• mam davisa z TALITM i SYOTOS takiego grubcia ;P z See You nawet czasem mi sie podoba :D
    duże też sama fot robie,z różnych wywiadów, itp...pakuje do rara własnie twego Wąsa

Invisible Pink Unicorn POWER!!
    • mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 17:00
    ja tam wole go z Untitled, normalnei w koncu wyglada, jakos szczuplej i ladniej! i ma WĄSy plus brodka, ale tam xD
    muhuhuhuhu doczekac siew nie moge ^^

• noooo mnie tez sie tera podba bardzo!:D
    zwłaszcza w garniaku!!!bo garnitur to moj fetysz *.*\mikus daj mi swoj nr telefonu na prv bo nie mam z kim esemesować :P

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 18:09
  • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEX

SENKJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szkoda bo łądne zdjecia :D

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 18:23
    no coz, jak widac w moim zyciu zawsze byly osoby ktorym moglam oddawac młodego xD
    no i przegladalam swoje zbiory, ale w sumie niczego sie nie spodziewalam, WSZYSTKO co mialam z młodym oddałam twojemu znajomemu.
    a nie... chyba...chyba mam tego Davisa z Mansonem, bo towj znajomy to mial i pozwolil mi sobie zostawic... o, moze jednak cos bede miała więcej : DDD
    ale dobrze że chociaż to zadowoli ^^"
    sama mam wąsa ładnie, moge sie pochwalić ^^

• ^____________________________________^ jak bedziesz coś miała to wiesz co z tym robić :D

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 18:36
    no TERAZ juz wiem xDDD fajne bedziesz miala urodizny, sahahaha xDDD

• nie moge sie doczekac :P

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 18:50
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 18:53
    Wow, jaka odlotowa kolekcja. Znakomicie. ;D

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 18:55
    to i tak mały zalążek xDDD jeszcze sie nie chwaliłam swoimi dumami *rotfl*

• nooooo podziel sie Davisem :D
    heh ja mam mało stuffu tylko to co w polskich gazetach i to co mi Nataku wysłała...a dzieliła miedzy mnie i "mjego znajomego"(ktory swoja drog a ma mnie nieco gdzies chyba, ale trudno...a ja mu plakat wyslalam ;/)

• [Deleted user] said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 18:58
    Też mam sporo gazet, artykułów związanych z JD, ale za to najwięcej posiadam naszywek KoRn - głównie z rockmetalshopu.pl

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 19:14
    no na rms.pl byly dobre rzeczy - pierscionek i wisorek issues ; (((( nie zdazylam, wykupili...
    on jest taki. nigdy nikomu nic nie daje z kornem. tylko mi dawał, ale teraz pewnie swojej dziewczynie daje, bo tez fanatyczka Davisa.
    ech niewazne.
    no nataku tak dzieliła xD kiedys was wyzywałam, jak nataku powiedziala ze dzieli miedzy was staf z kornem ; DDDD

no dobra, pokaaazeee <rotfl3>

Frotka Davisa z oncertu w Spodku 2007 roku. oryginalna, jego ; )

Jonathan Gruntz ;]

jestem dumna i kocham zagraniczne strony.

• jak mogłas nas wyszywać :P

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 19:58
    nie znałam was xD

• wybaczam XD

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 20:05
    i tak dostalas od niej duzo : pp

• niezbyt, tylko troche i to Davisa z TALITM...ale i tak ciesze sie z tego co mam ^^

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 20:10
    Talitma... Oo ble xD

autograf Davisa ; ( jakby t obyło na Issuesie to bym cie zerżnęła xD

• ech ja by chciała...Chris nie denerwuj nas już. ech a wiecie ze mi miesiac nauki został...:} 15 maja mam ostatni egzamin maturalny ^^

• mikuwna said...
    • User
    • 18 Mar 2008, 20:19
    tja, a potem studia : p dziekuje, postoje : D
    ja to ide na grabarza, albo jak Davis se dyplom koronera zrobie i mam wszystko w dupie... nei chce mi sie uczyc.

• mnie tez nie dlatego ide na studia na ktorych sie maluje i rysuje w wiekszości :D studia sa lepsze od liceum :}

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.