Witamy nowych czlonkuff...

• Witamy nowych czlonkuff...

Dzisiaj dolaczyla do nas kolezanka --red--, ktora bardzo serdecznie pragne powitac...

• kubusff said...
    • User
    • 20 Nov 2006, 22:06
    witam nowa koleżanke.

tipkanui błagam, zakładaj tematy o normalnych nazwach... język polski jest dość ładnym językiem i nie trzeba go przecież w ten sposób jeszcze bardziej "upiększać"

• oj, nie wiedzialem, ze z kolegi taki sztywniak i buc...

• [Deleted user] said...
    • User
    • 21 Nov 2006, 21:26
    dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie:)

• cala przyjemnosc po mojej stronie... :D

• kubusff said...
    • User
    • 21 Nov 2006, 22:32
    A ja nie wiedziałem, że z kolegi taki prostak.
    Jeżeli już rzucamy epitatmi to nie mogę być gorszy...

Sposób pisania jakiego używasz, jest odpowiedni dla głupich 12/13-latek, słuchajacych Tokio Hotel, a ty mi na ową nastolatkę nie wyglądasz... chyba ze coś ukrywasz

• wlasnie sie okazalo kto z nas jest prostakiem... jasno i klarownie...

a tak gwoli scislosci, to to slowo, ktorego starales sie uzyc to 'epitet', czyli N l.mn. - 'epitetami'...

marny z ciebie lider kolego...

• kubusff said...
    • User
    • 22 Nov 2006, 06:25
    bardzo mi miło to słyszeć. ja jakoś nie mam zastrzerzeń do mojej pracy w tej grupie, a to ze Ty tak uważasz to jest bardzo mało istotne. nie darzymy się sympatia od początku i to sie nie zmieni, bynajmniej z mojej strony.

• okej...
    do niczego to nie prowadzi...
    zrobmy tak ty sie nie wtracasz do mnie a ja do ciebie...
    uklad...?

• kubusff said...
    • User
    • 23 Nov 2006, 06:35
    Okej. Tylko prosze o używanie poprawnej polszczyzny w nazwach tematów. to co piszesz w postach to juz mnie nie obchodzi. ale gdy ktoś wchodzi do grupy kayaxu i widzi "pokemoniaste" nazwy tematów, to go to nie zachęca. i to by było tyle z mojej strony

• czy ja moge prosic o 'zdjecie' w liscie rekomendowanych brodki i edyty gorniak... wg. mnie nijak maja sie do dzialalnosci kayaxu... z gory dziekuje

• kubusff said...
    • User
    • 2 Dec 2006, 20:41
    Rekomendowac można przecież wielu artystów, nie tylko Kayaxowych

• no niby tak, ale czy nie dziala to odpychajaco...?
    na mnie wlasnie tak dziala...

a co z nowym smolikiem...?

• kubusff said...
    • User
    • 4 Dec 2006, 06:57
    O co ci chodzi z nowym smolikiem?

• czemu jego nie rekomendowac...?
    np. w zamian...

• kubusff said...
    • User
    • 6 Dec 2006, 22:30
    a kto ci broni rekomendować?

• ja_co said...
    • User
    • 21 Apr 2007, 22:41
    witam wiosennie ciepło!:)
    tak się złożyło, że jako młody i ciągle poszukujący świeżych dźwięków człowiek znalazłem się tutaj. bo czy Kayax nie jest własnie taki? pewnie, że jest. Tak więc witam i pozdrawiam w stylu "many stylez"
    :)

• mats_21 said...
    • User
    • 16 May 2007, 19:01
    Witam! Moja droga tutaj była kręta. :) O.S.T.R. przez niego natrafiłem na Sofę, później Smolik, parę kawałków Kayah, Krzysztofa Kiljańskiego, Zakopower, Novika. To tyle ... Świetne klimaty!

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.