Кое е любимото ви соло?

• [Deleted user] said...
    • User
    • 4 Oct 2008, 20:42

Кое е любимото ви соло?

Аз много си падам по изпълненията от Slane Castle, особено интрото, прехода между By the Way, и това на Californication.

Иначе от соловите му неща The Past Recedes е страхотно. Anne не го броя, защото го свири китаристът на The Mars Volta, Omar Rodriguez-Lopez.

• o_n_y_x said...
    • User
    • 5 Oct 2008, 11:09
    ми то ако тръгна да изброявам...
    аре само от SA ше кажа че солото на Hey е уникално ;p

• soloto na scar tissue e mn qko i lesno. i na Stadium Arcadium sushto !!!
    aaaa
    i Funky Monks aa??? tam mai nqma solo, ama e velika pesen, osobeno v na4aloto ~~d(-_-)b~~

• От соловите проекти за мен песента Going Inside просто изпъква над останалите.

А за любимо соло имам богат избор:
    Hey
    My Lovely Man
    I Could Have Lied
    Strip My Mind, Stadium Arcadium и Savior

It's celebration, bitches! Enjoy yourselves.
  • Don't forget me live at Slane! Умирам всеки път като го чуя! Има някакъв magiK там! :P

• [Deleted user] said...
    • User
    • 7 Oct 2008, 17:07
    О, да. Тази конкретна версия я слушах веднъж точно преди даскало и после целия ден ми беше приповдигнат. Буквално it made my day :)

• Don't Forget Me @ Slane Castle (пляска се по челото) как можах да забравя! A rock milestone :D! Като споменах Slane Castle смятам да споделя и възхищението си от outro-то на By the Way от същия концерт. Добавям също така и She's Only 18 към солата. Надявам се традицията на все по-виртуозните Фру идеи да продължат да се изграждат... 'till I reach the higher ground :D

It's celebration, bitches! Enjoy yourselves.
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 8 Nov 2008, 07:28
    Ами Parallel Universe пак от Slane ? Направо се размазвам като го слушам :D
    Иначе Turn it again,Around the world,Invisible Movement,Knock me down - просто уникални :)

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.