Co koho sere, třeba to bude moct někdo znás vyřešit :-)

• bildas said...
    • User
    • 7 Feb 2007, 18:02

Co koho sere, třeba to bude moct někdo znás vyřešit :-)

mě třeba sere, že se mi nepije na belsu dobře samotnému :-)))) lol

• haha dobrej thread:D

hmm toz to vyres tak, ze tam sam nikdy nechod ..:D

me zase sere ze je v KM jedinej rockac, navic ale vedle sladu ... chtelo by to primo nakou diru ...

dale me sere ze mam naky dluhy ..

a do tretice skola ..

• bildas said...
    • User
    • 7 Feb 2007, 18:28

:-)

No to bylo něco na rozehřátí .-) na bells samo že sám ani nelezu, zase takovej alkáč nejsu.-)

Jinak mě sere, že sem si dneska vyřídil konečně 90 procent restů..a zjistíl sem, že budu muset moře penízků ještě zaplatit.. kurwa

Pak mě sere, že sem si dement jeden neudělal školu, protože se mi nechtělo moc zdržovat se doma.. kretén fotr

a dotřetice, že mám jen 15GB disk..a zjištuju že musím přestat ochutnávat hudbu, pánč mám takové dobré kámoše že pokaždé přesně určí music co mi sedí, a tím pádem sem si maximálně zaplácal disk .-)) jak na mém Pc, tak na sdíleném na notebooku .-) Chudáci okna, nemaj kam swapovat hehe

• JudgeD said...
    • User
    • 8 Feb 2007, 15:56
    že nejsou prach na cigara, natož na strangefest
    že tu neni žadnej elektronickej klub
    že toho o vikendu moc nenaspim
    že sem este nezačal s maturitníma otázkama
    že musim stridat hospody co mesic, jinak se mi neskutečne ohrajou
    nedostatek míst na disku
    pomalá stahovaci rychlost na ftp
    a že se do konce mesice už asi nedostanu do brna

• =D

to je dobra zpoved.. =D
    aaa me sere hodne veci.. ale momentalne si na zadnou nevzpominam =( =D

• ja sakra..

mno tak to by sme tu byli do zitra kdybych to mela vsechno vyjmenovat ...sak vime:D

ale par veci uvist muzu...momentalne to ze nemam zadnej fond ze kteryho by se daly cerpat money
    to ze se to v te skole tak nejak sklada a ze to zase nedavam..i kdyz tam temer nejsem:D
    dale premyslim ze taky jako uz jeden tady prestanu kourit ale jaxi to jde tezko
    domaci puda me sere
    a pak takovy ty hovadinky..

• BTW

jo mimochodem, kdyby se mi nekdo snazil dovolat tak to ma bohuzel marny bo jsem vcera vzteky svuj mobil poslala do kremikovyho nebe...jeho vnitrnosti a display se rozplacly na me dubove skrini. Jako smutecni hostinu budu povazovat tu sobotni eksn na sladech...Zarmoucena jsem ja i cela rodina, jelikoz me ted nebude moct nikde sehnat:-P:D

• bildas said...
    • User
    • 9 Feb 2007, 09:10

• aa uz vim

sere me, ze je teprv unor!!
    a Masters je az v cervenciii ="(( =D
    Taky skola.. ze se tam tak strasne nudiiim a uz chci vypadnout ze zakladky =D
    A taky ze dnes nemame zkousku =/ takze zitra to bude fakt sranda....=D
    Jinaaak.. ze je tata doma =D
    aaaa potrebuju prachy jako asi kazdej =/
    No zatim tak vse... =))

• duhofka rikalaaa..

momentalne me sere to ze se mi chce otresne blit pac sem shledla dokument o potratu...tyjo vsechno ale tohle ne!:-!!!!!

• bildas said...
    • User
    • 10 Feb 2007, 01:33

Njn

Taky to mám doma, já zvedavec sem si to stáhnul..abych se podíval na něco co sem vživotě nevidel na vlastní oči... ale tohle sem taky fakt nevydržel :-(

• duhofka rikalaaa..

ted me sere ten nepovedenej dort:-/

• bildas said...
    • User
    • 12 Feb 2007, 00:26

hmm

A mě sere třeba to, že sem furt sám, a přitom by to mohlo bejt prospěšné pro všechny:-)) grrr ... no nic, jdu se najíst, a spát :-)

• =(

momentalne me sere ze nikdo neni na ICQ a ja se strasne nudiiim =((

• duhofka rikalaaa..

me zas nasralo to, ze je pondeli a ja za 1 den schytam 3 petky...no nechcu teda videt zbytek tydne:D

• bildas said...
    • User
    • 12 Feb 2007, 22:49

Tak

Mno to je taky k nasrání, a hlavně mě sere že zejtra musím bejt hore v 7 hodin... rptoože hodinu se budu tahat s postele, a pak ještě 30 minut kafe:-) a mám bejt na 9 tou hodinu na pohovoru ohledně práce.. tak mi držte všechno co se dá.. ať mi to klapne... DIK!

• bildas said...
    • User
    • 12 Feb 2007, 22:50

Tak

Kurwa to moje psaní je fakt hrůza, ale serte na to :-) "z* postele" :-)) doboru noc, jdu spát :-)

• bildas said...
    • User
    • 13 Feb 2007, 22:16

Zejtra valejtajn

Kuwa tak zejtra valentína, a ono neni komu nasat zamilované přáníčko.. Sice mám na starosti jiné pro život hodnotnější záležitosti, ale stejně, ve dvou by se to líp táhlo.. Pro Valentínka, kurwa ty troubo, příště až poletíš kolem našeho paneláku, koukej zazvonit na můj zvonek, no a když nebudu doma, tak su na bellsu :-)))

• bildas said...
    • User
    • 14 Feb 2007, 10:48

Grr

A sakra, tak jak tak koukám po nočním stahování fear factory že mám na disku už jen 1,5 GB prostoru... hmm to není dobré.. potřebuju novej diiisk:-(

• ...

jinak az valentyn poleit kolem asi ho sejmu vzduchovkou bo me sral uz dost dlouho

• =((

hmmmm valentajn.. =((

• Zewoxis said...
    • User
    • 14 Feb 2007, 21:32

prc

Mě sere, že všechny sereme tím, že se tu sereme se sraním sranců o tom co nás sere, no nesere vás to taky?

• bildas said...
    • User
    • 15 Feb 2007, 11:57

megabol ..

fakt mě totálně ale fakt uplně totálně takže megatotálně bolí hlava, si připadám jako křeček v urychlovači částic ...

• sere me ze uz 3 dny cekam na asi nejdulezitejsi mail v mym zivote (zasveceni vijou vo co de) .. a zatim furt nic ..:((

• bildas said...
    • User
    • 15 Feb 2007, 23:28
    tak to co sere Martasa mě sere taky, vím jaký to je! bo neboj, brzo to určitě přijde, určitě si říkaj" takovej člověk se nám ozval, ja pane! je to vůbec pravda" :)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.