    • User
    • 12 Dec 2008, 07:57
    juz nie pojade do berlina, bo wlasnie zarezerwowalam lot do kolonii w wizz air (maja wyprzedaz i zaplacilam 98 zl w obie strony :)) mam nadzieje, ze Niemcy AZ TAK spokojni nie beda ;) i ze nie bede jedyna rozhisteryzowana Polka ;)

• takie dziwne question: nie bylam ani razu w columbiahalle, nie mam pojecia, czy jak wezme lustrzanke, to mnie wpuszcza. mniejszego aparatu niestety nie mam:P
    p.s. 10 tyg!!!:D

• wątpię ;)
    ja byłam w Huxleys Neue Welt
    i tam kupowało się jakieś przepustki na lustrzanki ale ile to kosztowało to ci nie powiem ;) wiem tylko że tanie to nie było ^^
    ale te mniejsze aparaty można spokojnie wnieść ;)

• p_i_e said...
    • User
    • 14 Dec 2008, 21:19
    Myślisz, że mniejsze spokojnie? Sure?
    Może w Niemczech jest inaczej, u nas przeszukują na wypadek jakiegokolwiek aparatu... :(

• to zależy jeszcze jaki zoom mają ale taki do 3 to spokojnie ;)
    eeee u nas też coś ostatnio dali spokój
    na opene'ra i offa w tym roku wniosłam aparat bez problemu
    ja zabieram mojego starego kodaka i tak zdjęcia robi fatalne ale może chociaż closer sobie nagram ^^

• e tam, ja na metallike weszlam normalnie, z ogromnym aparatem:P
    pani przy bramce kontrolnej powiedziała: 'a co tam masz?kanapki?dobrze.' i puściła dalej:P

• [Deleted user] said...
    • User
    • 15 Dec 2008, 19:23
    Byłem tam na Becku normalnie z aparatem :) Strasznie żałuję, ale nie mam szans na zobaczenie Kingsów w Berlinie - może przyjadą na open'era? (oby)

• p_i_e said...
    • User
    • 20 Dec 2008, 11:17

?

Jak Wam idzie ze zbieraniem się na berliński koncert?
    Ktoś do Kolonii może się wybiera? Czy znów będę sama :-( buuuuu

• p_i_e said...
    • User
    • 20 Dec 2008, 16:18

a moze Madryt?

a moze ktoś by pojechał do Madrytu? Zobaczyć KOL i przy okazji stolicę Hiszpanii? Są jeszcze bilety na koncert za 37 euro, lot z krakowa do madrytu (przez bergamo) to koszt 116 zł, noclegi w hostelach (1 w bergamo, 2 w madrycie) to ok. 220 zł
    no i w madrycie w lutym ok. 10 stopni powinno być ^^

fajny sposób na zwiedzanie świata te koncerty KOL :D

tylko trzebaby szybko sie zdecydowac, bo takie ceny biletów lotniczych zapewne tylko przez chwilę będą...

jeśli ktoś jest chętny niech napisze do mnie PM, JA JADĘ :)

• p_i_e said...
    • User
    • 11 Feb 2009, 22:34

Opener!!!

OK, nie wiem czy nie warto założyć nowego wątku z tej okazji ;) Kto jedzie na Heńka? I kto ma ochotę się spotkać tam, aby wspólnie zrobić szał w pierwszym rzędzie? :D

• potwierdzone!
    do zobaczenia wszystkim w gdyni ;)

• wyrusza ktos jutro do berlina?

• p_i_e said...
    • User
    • 22 Feb 2009, 14:25
    marrgarret i martasz111 na pewno pojechały, umawiały się na kol.com (musisz sie dopisać jest pięknie jak na oficjalnej stronie Kings of Leon świecą się biało-czerwone flagi pomiędzy tymi z całego świata) :-)

• deceive said...
    • User
    • 7 Jul 2009, 16:27
    I jak, komu się podobało, jak zagrali na Open'erze?

Można żyć bez powietrza.
    • Juxine said...
    • User
    • 27 Aug 2009, 09:38
    Słyszałam wiele negatywnych opinii o ich koncercie na Open'erze. Że "nie zrobili szoł", że "nie porwali" itp. O_o Dla mnie to był koncert życia, bawiłam się jak nigdy, ryczałam przez trzy piosenki (Fans, California waiting, Closer xD ). Niezapomniany, cudowny, fantastyczny <3

Jakby ktoś nie był albo zapomniał jak było :) :
    > http://www.youtube.com/watch?v=BzCQfJFGQ7w <

...:::So you dance all night:::...
    ...:::And you dance all day:::...
  • ooj tak

tyle emocji to ja jeszcze nie przeżyłam. To był moj pierwszy festiwal i w ogóle duży koncert - przyjechałam tylko 5 lipca, tylko dla nich ;) no i się nie zawiodłam. Ale jestem nie obiektywna, bo za nimi szaleję, wiec dla mnie to było spełnienie marzeń :)

• Juxine said...
    • User
    • 29 Aug 2009, 11:31
    Dla mnie też :D Byłam co prawda na całym festivalu ale najbardziej czekałam na niedzielę. Myślę że dla prawdziwego fana koncert ulubionego zespołu zawsze jest świetny bez względu na to czy faktycznie dali z siebie wszystko czy nie. Według mnie dali :D

...:::So you dance all night:::...
    ...:::And you dance all day:::...
Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.