Tommy Thayer

• [Deleted user] said...
    • User
    • 14 May 2010, 17:37

Tommy Thayer

a co sądzicie o nim ?
    moim zdaniem jest świetnym gitarzystą i jest on trochę niedoceniany przez rzeszę fanów bo to geane simmons i paul stanley są "frontmenami" zespołu lecz trzeba pamiętać że wszyscy w Kiss są tak samo ważni a dowodem tego jest to że każdy nagrał własną płytę zatytułowaną swoim imieniem i nazwiskiem. :D

czekam na wasze odpowiedzi i jestem ciekawy co w nich zamieścicie ?

• Kamylek said...
    • User
    • 20 Oct 2010, 21:34
    Ace był najlepszy:P

• Space Ace, to Space Ace : )

Mimo, że w sumie technicznie może i jest lepszy od Ace'a, to jednak ten koleś z gitarą przy kostkach, wyglądający z boku jak litera "S" jakoś bardziej do mnie przemawia : )

Ale swoją drogą historia kariery Tommy'ego jest ciekawa xD

...także tego...
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 22 May 2011, 07:48
    Też jakoś tak dziwne uczucia mam do Thayera, ale go szanuje bo gra fajnie. Ale i tak najlepszy był Bruce Kulick.

• Technicznie według mnie też najlepszy był Bruce. Frehleya szanuję jako pierwszego, legendarnego gitarzystę oryginalnego KISS, ale nie szaleję za jego stylem gry, coś mi w nim nie pasuje. Technicznie wolę Thayera, a i wydaje się bardzo sympatyczny :D
    Dobrze jest jak jest, nie wiem tylko po co gdzieniegdzie ta nagonka na Tommy'ego, facet jest dobry.

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.