Oshare Kei, czy Visual Kei?

• Lubię oby dwa, ale zdecydowanie Visual kei jest na wyższej pozycji, z oshare słucham tylko kilka zespołów..

• zdecydowanie visual kei, ale zdarza się że i oshare... to wszystko zależne od nastroju

• Najczęściej słucham tych mocniejszych dźwięków, dlatego bardziej do gustu również przypadło mi Visual. Jeśli mówić o Oshare, to muzyka jest dla mnie za słaba i szybko tracę nerwy xD Ale jeśli coś mi odbije - czemu nie? Czasem posłucham :)

Sycę swe plugawe pragnienie krwią.
  • Zdecydowanie visual xD Oshare jest dla mnie zbyt kolorowe x3 ale nie twierdzę, że go nie lubię. Fajnie jest czasami posłuchać czegoś wesołego dla odmiany xD np. takie SuG, które robi papkę z mózgu jak za długo słuchasz XDDDD

• Visual, bez dwóch zdań;D Co prawda fajnie jest posłuchać czegoś, co polepszy humorek, ale jednak wolę bardziej mroczne i zue klimatyxD <33

...Kurenai kooto no kono ko mo oshitsukerareta ima wo,
    dakikakae namida wo namikomu...
    • [Deleted user] said...
    • User
    • 27 Jan 2010, 16:00
    tak czytam wasze wypowiedzi i widze ze wiekszosc osób z naszego fandomu jest niedonformowana.

KAŻDY "kei" NALEZY DO VISUAL KEI.
    Nagoya, angora/angura, KoteKote, Oshare, Elegant Kei, Electro kei, Koi kei X, White Kei, lolita Kei TO TYLKO PODGATUNKI.
    Ale WSZYSTKO TO JEST VISUAL KEI.

Może najpierw sie podszkolić z wiedzą niż wszczynac takie dyskusje??

z tak btw. Choc wyglad kapeli jest dla mnie ważny bo nie bede słuchac jakichś przydupasów co wygladają jak ze śmietnika nie ograniczam sie do któregokolwiek ze stylów Kei. Lubie i Nagoye(MUCC) i angure (lynch) i elegant (Versailles) i goth lolity (Malice Mizer/Moi dix Mois) electro (Dj Sisen) KoteKote (DEG w starych czasach) Koi kei X (The Gazette) no i oshare (moje ukochane i jedyne [PaRADEiS])

Anonymous users may not post messages. Please log in or create an account to post in the forums.